Bohemians – Bulldogs 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Chodov 4:6 (kon.) | Tatran – Ostrava 9:1 (kon.)
FbŠ Bohemians
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:1)
Bulldogs Brno
cz Nedeľa 08.03.2015, 16:00 • SH Děkanka • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Druhé prodloužení zvládlo lépe Brno, které využilo nesmyslného zkratu Šimka a využilo přesilovku díky které vyrovnává stav série na 1:1. Za tohoto stavu se nyní stěhuje série do Brna, kde se bude hrát příští víkend. (18:02:26)

70:00

61:59
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Napodruhé už to JIŘÍMU JUHAŇÁKOVI vyšlo a přesnou střelou k tyči rozhoduje po přihrávce Jakůbka dnešní duel ve prospěch Brna.

61:21
    Juhaňák nyní vystrašil přítmné v hale. Jeho nepříjemnou střelu ale na poslední chvíli vytěsnil Koráb nohou.

60:33
    Martin Šimek (BOH) nyní neudržel nervy a odpálil míček při přerušení. Byl za to tak odměněn dvěma minutami za zdržování hry.

60:07
    Bohemka zkusilastejně jako včera rychlý útok, ale tentokrát místo gólu docílila faulu.

60:01

Stejně jako včera nestačilo oběma mužstvům 60 minut na to, aby přiklonily výhru na svou stranu. Na řadu tak přijde krátká pauza a po něm desetiminutové prodloužení. Kdo ví, jestli se ale odehraje celé, poněvadž včera stačilo pouze uběhnout pět vteřin do rozhodnutí.

60:00

59:09
    Coufal se vrací na hřiště. Hraje se v pěti na obou stranách.

58:08
    Minuta z přesilovky pryč a Bohemka neohrozila Kejíka.

57:09
    Coufal (BRN) už to ale nevydržel a vytřel s Kielerem podlahu na Děkance. Dostává za to však dvě minuty za nedovolené vrážení.

57:01
    Poslední tři minuty 3. třetiny.

55:45
    Typický aspekt dnešního utkání. Bohemians jsou opět zcela nečekaně s míčkem za vlastní brankou a čas plyne.

55:00
    Zbývá pět minut základní hrací doby. Dočkáme stejně jako včera prodloužení?

53:57
    Brňany mohl dostat do vedení opět Koutný, ale jeho střelu z výběhu si tentokrát Koráb pohlídal.

52:56
    Bagin špatně rozehrál a míček poslal přímo na hůl brněnského Fuchse, který vyslal z půlky skákavou střelu, kterou se povedlo nadzvednout tak dokonale JIŘÍMU KOUTNÉMU, že Koráb neměl nárok, i když se natahoval, seč mohl. Asitence: Marek Fuchs.

51:33
    Bohemka se pokouší opět zdržovat za vlastní brankou, ale Brno tlačí čas a tak vytahuje svůj presing až za branku soupeře.

49:59
    Kadlec dostal míček na osu hřiště, ale ze slibné pozice nezamířil do prostoru domácí branky.

49:32
    Zpoza branky to zkoušel Bagin, ale Kejík se překvapit nenechal.

Góly a asistencie: 5. D. Šimek (Kieler), 30. Kieler (Bagin), 35. M. Šimek (Bagin) – 10. Koutný (Fuchs), 46. Bauer (Jakůbek), 53. Koutný (Fuchs), 62. Juhaňák (Jakůbek)

FbŠ Bohemians: Koráb (Cimbálek) – Kisugite, Musil, Kuncman, ČIhák, Chlumský, Koubek – M. Šimek, Bagin (C), Jedlička, Kordoš, D. Šimek, Poláček, Tůma, Kieler, Mandík, Kindl, Růžek, Šarka.
    Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Jeski, Komenda, Bauer, Jakůbek – Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Koutný, Mendrek, Sládeček, Veselý, Žižka, Ondráček (C).

Rozhodca: Jakub Nábělek, Radek Štengl