Liberec – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Sparta Praha – Třinec 6:5 (kon.) | Kometa Brno – Hradec Králové 2:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Pardubice – Litvínov 0:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 01.03.2015, 18:20 • Home Credit arena • Tipsport extraliga (ČR)

35:33
    Roman Čermák (MBL) dostává menší trest za hákování, tímto jsme dnes pokořili hranici jednoho sta trestných minut.

31:51
    A Václav Kočí (MBL) nakonec putuje na trestnou lavici, sudí mu udělili desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

31:18
    Tomáš Voráček (LIB) dostává menší trest za nedovolené bránění.

26:37
    Peter Trška (MBL) dostává dvě minuty za podražení.

20:56
    Bílí Tygři jdou do tří, Tomáš Filippi (LIB) dostává dvě minuty za sekání.

17:09
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování ještě dostává Branko Radivojevič (LIB). Takže jich tam sedí už pět.

17:09
    Emoce opět vzplály, roztržka na modré čáře byla ale rychle přerušena. Na trestnou lavici zamíří Petr Gřegořek (LIB), jenž dostává 2+2 za hrubost plus 5 minut a osobní trest do konce utkání. Libereckou trestnou lavici nyní okupuje hned čtveřice hráčů.

15:59
    Petr Vampola (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

15:43
    Tresty jsou rozdány následovně: 2 minuty za vražení na hrazení, 2+2 minuty za hrubost a 10minutový osobní trest pro Jaroslava Vlacha (LIB), 2 minuty za sekání a 2+2 minuty za hrubost pro Jiřího Kučného (MLB).

12:24
    Václav Kočí (MBL) odměněn dvouminutovým trestem za držení protihráče, domácí se vrací do přesilovky.

09:42
    Na trestnou lavici míří Jiří Kučný (MBL), jenž se provinil držením protihráče.

07:02
    Petr Vampola (LIB) vyloučen za nedovolené bránění, po dvou minutách za hrubost si připisují Richard Jarošek (MBL) a Tomáš Bulík (LIB).

Radoslav Vavřina

Góly a asistencie: 17. Jelínek, 27. Bakoš (Derner), 28. Filippi (Jelínek, Vampola), 36. Plutnar (Vampola), 43. Bakoš (Filippi, Vlach), 59. Vlach (Jelínek, Valský) – 2. Pacovský, 23. Kočí (Trška, Kašpařík), 45. Klimenta (Látal)

Bílí Tygři Liberec: Lašak (Vaněček) – Gřegořek, Plutnar, Derner, Výtisk, Vitásek, Ulrych, Voráček – Krenželok, Jelínek, Valský – Bulík, Vampola, Radivojevič – Urban, Filippi, Bakoš – Hrníčko, Vlach, Balaštík.
    BK Mladá Boleslav: M. Růžička (J. Růžička) – Kučný, Kočí, Robar, Vidmar, Trška, Holub, Čermák – Látal, Musil, Klimenta – Pacovský, Bárta, Lenc – Mikulík, Kašpařík, Pabiška – Jarůšek, Vrbata.

Rozhodca: Hribik, Úlehla – Lučan, Kis.