Chicago – Boston 2:6 (kon.) | Buffalo – Nashville 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Vancouver 0:4 (kon.)
Pittsburgh – Florida 5:1 (kon.) | Colorado – Tampa Bay 5:4 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)
Minnesota – Dallas 6:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Buffalo Sabres
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Nashville Predators
cz Pondelok 23.02.2015, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Dnes máme na programu utkání mezi posledním Buffalem a prvním Nashvillem. Favorit utkání je tak jasně daný, o tom nemůžeme pochybovat.

Buffalo je v NHL beznadějně na chvostu tabulky. Po 59 zápasech má totiž pouhých 39 bodů a skóre 109:200. Dali nejméně branek v celé lize a jako druzí nejvíce dostali. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tyler Ennis s 32 body z 59 zápasů. Brankářskou jedničkou poté Michal Neuvirth.

Nashville zatím zažívá parádní sezonu. Po 59 odehraných zápasech získal 85 bodů, což je o čtyři více než druhý Anaheim. Predátory tedy můžeme označit za jasného ligového lídra. Klubovou produktivitu vede Filip Forsberg s 51 získanými body. Brankářem číslo jedna je Pekka Rinne.

Vzájemné zápasy
    Dnes tyto celky čeká první vzájemné střetnutí v rámci sezony 2014/2015.

V minulém ročníku oba zápasy vyhrál Nashville, nejprve venku 4:1 a poté i doma, a to dokonce poměrem 6:1.

Československá stopa v utkání
    Andrej Meszároš (BUF) – 39 zápasů, 1+5
    Michal Neuvirth (BUF) – 23 zápasů, 91.4%
    Marek Mazanec (NSH) – 2 zápasy, 91.5% (aktuálně na farmě)
    Zlepšené statistiky v NHL

Sezónní premiéra dnes čeká obránce Buffala Jakea McCabea. 21letý bek nastupoval zatím na farmě v Rochesteru. Loni ale odehrál celkem sedm utkání v NHL a zaznamenal v nich jednu asistenci. Spolu s ním byl povolán i Mark Pysyk. Během několika minut si představíme sestavy obou týmů.
    Přátelské povídání
    Anders Lindbäck a Pekka Rinne si povídají před zápasem. Lindbäck totiž dva roky v Nashvillu působil. Dnes tito dva brankáři usednou na střídačku.

Buffalo Sabres: Neuvirth (Lindbäck) – Benoit, Bogosian, McCabe, Ristolainen, Meszároš, Pysyk – Stewart, Girgensons, Ennis – Moulson, Mitchell, Gionta – Foligno, Flynn, Deslauriers – Larsson, Ellis, Hodgson

Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi, Weber, Ekholm, Franson, Bitetto, Jones – Forsberg, Ribeiro, Neal – Cullen, Fisher, Smith – Wilson, Santorelli, Beck – Nystrom, Gaustad, Bourque

Rozhodčí: Meier, Luxmore – Cherrey, Shewchyk.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

First Niagara Center právě nabízí divákům světelnou předzápasovou show.

Nyní v Buffalu zazní kanadská a americká hymna.

Hymny nám dozněly, zahájení tohoto utkání je tak již otázkou jen pár minut!

00:01

00:29
    Weber obral Stewarta o puk ve středním pásmu a zastavil tak rozvíjející se akci. Smith se na druhé straně ale dostal do ofsajdu.

01:16
    Nashville je dle očekávání už od začátku zápasu s pukem více na holi.

01:43
    Matt Moulson se dostal do ofsajdové pozice, snaha Sabres zaútočit tedy byla neúspěšná.

01:57
    Hodgson vybojoval v útočném pásmu puk a do velmi dobré příležitosti ho předložil Johanu Larssonovi, který sice obehrál a položil Huttona, ale branku trefit nedokázal, neboť mu do střely lehnul Josi!

03:01
    Kotouč skončil na střídačce domácího týmu, hra je tedy přerušena.

