Liberec – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Sparta Praha – Třinec 6:5 (kon.) | Kometa Brno – Hradec Králové 2:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Pardubice – Litvínov 0:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
cz Nedeľa 01.03.2015, 18:20 • ZS Sareza Ostrava • Tipsport extraliga (ČR)

50:41
    Kubka (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:05
    Petr Kadlec (PLZ) dostává dvě minuty za sekání, jelikož faulovat Svačinu, který byl ve slibné šanci v pásmu.

35:09
    Lukáš Zíb (VIT) se provinil podražením a půjde si tedy odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici. Dokáží Plzeňští vyrovnat?

24:02
    Dominik Simon (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Diváci v Porubě budou mít tedy možnost sledovat další přesilovou hru Vítkovic.

20:53
    Dominik Kubalík (PLZ) dostává dvě minuty za podražení. Další příležitost pro domácí, aby vyrovnali.

17:28
    Domácí půjdou znovu do tří, za hákování je vyloučen Roman.

14:34
    S vyloučeními se nám roztrhl pytel, za hrubost bude pykat Stehlík.

14:13
    Olesz vyhodil puk mimo hrací plochu, hosté mají dvojnásobnou přesilovku.

14:03
    Hosté si také vyzkoušejí přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen domácí Szturc.

11:23
    Za držení hole je vyloučen hostující Kadlec.

06:04
    Za držení protihráče je vyloučen hostující Culek.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 25. Čerešňák (Klok, Burger), 26. Svačina (Roman, Zíb), 59. Hlinka (Szturc) – 11. Jeřábek (Kubalík, Mozík), 56. Balej (Johnson)

HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Dolejš) – Čerešňák, Klok, Zíb, Kudělka, Kovář, Stehlík, Štencel, Pastor – Svoboda, Burger, Olesz – Svačina, Roman, Němec – Hlinka, Kolouch, Szturc – Vandas, Húževka, Kucsera
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) Mozík, Pulpán, Kadlec, Jeřábek, Kubka, Moravčík, Boháč – Kratěna, Bližňák, Schleiss – J. Sýkora, Simon, Johnson – Balej, Lev, Kubalík – Hollweg, T. Sýkora, Culek – Beran

Rozhodca: Polák, Hejduk – Barvíř, Blümel