Paríž – Chelsea 1:1 (kon.) | Doneck – Bayern 0:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:1 (0:1)
Chelsea FC
Utorok 17.02.2015, 20:45 • Parc des Princes (Paríž) • Liga majstrov

Zápas v Paríži sa skončil remízou 1-1. Skóre otvoril v prvom polčase Ivanović, ale v druhom polčase vyrovnal Cavani. Domáci boli o niečo lepším tímom, ale nevyužili niekoľko šancí, a tak sa musia uspokojiť s týmto výsledkom. Hostia dnes nepredviedli pekný futbal ale z Paríža si odnášajú cennú remízu, a do odvety idú s miernou výhodou.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (22:38:30)

90+2

90+2
    Obrovská šanca Ibrahimovića ! Ten mohol tesne pred koncom rozhodnúť zápas po tom ako ho lopta našla v 16ke hostí, ale hlavou neprekonal brankára Courtoiasa. Nasleduje rohový kop pre domácich.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Pastore centroval do 16ky hostí ale jeho pokus končí za čiarou.

90
    Hostia poslali loptu na polovicu domáceho tímu a hráči Saint-Germain tak majú možnosť založiť jednu z posledných akcií.

89
    O loptu sa bojuje v strede ihriska a tento zápas nám veľa pekný momentov nepriniesol. Do konca riadneho hracieho času ostáva ešte 1 minúta.

88
    Do 16ky hostí lietajú nebezpečné lopty, ktoré ale končia pri pozornej obrane hráčov v žltých dresoch.

87
    Táto akcia im nevyšla a Sirigu nemal žiadne problémy. Dopredu už idú domáci, ktorí by taktiež radi získali cenné víťazstvo.

86
    Loptu už majú hostia a tesne pred záverom dnešného zápasu sa pokúšajú strhnúť vedenie na svoju stranu.

84
    Znova útok domáceho tímu a Cavani skúsil akrobatické zakončenie v 16ke hostí ale jeho pokus nepriniesol úspech. Domáci stále ostávajú na útočnej polovici.

82
    Striedanie hostí. Odchádza Costa a nahradí ho Remy.

82
    Striedanie hostí. Odchádza Fábregas a nahradí ho Oscar.

80
    Striedajú aj domáci. Odchádza Lavezzi a nahradí ho Pastore.
    Momentka ze zápasu.

79
    Cavani sa krásne prekľučkoval v 16ke hostí a jeho strela tesne míňa ľavú žrď brány Chelsea.