Nashville – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa Bay – LA Kings 2:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 2:1 (kon.)
Buffalo – Dallas 3:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 5:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Montreal – NJ Devils 6:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:0 (kon.) | Arizona – Detroit 1:3 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 5:0 (kon.) | San Jose – Carolina 4:5 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:4 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:3 (kon.) | Florida – Nashville 2:3 (2:3 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 2:3 (kon.)
Tampa Bay – Anaheim 5:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
New York Islanders
cz Nedeľa 08.02.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě pro tentokrát vše. Přeji příjemný zbytek dnešního dne. (04:09:38)

Využité přesilové hry: 1/3 – 1/4
    Kruger vs. Strome - Bitka z dnešního zajímavého utkání.

Tři hvězdy utkání:
    1. Tuukka Rask (BOS) 40 zákroků, 1 gól, 97,5%
    2. Patrice Bergeron (BOS) 1+0
    3. Loui Eriksson (BOS) 1+0

Československá stopa v utkání:
    David Pasterňák (BOS) – 15:16 na ledě, 2 střely.
    David Krejčí (BOS) – 18:07 na ledě, 1 střela, 60% úsp. na vhazování.
    Zdeno Chára (BOS) – 23:28 na ledě, 1 střela, 2 hity.

Máme tu konec napínavého zápasu, který nakonec ovládl domácí Boston Bruins i díky svému brankáři, ten si od 10. minuty počínal bez chybně, a jelikož se v poslední třetině podařilo skórovat Erikssonovi, tak si Bruins odnášejí z dnešního zápasu dva body do tabulky.

60:00

59:56
    Boychuk byl v poslední sekundách blízko vyrovnání, to ale zamítl domácí strážce svatyně Rask, který jeho tvrdou střelu chytá.

59:33
    Bruins vyhazují na zakázané uvolnění a New York Islanders si berou oddechový čas. Johnson zůstává na střídačce.

59:27
    New York Islanders již bez brankáře si vytvořili tlak v útočném pásmu, ale brankář Rask zasahovat nemusel, protože všechny střely zablokovali obránci.

58:45
    Boston Bruins kontroluje puk v útočném pásmu, takže Islanders nemohou odvolat brankáře, aby si vyvinuli finální nátlak.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Vteřiny do konce nemilosrdně ubíhají a Islanders prohrávají o jednu branku. Podaří se jim vyrovnat nebo Bruins urvou výhru?

56:51
    Strome před vhazování sekl do Lucice, který si to nenechal líbit a šel si to s útočníkem Islanders vysvětlil. Následovala menší strkanice, kterou však rozhodčí kontrolovali. Hlavní rozhodčí Hebert žádný trest udělovat nebude.

Brabovskij si chtěl vybruslit do lepší pozice v mezikruží, ale tvrdě narazil na důrazného slovenského obránce ve službách Bruins Zdena Cháru, který ho poslal nemilosrdně k zemi.

55:25
    Leddy vystřelil od modré čáry. Touto střelou chtěl vyzvat své kolegy k teči, ale puk se dostal pouze do náruče Tuukka Raska.

54:31
    Boston Bruins vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu a vyvezli puk až před branku Johnsona, kde se sice chvilku zdrželi, ale pozorná obrana Islanders puk vybojovala zpět.

54:08
    New York Islanders se snaží rychle vyrovnat. Elitní formace Ostrovanů zatlačila Bruins do jejich obranného pásma, kde se ke střele dostal Bailey, jeho střela končí pouze v lapačce brankáře Raska. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
    Loui ERIKSSON - 2:1

52:26
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston Bruins se dostávají do vedení po brance LOUIHO ERIKSSONA, kterému se podařilo dotlačit puk za záda Johnsona, ten jeho první střelu dokázal ještě vychytat, ale na následnou dorážku nestačil. Asistence: Carl Soderberg a Chris Kelly.

Jan Thöma

Góly a asistencie: 14. Bergeron, 53. Eriksson (Soderberg, Kelly) – 10. Tavares (Nielsen, Hamonic)

Boston Bruins: Rask (Subban) – Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug, Miller – Lucic, Krejčí, Smith – Marchand, Bergeron, Eriksson – Kelly, Soderberg, Pastrňák – Paille, Campbell, Cunningham
    New York Islanders: Johnson (Halák) – Leddy, Boychuk, de Haan, Hamonic, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Brabovski, Nielsen, Strome – Grabner, Nelson, Kulemin – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Rozhodca: O’Rourke, Hebert – Cormier, Morin