Sparta – Královské Vinohrady 6:7 (po pr.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Štvrtok 05.02.2015, 19:55 • Aréna Sparta • Livesport Superliga (CZ)

60:13
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Tak tohle bylo rychlé. Míček se dostal na polovinu hřiště k MARTINOVI ROSSIMU, jehož střela skončila až zády Kotoučka. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

56:54
    Nyní už se to ale hostujícímu celku daří a povedenou kombinací, na jejímž konci stál JAKUB RENČÍN. Asistence: Milan Bína.

56:31
    Mohlo být srovnáno, ale Bína z metru trefuje trestuhodně břevno!

56:17
    V závěru zápasu přichází zápletka. Šnajdr (SPA) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené vrážení.

53:24
    Ježek z poloviny hřiště trefuje břevno!

45:30
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečné představení v podání Sparty, která během pěti minut otáčí skóre z 2:5 na 6:5. Domácí celek poslal perfektně umístěnou střelou z druhé vlny do vedení MARTIN REBRO, kterého našel perfektně Hartman. Asistence: Kryštof Hartman.

43:42
    Tříbrankový náskok Vinohrad je pryč. Marvánek předal míček LUKOVI ČASAROVI, který oběhl branku a našel mezírku mezi Weissgärberem a levou tyčkou, kudy procpal míček do branky. Asistence: Jan Marvánek.

40:16
    Přestávka pomohla domácímu celku, který zřejmě vstřebal pokyny od trenérů a hned z kraje závěrečného dějství se vrací do zápasu zásluhou MIROSLAVA ŠNAJDRA. Asistence: Michael Rodina.

30:24
    Domácí se ale částečně vrací do zápasu. Časar našel perfektně postaveného JANA MARVÁNKA, který již dokázal prostřelit Weissgärbera. Asistence: Luka Časar.

29:33
    Beneše v domácí brance tedy střídá Kotouček.

29:33
    JOSEF MAREŠ využil chybné rozehrávky Sparty a v samostatném úniku poslal míček za bezmocného Beneše, kterého tím vyhnal z branky. Bez asistence.

26:50
    Na druhé straně ale přichází trest pro domácí. MILAN BÍNA se ujal na polovině hřiště míčku, vyběhl si s ním na střed a střelou o tyč posílá hosty poprvé v zápase do dvoubrankového vedení.

23:56
    Renčín našel před brankou zcela volného MILANA BÍNU, který nezpanikařil, pohrál si s míčkem a pod padajícím brankářem jej poslal do branky. Asistence: Jakub Renčín.

13:13
    Vinohrady mohly jít do vedení, poněvadž vykombinovali krásnou situaci na zakončujícího Svobodu, ten ale trestuhodně netrefil poloodkrytou klec.

11:46
    Také SKV si ale připravuje rychlou v podání LUKÁŠE GREGORA, který se prosazuje skákavou střelou z poloviny hřiště. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

10:43
    Nyní se jim ale kombinace povedla a od mantinelu našel Marvánek JAKUBA VRÁNU, který z otočky trefil přesně levý horní růžek branky, Asistence: Jan Marvánek.

09:37
    Weissgärber (SKV) zcela zbytečně nohou fauloval Časara a po zásluze je za to odměněn dvěma trestnými minutami za nedovolené bránění.

03:52
    Domácí v rudých dresech ale czápětí odpovídají a vyrovnávací branku se postaral LUKA ČASAR. Bez asistence.

03:01
    Hostující tým se překvapivě dostává do vedení. JAN KRÁLÍK získal na útočné polovině balón, který poté bekhendem poslal do protějšího rohu branky. Bez asistence.

Góly a asistencie: 4. Časar, 11. Vrána (Marvánek), 31. Marvánek (Časar), 41. Šnajdr (Rodina), 44. Časar (Marvánek), 46. Rebro (Hartman) – 4. Králík, 12. Gregor (Z. Stuchlík), 24. Bína (Renčín), 27. Bína, 30. Mareš, 57. Renčín (Bína), 61. Rossi (Z. Stuchlík)

ACEMA Sparta Praha: Beneš (30. Kotouček) – Ježek (C), Kadoch, Vrána, Smetana, Marvánek, Rebro, Rodina – Burnik, Hartman, Jaroš, Svatoš, Mandelbaum, Malhocký, Šnajdr, Koščo, Časar, Pruner.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (57. Mrkos) – Beran, Gregor, Š. Raiter, Houra – Rossi, Mareš, Králík, M. Raiter, Bína, Svoboda (C), Dolejš, Záň, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Nigrin, Renčín.

Rozhodca: Petr Černý, Jiří Janoušek