Omsk – Barys 2:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Avangard Omsk
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Piatok 06.03.2015, 14:30 • Omsk Arena • KHL

57:14
    Ešte tu predsa svitá hosťom nádej. Perežogin dostáva 2 minúty za hrubosť a tak bude hrať Astana presilovku.

49:24
    Tento okamih možno Barysu pomôže. Gončarov tvrdo narazil na mantinel Žajlauova dostáva trest 5 minút + do konca zápasu.

38:52
    A už je po domácej presilovke. Sergej Kalinin dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

37:40
    Talgat Žajlauov dostáva 2 minúty za hákovanie a tak bude Omsk ešte pred koncom druhej tretiny hrať v početnej výhode.

34:11
    Ivan Fisčenko oslabuje domáci tím, keď dostáva 2 minúty za držanie.

28:36
    Poliščuk putuje na trestnú lavicu po nebezpečnej hre vysokou hokejkou.

25:54
    Vadim Chomitskij dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a je tu prvá presilovka pre Barys.

21:45
    Nigel Dawes dostáva 2 minúty za podrazenie a tak budú hrať domáci ďalšiu presilovku.

18:19
    Roman Starčenko pri strele Dawesa nedovolene bránil protihráča a dostáva 2 minúty.