03:12
    Bogosian neustál souboj s Forsbergem, jenž se dostal k zakončení z pravé strany. Neuvirth byl ovšem připraven.

03:32
    A nyní puk dokonce vyletěl z hrací plochy.

03:47
    Nebezpečný pokus Ristolainena nakonec po odrazu od bránících hráčů skončil vedle branky.

04:35
    Santorelli to zkusil po objetí branky, domácí brankář byl ale připraven.

04:55
    A další velmi dobrá šance Buffala! Tyler Ennis zůstal zcela zapomenutý za obranou a dostal se do samostatného úniku, jenže nedokázal vůbec trefit branku a Hutton byl tedy bez práce!

06:18
    A nyní měli dobrou příležitost i hosté! Craig Smith dostal přihrávku křížem od Cullena a z pravé strany se zjevil sám před Neuvirthem. Ten ovšem jeho střelu zlikvidoval a zařídil komerční přestávku!

Střely: 0:2

06:26
    Ekholm to zkusil hned po vhazování, branku ale netrefil.

07:01
    Bogosian a Benoit byli v obraně napadáni. Puk sice odehráli, ale pouze na hokejky hráčů Nashvillu ve středním pásmu.

07:41
    Foligno projel do útočného pásma, ale tam už nedokázal vystřelit. O chvilku později se před Huttonovo brankou strhnulo menší trma-vrma, které hostující brankář ukončil přikrytím puku.

08:21
    Josi se chystal na střelu od levého mantinelu, bránící hráči u něj ovšem byli rychle a v zakončení mu zabránili.

08:41
    Zakázané uvolnění Buffala po rozehrávce Codyho Hodgsona.

08:46
    A opět, domácí tedy stále nemohou vystřídat.

09:18
    Colin Wilson se v mezikruží uvolnil ke střele, Neuvirth jí ale dokázal vyrazit!

09:45
    A máme tu první vyloučení. Mike Santorelli (NSH) dostává dvě trestné minuty za podražení Briana Gionty.

09:48
    Nashville okamžitě vyhodil, konkrétně to byl Franson.

10:04
    Nystrom se v oslabení dostal ke střele, branku ovšem přestřelil.

10:18
    A další výhoz puku v podání Predátorů.

10:41
    Ennis napřáhl ke střele, ta ovšem byla zblokována. Posléze před brankou bekhendem střílel Girgensons, ale ten klec trefit nedokázal.

11:26
    Brian Gionta nahrál do dobré příležitosti na Moulsona, jehož zakončení z mezikruží ale Hutton zneškodnil!

11:45

11:52
    Pysykova střela byla zblokována. Následuje komerční přestávka.

Střely: 1:4

12:20
    Smith se dostal k zakončení z bodu pro vhazování po levici Neuvirtha, kotouč ovšem s přispěním teče Meszároše poslal nad.

12:25
    Tvrdý projektil Setha Jonese vyrazil Neuvirth svými betony.

12:47
    Nyní český brankář musel podržet puk před nadapajícími protihráči.

13:20
    Marcus Foligno se s pukem krásně propracoval ke střele. Zakončoval ovšem z pokleku a navíc bekhendem, Hutton tedy dokázal puk vyrazit.

14:01
    Forsberg zpoza branky našel Jamese Neala, jehož střelu chytá Neuvirth. Následuje třetí komerční přestávka.

Střely: 3:6

14:11
    Brian Gionta se zjevil v dobré šanci před brankou, ale nedokázal vystřelit.

14:23
    A nyní to nesvedl ani jeho spoluhráč Torrey Mitchell v obdobné příležitosti.

14:45
    Santorelli ze středního pásma nahodil puk, Neuvirth toto nahození dokonce musel vyrazit. Problém to pro něj ovšem nebyl.

15:20
    První vyloučení i na straně domácích. Za podražení Setha Jonese putuje na trestnou Chris Stewart (BUF).

