Česko
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
HC Oceláři Třinec
cz Pondelok 23.02.2015, 15:00 • WERK ARENA • Reprezentácia do 16 rokov

Lídr RAKO extraligy tedy nakonec poráží reprezentační výběr, tomu na výhru nestačilo ani osm přesilových her. (16:54:08)

60:00

59:35
    Česko právě vstřelilo branku!
    Ještě před koncem reprezentační výběr snižuje, na výhru mu to už ale stačit nebude. Kotouč za záda Ovčařího dorazil MARTIN NEČAS. Asistence: Ondřej Machala, Dalimil Mikyska.

58:05
    Poruba získal kotouč a vrací jej bekům do obranného pásma.

57:34
    Švaňa si odpyká dvě minuty za hrubost.

57:06
    Radzienciak má kotouč za vlastní brankou a rozehrává.

56:05
    Bárci se pokoušel o střelu z první, puk ale netrefil dobře.

55:38
    Švaňu zastavila hostující obrana, se střelou Plitka si pak poradil Škarek.

54:36
    Bartko zablokoval přihrávku Zadiny a u kotouče tak jsou hosté.

53:41
    Oddechový čas pro hosty.

53:40
    Následně Ovčaří zlikvidoval taky šanci Škvrněho a Tomana.

53:36
    Václavek nahazoval kotouč do brankoviště, tam ale narazil na beton třineckého gólmana.

52:24
    Třinec právě vstřelil branku!
    Vypadalo to, že střelu JANA PORUBY Škarek udržel, kotouč ale propadl do branky.

52:24
    Za faul Krále na Porubu bylo nařízeno trestné střílení.

52:01
    Hned dvě dobré šance si vytvořil Nečas, v obou příležitostech ale branku těsně minul.

51:20
    Pokus Plitka vyrazil domácí gólman betonem do rohu kluziště.

51:15
    Zakázané uvolnění reprezentačního výběru přesune hru před Škarka.

50:43

50:36
    Janiczek zablokoval střelu Jenáčka a osvobodil svůj tým.

49:13
    Przybyla nedokázal trefit odkrytou klec, domácí hráči ale kontrolují kotouč v útočném pásmu i nadále.

48:43
    Sztwiertnia si odpyká dvě minuty za hákování.

48:11
    Dříve než Nečas se ke kotouči před odkrytou brankou dostal Valíček a dostal kotouč do bezpečí.

46:57
    Oceláři mají kotouč v útočném pásmu, vyloženou šanci si ale třinečtí mladíci zatím nevypracovali.

45:51
    Do brejku se dostal Poruba, z něj ale Škarka překonat nedokázal.

45:34

44:06
    Machala se dostal ke střele, branku ale minul.

43:34
    Před Nečasem odehrál kotouč Ovčaří, kotouč se ale dostal před prázdnou branku, kde i díky faulu Krzaka nedokázal Przybyla zakončit. Třinecký obránce si tak odpyká dvě minuty za hákování.

43:06
    Kaukič nepřihrál přesně a Kalus se tak ke kotouči nedostal.

42:12
    Hrehorčák neuspěl s přechodem modré čáry a kotouč tak mají hráči reprezentačního výběru.

41:44

41:40
    Flok v oslabení napálil tyčku.

40:15
    Mikyska neudržel kotouč na modré čáře a reprezentační výběr tak musí vyklidit útočné pásmo.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce jsme viděli celkem čtyři branky a do třetí části tak vstoupí Oceláři s dvoubrankovým náskokem, ale také v početní nevýhodě.

40:00

39:44
    Reprezentace si zahraje v další početní výhodě, Janiczek si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

38:39
    Ocelářům je odpískán ofsajd a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

38:04
    Střela Hrachovského pak skončila v lapačce Škarka.

36:55
    Valíček odehrál kotouč před Hladonikem a u kotouče tak jsou Oceláři.

36:08
    Z vlastního obranného pásma se do útoku vydala trojice třineckých mladíků, kotouč se dostal na hůl DANIELA PLITKA a ten prostřelil domácího gólmana mezi betony. Asistence: Eryk Sztwiertnia.

35:27
    Ve skvělé pozici byl Nečas, trefil ale pouze tyč a z dalším pokusem si pak poradil třinecký gólman.

34:44
    Zakázané uvolnění Třince vrátí hru před Ovčařího.

34:11
    Rána Janiczka od modré skončila v lapačce Škarka.

33:36
    Hrehorčák byl ve svém brejku podražen, rozhodčí ale zůstal v klidu.

32:28
    Bartko dostal kotouč pryč z pásma a Oceláři se osvobozují.

30:53
    Galvas nedokázal obejít bránící hráče a hra se tak obrací.

29:52
    Do brejku se dnes podruhé dostal Przybyla, ani tentokrát ale na Loubala nevyzrál.

29:11
    Galvas se dostal v mezikruží ke kotouči jako první a zabránil tak nebezpečné šanci Třince.

27:54
    Ale teď už si Oceláři berou své vedení zpět, když od modré prostřelil domácího brankáře JAN BARTKO. Asistence: Daniel Plitko, Eryk Sztwiertnia.

