Novokuzneck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhreb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavľ – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)

Traktor Čeljabinsk dal gól!
    STANISLAV ČISTOV rozhodol o tom, kto berie zvyšný bod naviac. Sú to hosťujúci hráči z Čeljabinsku. Puk si tento hráč prevzal vo vlastnej tretine, dostal sa až pred Brusta a vyslal strelu, ktorá skončila popod betóny až v bráne. Bez asistencii.
    GUSEV - 1:1

38:41
    Jugra dal gól!
    Iba 11 sekúnd presilovky a hneď je využitá! NIKITA GUSEV strieľa vyrovnávajúci gól. Na gól prihrával Alexandr Koroljuk. Je vyrovnané, tretia tretina bude veľmi zaujímavá.
    OSNOVIN - 0:1

35:38
    Tak a máme to tu! Krátko po nevyužitej presilovke strieľa VJAČESLAV OSNOVIN prvý gól zápasu. Strelec gólu si nakorčuľoval do pásma až zo stredného pásma a rýchlou strelou prekonáva Brusta. Asistencie: Stanislav Čistov.