15:51
    Josi míchal dlouho s pukem, ale ke střele se neodhodlal.

16:05
    Domácím se nedaří vyhodit.

16:26
    Pěknou kombinaci na jeden dotek na modré zakončil Roman Josi střelou, jenž byla zblokována do ochranné sítě nad brankou.

16:30
    Po vhazování dokázali Sabres vyhodit.

17:12
    Ribeiro našel Colina Wilsona, jehož střelu ale zblokoval Meszároš. Slovenský bek po následném boji o puk vyhodil.

17:20

17:46
    Weberův pokus od modré postrádal jak razanci, tak přesnost.

18:12
    Girgensons kombinoval se Stewartem, druhý jmenovaný ale v závěrečné chvíli už pas nezachytil a z akce tedy nic nebylo.

18:40
    Michal Neuvirth pokryl kotouč před dotírajícími útočníky hostů.

18:43
    Smith to zkusil ihned po vhazování, branku ale nedokázal trefit.

19:00
    Začala poslední minuta první třetiny.

19:35
    Pohledný hokej tedy k vidění moc není...

19:47
    Nashville má ponechanou výhodu.

20:00
    Brian Flynn (BUF) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Druhá třetina tedy začne přesilovkou Nashvillu.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Další třetina začne přibližně v 1:00.

První třetina nám nepřinesla žádnou branku. Dvě velké příležitosti měli domácí, ani jednou ale Huttonovu klec nedokázali trefit. Poté zahrozili i hosté, jenže Neuvirth byl proti.

Střely: 3:11

Druhá třetina se blíží svému začátku. Predátoři jí tedy zahájí přesilovou hrou, kterou si vyzkoušeli již v první třetině – tehdy ovšem úspěch neslavili. Změní se to nyní?

Hokejisté domácíh se trochu zdrželi v šatně a na led nastupují až nyní.

20:01

20:30
    Nashville se okamžitě přesunul do útoku a kombinuje.

20:53
    Dělovku Webera z první vyrazil Neuvirth, Buffalo poté vyhodilo a vystřídalo.

21:27
    Rasmus Ristolainen dobře získal puk a vyvezl ho téměř až k Huttonovi.

21:46
    A další výhoz domácích. Přesilovka se Preds nepovedla.

22:00

22:14
    Weber zůstal mezi kruhy volný, což se opravdu nevyplácí! Naštěstí pro domácí byl jeho pokus zblokován.

22:23
    Mike Santorelli (NSH) podruhé vyloučen, tentokráte za nedovolené bránění brankáře Neuvirtha.

22:28
    Nashville hned po buly vyhodil puk.

23:00
    A opět se hostující celek osvobodil.

23:16
    Ekholm podél mantinelu poslal puk až k Neuvirthovi.

23:48
    Puk byl nyní přidržen za brankou Nashvillu, rozhodčí přerušil hru. Početní výhoda se Sabres zatím vůbec nedaří.

24:04
    Ristolainen se musí pro puk vrátit až do vlastního pásma.

24:23

24:55
    Forsberg to zkusil z mezikruží, ale netrefil branku.

25:32
    Nyní si švédský nováček troufl na drzý průnik, který ovšem opět nezakončil ideálně.

26:15
    Zemgus Girgensons (BUF) to přehnal s důrazem při zakončení, díky čemuž fauloval Huttona a je vyloučen na dvě minuty. Přesilovka Predators přijde po komerční pauze.

Střely: 3:15

26:24
    Sabres ihned po vyhraném vhazování vyhodili.

26:41
    Nyní se hosté dostali z pásma sami, Josi totiž nezpracoval prudký pas.

27:12
    Josiho zadovka byla sražena Bogosianem do ochranné sítě nad ledovou plochou.

27:56
    Flynn s Folignem vyvezli puk z pásma a ušetřili tak cenné vteřiny v oslabení.