27:29
    Dobrou příležitost měl Kalus, po jeho zakončení ale kotouč pouze projel brankovištěm.

26:45
    Národní tým srovnává poté, co kotouč do odkryté branky poslal FILIP ZADINA. Asistence: Jan Hladonik, Ondřej Trejbal.

26:02
    Z dobré pozice pálil Zadina, branku ale přestřelil.

25:40
    Oceláři zahráli na zakázané uvolnění a hra se tak vrátí před Loubala.

25:13
    Hra se přelévá ze strany na stranu, větší šance ale nevidíme.

24:12
    Kalus z mezikruží trefil pouze boční tyč.

23:22
    Oceláři hráli v signalizované výhodě a nabídnutou šanci využívají. MATEJ MURÍN dostal přesnou přihrávku před domácí branku a odtud usměrnil kotouč pod horní tyč. Asistence: Jan Poruba.

22:45

21:57
    Domácí kombinují v útočném pásmu, zatím ale bez střelby.

21:40
    Pokus Hladonika skončil v ochranné síti.

20:45
    Hodně přísné vyloučení pro Hrehorčáka, který si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu, ve které jsme branku neviděli. V úvodu zápasu měli více ze hry Oceláři, v další části pak především díky třem přesilovým hrám hráči reprezentačního výběru.

20:00

19:22
    Snahu Ocelářů o útok zastavuje hvizd rozhodčího, ofsajd.

18:21
    Domácí se dostali do přečíslení ve třech proti jednomu, Nečasovu střelu dokázal Loubal vyrazit.

18:10

16:46
    Valíček zastavil kombinaci hostů a vyhodil přes všechny čáry.

16:10
    Další z Ocelářů putuje na trestnou lavici, Flok si odpyká dvě minuty za sekání.

15:31
    Do zajímavé pozice se dostal Przybyla, jeho brejkový pokus ale dokázal Loubal vyrazit. Na druhé straně pak po přihrávce Hrehorčáka neuspěl Poruba.

14:29

14:13
    Loubal vyrazil střelu od modré a následně se Oceláři osvobodili.

13:05
    Kalus s Kaukičem dlouho drželi kotouč za brankou Škarka a ušetřili tak cenné sekundy z oslabení.

12:29
    Domácí si zahrají další početní výhodu, Poruba si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

12:11
    Poruba poslal kotouč před odkrytou část branky, tam se ale k dorážce nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

11:34
    Murín se dostal ke kotouči před brankou, zakončení se mu ale příliš nepovedlo.

11:25

10:12
    Kaukič dostal kotouč pryč z pásma a Oceláři se osvobozují.

09:25
    Hrehorčák je vyloučen za hákování.

08:44
    Plitko vypíchl kotouč na modré čáře a dostal se do úniku, z něj ale poslal kotouč pouze do připraveného brankáře.

08:24
    Na druhé straně zahrozil Flok, hostující obrana mu ale v zakončení zabránila.

07:59
    Toman nastřelil horní tyč Loubalovy klece.

06:45
    Galvas se protáhl až před Loubala, přetlačit jeho beton ale nedokázal.

05:40
    Kalus se snažil tečovat nahozený kotouč, v brankovišti ale neuspěl.

05:09
    Do střelecké pozice se prokličkoval Poruba, třinecký útočník ale branku minul.

04:20
    O kotouč se bojuje v útočném pásmu staršího dorostu Třince.

03:44
    Kaukič se snažil překonat Škarka po rychlé obtočce kolem branky, ani tentokrát se ale stav na světelné tabuli nemění.

03:19
    Galvas z vrcholku pravého kruhu třineckou branku přestřelil.

02:47
    Poruba přenechal kotouč Murínovi, ani on se ale k zakončení nedostal.

02:22
    Švaňa se procpal do mezikruží, ke střele se ale nedostal.

01:35
    Ke střele z velkého úhlu se dostal Kalus, jeho pokus ale nezpůsobil reprezentačnímu gólmanovi velké problémy.

01:04
    Oceláři jsou v útočném pásmu, Kaukič operuje s kotoučem za brankou Škarka.

00:21
    Janiczek vypálil od modré, jeho střela ale byla zblokována.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Reprezentační šestnáctka dnes absolvuje v nové třinecké hale jednodenní kemp, během kterého se střetne se starším dorostem Ocelářů. Utkání začíná v 15:00.

Martina Sikorová

Góly a asistencie: 27. Zadina (Hladonik, Trejbal), 60. Nečas (Machala, Mikyska) – 24. Murín (Poruba), 28. Bartko (Plitko, Sztwiertnia), 37. Plitko (Sztwiertnia), 53. Poruba (t.s.)

Česko: Škarek ( Kardinál) – Mikyska, Galvas, Trejbal, Král, Mareš, Jenáček – Machala, Škvrně, Zadina, Przybyla, Hladonik, Podlaha, Václavek, Nečas, Toman
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský, Valíček, Krzak, Radzienciak, Bartko, Janiczek – Kaukič, Švaňa, Flok, Hrehorčák, Poruba, Plitko, Murín, Bárci, Sztwiertnia, Kalus

Rozhodca: Šír – Hlavatý, Tošenovjan