Chabarovsk – Barys 2:3 (kon.) | Vladivostok – Omsk 2:3 (po pr.)
Admiral Vladivostok
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Avangard Omsk
Pondelok 16.02.2015, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Je dobojované! Avangard Omsk nakoniec víťazí na ľade Admiralu Vladivostok 3:2 po predĺžení, keď o zisku dvoch bodov rozhodol Denis Kuljaš v úvode predĺženia. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (13:31:47)

Denis KULJAŠ - 2:3

60:37
    Avangard Omsk dal gól!
    Na druihej strane už hostia zakončili a rozhodli o víťazstve v tomto zápase a zisku dvoch bodov do tabuľky. Po prihrávke Širokova dokázal presne zakončiť DENIS KULJAŠ. Asistencie: Sergej Širokov.

60:12
    Úvodné buly predĺženia vyhrali domáci, ale ich akcia neskončila zakončením.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa podarilo Omsku vyrovnať po teči Perežogina v 45.minúte a tak je na rade päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:58
    Jeden zákrok ešte musel predviesť Rejzvich a bude sa vhadzovať.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

58:45
    Ešte to predsa len skúsili hostia z Omsku, ale v útočnom pásme nič nevymysleli a puk sa vrátil až k ich brankárovi.

57:55
    Už je to len o obranách a vyčkávaní na koniec tretiny a predĺženie.

56:45
    Domáci sú v posledných minútach častejšie v útočnom pásme, ale nedokážu sa tam dlho udržať.

55:05
    Začala sa posledná päťminútovka tretej tretiny a domáci obranca nepríjemne vystrelil od modrej čiary. Brankár Avangardu úspešne zasiahol.

54:30
    Už je nebezpečná každá jedná akcia, keďže času po prípadnom góle by na vyrovnanie nebolo veľa.

52:48
    Defenzíva hostí je veľmi pozorná proti domácej aktivite. Blíži sa koniec tretej tretiny.

51:54
    Presilovka Omsku nebola vôbec nebezpečná a tak sa už hrá v plnom počte a stav je stále 2:2.

50:24
    V oslabení unikol proti jednému obrancovi Zubov, ale jeho strela minula priestor bránky.

49:54
    Vjačeslav Ušenin je vylúčený na 2 minúty za podrazenie a tak je tu presilovka pre hostí.

Martin Platko

Góly a asistencie: 17. Lisin (Wandell, Osipov), 27. Gynge (Zubov, Heshka) – 38. Perežogin (Popov, Kolarik), 45. Perežogin (Kuljaš, Popov), 61. Kuljaš (Širokov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Heshka, Osipov, Zemčjonok, Glazkov, Kolář, Lisov, Volodin – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Wandell – Ugarov, Ušenin Vl., Ušenin Vj. – Sokolov, Sigarev, Kunecov – Ivanov
    Avangard Omsk: Rejzvich(Kostin) – Kulik, Gončarov, Blaťák, Gustafsson, Chomitskij, Kuljaš, Ljamin, Gluchov – Pervušin, Fisčenko, Semjonov – Popov, Perežogin, Kolarik – Širokov, Paršin, Kalinin – Musatov, Kurjanov, Neprjajev

Rozhodca: Gofman, Ronn – Parfjonov, Tomilov