28:15

28:44
    Girgensons to zkusil zblízka, ale netrefil branku Cartera Huttona.

29:07
    Stewart napřáhl za modrou a vystřelil, neměl ale dobře seřízená mířidla.

29:24
    Na druhé straně musel Neuvirth prokázat připravenost. A prokázal jí, pokus Forsberga totiž zneškodnil.

30:00
    V polovině zápasu jsme stále neviděli branku, diváky tento hokej (soudě dle výrazů) moc nebaví. A není se čemu divit...

31:00
    Smith se dostal k zakončení bekhendem, ale ani on nedokázal dobře zamířit.

31:09
    Neuvirth chytil pokus Cullena ze strany a po dlouhé době přerušil hru.

Střely: 5:17
    Neuvirth chytá dobře
    Michal Neuvirth zatím podává dobrý výkon, už má 17 zákroků.

31:12
    James Neal to zkusil ihned po vhazování, Bogosian ale zblokoval tento pokus.

31:42
    Neuvirth opět drží puk a hra je znovu přerušena.

31:45
    Po vhazování vyslal tvrdý pokus Ekholm, Neuvirth ovšem dokázal zasáhnout betonem!

32:12
    Meszároš mířil od modré čáry zápěstím nepřesně.

32:27
    Tentokráte proti pokusu slovenského beka musel zasahovat Hutton.

32:32
    Andrej Meszároš (BUF) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Nashville si zahraje čtvrtou přesilovku.

32:39
    Mike Ribeiro byl v obrovské šanci úplně sám před brankou! Posadil si Neuvirtha a střílel z úhlu, ale Zach Bogosian ztečoval puk a zachránil tak domácí celek od inkasování!

33:10
    Domácí vyhodili puk a mohou střídat.

33:49
    Girgensons vyvezl kotouč až do středního pásma.

34:05
    Jones ztratil puk a obránci vyhodili až k Huttonovi.

34:32

34:47
    Rychlý kontr Sabres zakončil Deslauriers, Hutton ale jeho pokus vyrazil do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

Střely: 7:22

35:00
    Bourque vyrazil do útočné akce, ale neprosadil se, jeho střela byla zblokovaná.

35:52
    Chris Stewart (BUF) neudržel nervy na uzdě a ve středním pásmu se postrkoval s Taylorem Beckem. Dostává tedy dvě minuty za hrubost a nabízí pátou přesilovku Predátorům!

36:23
    Forsberg nejrpve trefil z velkého úhlu tyč, o chvíli později pálil Weber, ale Neuvirth proti jeho střele povyjel z branky a chytil jí!

36:43
    Bogosian zblokoval pokus Filipa Forsberga.

36:53
    Josiho střela se od zadního mantinelu odrazila před branku, kde Michal Neuvirth pokryl puk.

37:01
    Franson nezachytil puk na modré a domácí vyhodili.

37:12
    A další výhoz, početní výhody se dnes moc nedaří ani Preds.

37:35
    Vše mohl změnit Franson se svým pokusem, ale Neuvirth vytasil svůj pravý beton!

37:52

38:23
    Moulson čekal před brankou na přihrávku, ta k němu ale neprošla.

38:29
    Na druhou stranu spěchal Beck, ale jeho pokus byl zblokován nad branku.

38:49
    Ofsajd Predátorů z Nashvillu, do pásma se dřív než puk dostal Santorelli.

39:00
    Poslední minuta hry ve druhé periodě právě začala.

39:07
    Bourque před brankou čekal na přihrávku, díky dobré práci Beonita k němu ale nedošla!

39:25
    Flynn dostal pas dopředu a chtěl tak zaútočit, byl ovšem zády k brance a stihl se jen otočit.

