Ottawa – Florida 4:1 (kon.) | NJ Devils – Carolina 3:1 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:2 (kon.)
Montreal – Columbus 3:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Arizona – Tampa Bay 2:4 (kon.)
Dallas – Detroit 6:7 (po pr.) | St. Louis – Pittsburgh 2:4 (kon.) | San Jose – LA Kings 1:2 (kon.)
Philadelphia – Washington 3:2 (kon.) | Chicago – Boston 2:6 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
cz Nedeľa 22.02.2015, 01:20 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

59:55
    Ještě uvidíme vyloučení. Bozaka sestřelil u střídaček Stuart jde na trestnou.

56:55
    Máme tu potyčku, do které se zapojili všichni hráči na ledě. Kadriho nejdřív poslal k ledu Wheeler, což se mu nelíbilo a šel se pomstít. Wheelera poslal k ledu a strhla se potyčka za brankou. Na trestné nakonec končí Kadri a Stuart. Bude se hrát 4 na 4.

48:22
    Osmělili se i hosté, ale pozor. Máme tu bitku. Winnik se pustil do křížku s Chiarottem. Oba na sebe narazili, shodili rukavici a šlo se na bitku. Ta nic moc neukázala, po chvíli sebou oba švihli o led a byl konec. Nyní si posedí pět minut na trestné.

36:56
    Dva nejaktivnější z potyčky jdou na trestnou. Polák a Ladd dostali dvě minuty za hrubost.

31:31
    Komarov míří na trestnou za držení. Fanoušci bučí a je pravda, že rozhodčí toto posoudili dost přísně.

27:08
    Máme tu vyloučení na straně Jets. Winnik po kontaktu s Enstromem letěl vzduchem a obránce hostí si tak odsedí dvě minuty za podražení.

23:21
    Lupul fauloval hráče pronikajícího k brance a jde si odsedět dvě minuty. Jets čeká přesilovka.

17:59
    Bozak fauloval za brankou a jde si odpykat dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Winnipeg.

11:56
    Hutchinson šel rozehrát puk za branku a k ledu ho poslal Holzer. Ten obdrží dvě minuty za nedovolené bránění gólmana a ještě schytal pár pohlavků od hráčů Jets.

07:00
    Další přesilová hra pro domácí celek. Myers to s hrubostí přehnal a odjíždí na dvě minuty na trestnou.

03:55
    Přesilovka Jets končí. Na trestnou zamířil Michael Frolík a poměr sil na ledě se vyrovná.

01:57
    Granberg šel po odpískání vysvětlit Lowrymu, že po odpískání střílet na branku nebude. Do souboje se zapojil i Clarkson a rozhodčího ho posílá na trestnou. Přesilovku si tak zahrají Jets.

Michal Sedláček

Góly a asistencie: 13. Komarov (Booth), 36. Winnik (Holzer, Kadri), 44. Kadri (Rielly, Winnik), 64. van Riemsdyk (Jokinen, Rielly) – 14. Trouba (Stafford, Myers), 20. Scheifele, 40. Frolík (Stafford, Myers)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Rielly, Polák, Gardiner, Holzer, Robidas, Granberg – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Winnik – Komarov, Jokinen, Clarkson – Booth, Holland, Pánik.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Enstrom, Myers, Stuart, Trouba, Chiarot, Pardy – Ladd, Little, Wheeler – Byfuglien, Scheifele, Stafford – Thorburn, Lowry, Frolík – Klingberg, Slater, Peluso.