SP v severské kombinaci - skoky HS130, Lahti | Vítěz: H. Klemetsen (NOR) (kon.) | | | SP v severské kombinaci - běh 10 km, Lahti | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
HME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) | | | HME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace HS130, Lahti | Vítěz: A. Jacobsen (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace muži HS130, Lahti
Vítěz: A. Jacobsen (NOR)
Výsledky závodu
1. Anders Jacobsen (NOR) 142,4 b.
2. Piotr Žyla (POL) 141,8 b.
3. Daiki Ito (JPN) 140,2 b.
4. Jarkko Määttä (FIN) 139,5 b.
5. Manuel Poppinger (AUT) 139,4 b.
6. Richard Freitag (GER) 139,1 b
7. Michael Neumayer (GER) 137,3 b.
8. Jan Ziobro (POL) 135,7 b.
9. Markus Eisenbichler (GER) 135,4 b.
10. Jernej Damjan (SLO) 135,3 b.
11. Anders Bardal (NOR) 134,4 b.
12. Marinus Kraus (GER) 133,8 b.
13. Johann Andre Forfrang (NOR) 132,2 b.
14. Taku Takeuči (JPN) 131,2 b.
15. Thomas Diethart (AUT) 131,1 b.
16. Nejc Dežman (SLO) 130,9 b.
17. Jurij Tepeš (SLO) 130,2 b.
18. Cene Prevc (SLO) 129,3 b.
19. Šohei Točimoto (JPN) 128,4 b.
20. Adreas Wank (GER) 128,3 b.
25. Jakub Janda (CZE) 125,5 b.
33. Jan Matura (CZE) 123,3 b.
39. Antonín Hájek (CZE) 117,2 b.
1. Anders Jacobsen (NOR) 142,4 b.
2. Piotr Žyla (POL) 141,8 b.
3. Daiki Ito (JPN) 140,2 b.
4. Jarkko Määttä (FIN) 139,5 b.
5. Manuel Poppinger (AUT) 139,4 b.
6. Richard Freitag (GER) 139,1 b
7. Michael Neumayer (GER) 137,3 b.
8. Jan Ziobro (POL) 135,7 b.
9. Markus Eisenbichler (GER) 135,4 b.
10. Jernej Damjan (SLO) 135,3 b.
11. Anders Bardal (NOR) 134,4 b.
12. Marinus Kraus (GER) 133,8 b.
13. Johann Andre Forfrang (NOR) 132,2 b.
14. Taku Takeuči (JPN) 131,2 b.
15. Thomas Diethart (AUT) 131,1 b.
16. Nejc Dežman (SLO) 130,9 b.
17. Jurij Tepeš (SLO) 130,2 b.
18. Cene Prevc (SLO) 129,3 b.
19. Šohei Točimoto (JPN) 128,4 b.
20. Adreas Wank (GER) 128,3 b.
25. Jakub Janda (CZE) 125,5 b.
33. Jan Matura (CZE) 123,3 b.
39. Antonín Hájek (CZE) 117,2 b.
1. Anders Jacobsen (NOR) 142,4 b.
2. Piotr Žyla (POL) 141,8 b.
3. Daiki Ito (JPN) 140,2 b.
4. Jarkko Määttä (FIN) 139,5 b.
5. Manuel Poppinger (AUT) 139,4 b.
6. Richard Freitag (GER) 139,1 b
7. Michael Neumayer (GER) 137,3 b.
8. Jan Ziobro (POL) 135,7 b.
9. Markus Eisenbichler (GER) 135,4 b.
10. Jernej Damjan (SLO) 135,3 b.
11. Anders Bardal (NOR) 134,4 b.
12. Marinus Kraus (GER) 133,8 b.
13. Johann Andre Forfrang (NOR) 132,2 b.
14. Taku Takeuči (JPN) 131,2 b.
15. Thomas Diethart (AUT) 131,1 b.
16. Nejc Dežman (SLO) 130,9 b.
17. Jurij Tepeš (SLO) 130,2 b.
18. Cene Prevc (SLO) 129,3 b.
19. Šohei Točimoto (JPN) 128,4 b.
20. Adreas Wank (GER) 128,3 b.
25. Jakub Janda (CZE) 125,5 b.
33. Jan Matura (CZE) 123,3 b.
39. Antonín Hájek (CZE) 117,2 b. (19:39:20)