39:46
    Sabres právě vstřelili branku!
    14 sekund před koncem druhé třetiny jsme se dočkali první branky! Nejproduktivnější hráč Sabres TYLER ENNIS (15+18) dostal krásnou přihrávku od Girgensonse a forhendovou kličkou překonal Huttona, 1:0! Asistence: Zemgus Girgensons (14+14) a Matt Moulson (9+17).
    TylerENNIS - 1:0

39:59
    Šest desetin vteřiny před koncem druhého dějství je vyloučen Matt Cullen (NSH) za vysokou hůl.

39:59
    Buffalo na tuto situaci odvolává Neuvirtha z branky!

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Další třetina začne přibližně v 1:56.

Druhá třetina je za námi a jednu branku už jsme viděli. Padla těsně před jejím koncem, postaral se o ní Tyler Ennis. Buffalo tedy vede 1:0 a další třetinu začne přesilovkou.

Střely: 7:26
    Názor fanouška
    "Způsob, jakým Preds hrajíe na aktuálním road-tripu je takový, že je těžké uvěřit tomu, že ještě někdy v této sezoně vyhrají," napsal fanoušek Stan Daniel.

Třetí třetina za několik okamžiků začne. A začně početní výhodou ve prospěch Buffala, která by měla trvat 119 sekund. Pokud tedy nepadne gól Sabres anebo nepřijde další vyloučení.

40:01

40:20
    Ennis po levé straně projel do pásma a založil útok.

40:32
    Meszároš vystřelil, branku ale trefit nedokázal.

40:50
    Preds vyhazují puk.

41:10
    Nyní ho Cody Franson dokonce vyvezl až do útočného pásma.

41:28
    Mike Santorelli se spolu se spoluhráči dostal do přečíslení 3 na 1! Spoluhráči ale něměli dostatečnou rychlost a tak to nedávný přírůstek do týmu vzal na sebe, branku ale minul!

41:59

42:56
    Nashville se nadále poměrně trápí a nemůže se prosadit v útoku. Na druhou stranu poté spěchal Johan Larsson, ale dostal se do ofsajdu.

43:26
    Stewart zavezl kotouč po levé straně do útoku a následně perfektní zadovkou našel volného Girgensonse, ale zakončení lotyšského útočníka zneškodnil pozorný Carter Hutton!

43:48
    Josi to zkusil dvakrát od modré, ani jednou ale jeho zakončení nedošlo k brance.

44:41
    Vypadá to, že Buffalo svůj jednogólový náskok hodlá pouze bránit. Do útoku se moc nežene.

44:56
    To naopak Nashville útočit musí. Věděl to Seth Jones, jenž okamžitě po přejetí modré čáry vystřelil. Neuvirth byl pozorný.

45:05
    Sabres zkusili zaútočit, pokus Ennise byl ovšem sražen nad branku do ochranné sítě.

45:10
    Nystrom zblokoval střelu Ristolainena prakticky hned po jejím vzniku. To muselo bolet ...

45:23
    Ofsajd Predators, akce přerušena.

45:58
    Deslauriers střílel od mantinelu, Hutton byl ovšem pozorný. Predátoři poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

46:03
    Mitchell s Girgensonsem se snažili o dorážku, Hutton ale pokryl puk a zařídil komerční přestávku.

Střely: 10:27

46:38
    Cullen chtěl vysunout do šance Fishera, tato přihrávka ovšem neprošla. Domácí tuto situaci ubránili dobře.

47:13
    Ribeiro zpoza branky nahrál mezi kruhy na Smithe, jehož pokus ale dokázal vyrazit zatím bezchybný Michal Neuvirth!

47:54
    Santorelli objel branku a zkusil to z otočky, domácí brankář si ale svou pravou tyč pohlídal.

48:23
    Pokus Ristolainena přes hradbu těl neprošel.

48:31
    Larsson nabil do dobré příležitosti Ennosovi, Hutton byl ale na místě a zakončení zneškodnil.

48:40
    Rasmus Ristolainen dnes poněkolikáté vyslal tvrdou ránu, tentokráte musel Hutton zasahovat! A zvládl to, kotouč vyrazil do rohu.

49:41
    Gionta s Mitchellem si chtěli zakombinovat, byli ovšem ubráněni.

50:22
    Benoit pouze nahodil puk do pásma a vystřídal.

50:45
    Neal nahrál na Ribeira a chtěl po něm, aby zakončil. To ale útočník Nashvillu neodhalil a Nealovi chtěl zpět přihrát. Z akce tedy opět nic nebylo.

51:09
    Teď už ale šance Mikea Ribeira Neuvirthovi trochu problémy nadělala, přesto to český brankář zvládl. Následuje komerční přestávka.

Střely: 11:30

51:46
    Neuvirth byl úspěšný i proti zakončení Colina Wilsona z levé strany. Povyjel si totiž z branky a dostatečně soupeři zmenšil střelecký úhel.

51:50
    Po zblokování střely zůstal na ledě v bolestech Zemgus Girgensons. Po chvíli se ovšem autor sedmi hitů a jedné asistence v tomto utkání zvedl a dojel na střídačku, odkud ovšem zamířil do šatny. Doufejme, že bude v pořádku.

52:04
    A mohlo to být o dvě branky! Brian Gionta se dostal do samostatného úniku, ale bekhend poslal přímo do betonu Huttona! Sabres tak v dnešním utkání spálil další tutovku!

52:43
    Poprvé jsou slyšet i fanoušci domácího týmu, kteří jinak celý zápas hokeji pouze přihlíželi!

53:16
    James Neal z velké vzdálenosti mířil velmi nepřesně. Predators se ale začínají nadechovat k tlaku.

53:50
    Neuvirth vytáhl nyní velmi dobrý zákrok vyrážečkou! Mike Santorelli se na levé straně dostal k puku a okamžitě vystřelil, rodák z Ústí nad Labem se ovšem rychle přesunul a kotouč vyrazil!

54:08
    Domácí brankář podržel puk a hosté na něj doráželi, strhla se nám pořádná mela!

54:08
    Nejaktivnějším byl Colin Wilson, jenž tuto situaci celou vyvolal. Po komerční přestávce se dozvíme tresty.

54:08
    Duo hlavních rozhodčích Meier – Luxmore vylučuje následující hráče: Zach Bogosian (BUF), Torrey Mitchell (BUF), Colin Wilson (NSH) a Craig Smith (NSH) – všichni dvě minuty za hrubost, domácí obránce ale dostává trest navíc a Nashville má tedy přesilovku.

54:25
    Ofsajd Predators zastavil útočnou akci.

55:00
    Weberovu dělovku zblokoval Deslauriers, byla při tom ovšem zlomena jeho hůl.

55:20
    Benoit dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry.

55:43
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři využívají přesilovou hru a srovnávají na 1:1! MIKE RIBEIRO (12+38) stál ve správnou chvíli na správném místě, když do branky doklepl neúspěšný střelecký pokus Codyho Fransona! Franson registruje svůj první bod v dresu Nashvillu. Asistence: Cody Franson (6+27) a Seth Jones (6+16).
    Mike RIBEIRO - 1:1

56:52
    Skóre je tedy opět vyrovnané a začínáme od znova. Ennisovo nahození ze středního pásma vyrazil Hutton do ochranné sítě.

57:02
    André Benoit (BUF) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

57:30
    Ristolainen posílá puk přes všechny čáry.

57:40
    A opět. Preds se nemohou dostat dopředu.

57:58
    Carter Hutton rozehrává další akci, puk k němu totiž opět dojel.

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

59:02

59:13
    Po Josiho střele se k dorážce dostal Bourque, Neuvirth byl ale pozorný a puk vyrazil!

59:38
    Buffalo se dostalo do útoku a Ennis mohl ohrozit Huttona. O puk ale domácí přišli a nic z toho tedy nebylo.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Základní hrací doba nám rozhodnutí nepřinesla, ve First Niagara Center tak bude následovat prodloužení! Vyrovnání zajistil v čase 55:43 Mike Ribeiro.

Střely: 13:36

60:01

60:30
    Benoit začíná akci Buffala zpoza své branky.

60:44
    Hutton musel vyrazit pokus Mitchella.

61:00
    Ristolainen se snažil prokličkovat mezi kruhy, nakonec ovšem svou akci nezakončil.

61:36
    Sabres pokračují v dobré aktivitě a tlačí svého soupeře!

61:50
    Dopředu se pokusili vyrazit i hráči Nashvillu, Shea Weber byl ovšem v ofsajdu.

62:35
    Colin Wilson vystřelil z dálky po zemi, Neuvirth byl připraven a kotouč vyrazil do bezpečí.

63:20
    Aktivní Rasmus Ristolainen to zkusil od pravého mantinelu tvrdou střelou, Hutton ale stál tam, kde stát měl.

64:00
    Začala poslední minuta prodloužení. A začne i přesilovka Nashvillu, neboť Zach Bogosian (BUF) je vyloučen za vysokou hůl!

64:00
    Oddechový čas pro hosty.

64:06
    Domácí ale dokázali vyhodit krátce po buly.

64:13
    A nyní se dokonce Nashville dostal do ofsajdu.

64:43
    Josi nabil Weberovi, který ale nemířil přesně!

64:54
    Ribeiro do dobré šance nahrál Forsbergovi, ten ale promáchl!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení nám branku nepřineslo, v Buffalu nás tedy čekají samostatné nájezdy!

Samostatné nájezdy začínají.

1. séria
    0:0
    Jako první se rozjel Matt Moulson. Zkusil Huttona překonat mezi betony, ale neuspěl.

1. séria
    0:1
    Nedávná posila Nashvillu Mike Santorelli Neuvirtha prostřelil pod betonem!

2. séria
    1:1
    Nejproduktivnější hráč Buffala Tyler Ennis napálil puk za záda Cartera Huttona! Panečku, to byla dělovka! Je vyrovnáno.

2. séria
    1:1
    Craig Smith se zastavil a pokusil se vymíchat Neuvirtha, ten se ovšem nedal.

3. séria
    1:1
    Lotyšský útočník Zemgus Girgensons zkusil bekhendovou kličku, ale puk mu sjel z hole a skončil nakonec až za brankou.

3. séria
    1:1
    Matt Cullen mohl rozhodnout, trefil ovšem pouze beton domácího brankáře! Následuje čtvrtá série.

4. séria
    1:1
    Kapitán Brian Gionta nedokázal prostřelit Huttona, Nashville nyní opět může rozhodnout!

4. séria
    1:2
    Nováček Filip Forsberg zvolil pěknou bekhendovou kličku, překonal Neuvirtha a rozhodl o výhře Predátorů!

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je FILIP FORSBERG.
    Filip FORSBERG - 1:2

Nashville si tedy z ledu posledního Buffala nakonec odveze dva body, se svým výkonem ale rozhodně spokojen nebude.

Ve First Niagara Center jsme pořádně dlouho čekali na branku. Ta padla až 14 sekund před koncem druhé třetiny a postaral se o ní Tyler Ennis. Vyrovnání zařídil až ke konci 56. minuty v přesilové hře Mike Ribeiro, jenž do branky doklepl Fransonovu střelu. Utkání nakonec došlo až na samostatné nájezdy, které Preds vyhráli v poměru 2:1. Vítězný gól vstřelil ve čtvrté sérii Filip Forsberg.

Dnešní utkání sledovalo 19070 diváků.

Ode mě to bude vše. Loučím se s vámi, přeji dobrou noc a někdy příště na počtenou! (02:59:57)

Michal Belšán

Góly a asistencie: 40. Ennis (Girgensons, Moulson) – 56. Ribeiro (Franson, Jones), rozh. náj. Forsberg