Slovensko
3:6 (1:3, 0:2, 2:1)
Česko
cz Streda 04.02.2015, 13:30 • Granada, Španělsko • Zimná univerziáda

Češi tedy vítězí v dnešním utkání 3:6! Velkou mírou přišpěl k vítězství Jan Dalecký, který vstřelil tři branky. Tímto se s vámi loučím, někdy příště napočtenou.

Střely na branku: 17:49 (15:47:44)

60:00

59:35
    Kotouč mají Češi ve své moci a kontrolují konec utkání.

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:45
    Slovensko bojuje o kotouč v útočné třetině, ale Češi skvěle brání a k ničemu je nepouští.

58:02
    Zakázané uvolnění Slovenska. Vhazovat se bude po levici Žiaka.

56:48
    Češi si hlídají konec utkání a jdou si pro první vítězství na Univerzíádě.
    - 3:6

55:33
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Slováci využívají přesilovou hru! DENIS MIHÁLIK byl sám před Polívkou a našel mezírku mezi betony. Asistence: Palovič Patrik

55:25
    Slováci jsou v útočné třetině a kombinují.

54:22
    Vyloučen hráč Česka Zachar na dvě minuty za hrubost.

54:06
    Daleckého střela z vrcholu kruhu šla těsně vedle slovenské branky.

53:54
    Posunutá branka Slovenska. Vhazovat se bude po levici Žiaka.

53:17
    Rusina zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě.

52:47
    Zakázané uvolnění Česka. Vhazovat se bude po levici Polívky.

51:41
    Slovensko hraje v plném počtu. Čechům se přesilová hra moc nepovedla.

50:41
    Hučko se natlačil před branku, ale jeho střelu pokryl Žiak.

50:24
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:41
    Vyloučen hráč Slovenska Piacka na dvě minuty za podražení.
    Jan DALECKÝ - 2:6

48:30
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi využívají ponechanou výhodu a vedou 2:6! Zachar prohodil obránce a natlačil se před branku, kde se nejlépe zorientoval JAN DALECKÝ a završuje v dnešním utkání hattrick! Asistence: Zachar David

47:56
    Zlocha zkusil vystřelit hned po vhazování, ale jeho střela byla zblokovaná do rohu.

47:54
    Palovič zkusil vystřelit z pravého kruhu, ale Polívka bez problémů jeho střelu chytil do lapačky.

46:56
    Slováci mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

46:42
    Zakázané uvolnění Česka. Vhazovat se bude po pravici Polívky.

45:59
    Hra je hodně rozkouskovaná a to sedí spíše Čechům, protože vedou o tři branky.

45:43

45:29
    Peslarova střela od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.

45:03
    Češi si nahráli pozdě a píská se postavení mimo hru.

44:39

44:25
    Pardavý mohl jít do situace jeden na jednoho, ale zastavilo ho postavení mimo hru.

43:50
    Brzobohatý kombinoval s Vaňkem v útočné třetině, ale slovenský obránce skvěle vystihl záměr a vyváží kotouč do středního pásma.

43:09
    Slováci se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:43
    Slováky snižující branka nakopla a snaží se hrát aktivně.

42:19
    Peter GÁPA - 2:5

41:09
    Slováci snižují na začátku třetí třetiny! PETER GÁPA se dostal k odraženému kotouči a snižuje na 2:5. Asistence: Mihalík Denis

40:25
    Češi začali aktivně třetí třetinu a budou si hlídat čtyřbrankový náskok.

40:01

Češi vedou po dvou třetinách 1:5 a mají nakročeno k první výhře na Univerziádě. Slovensko mělo k dispozici přesilovou hru pět na tři, ale ani při této situaci se nedokázalo prosadit. Musíme říct, že Češi jsou lepší a nedávají Slovákům moc prostoru. Další třetina začne přibližně v 15:04.

40:00

39:08
    Češi si hlídají konec druhé třetiny a nepouští hokejisty Slovenska ke kotouči.
    Jan DALECKÝ - 1:5

38:24
    Češi dávají během dvaceti vteřin dvě branky a vedou 1:5! JAN DALECKÝ znovu předvedl krásnou individuální akci a z bezprostřední blízkosti se trefil přesně pod horní tyčku. Krásný gól českého útočníka. Asistence: Novák Dominik
    Tomáš ŠŤASTNÝ - 1:4

38:04
    Češi jdou do vedení 1:4! Matějka skvěle našel zpoza branky najetého TOMÁŠE SŤASTNÝHO a ten se střelou k tyči prosazuje. Asistence: Matějka Filip

37:29
    O kotouč se bojuje v obranném pásmu Slovenska.

37:03
    Slováci jsou v útočné třetině, ale Češi zatím skvěle brání a nepouští Slováky ke střele.

35:14
    Češi hrají ve čtyřech.

34:48
    Slováci hrají v plném počtu a začíná jim krátká přesilová hra pět na tři.

34:26
    Vyloučen hráč Česka Švaříček na dvě minuty za držení.

34:26
    Hra se odehrává především ve střední třetině.

33:15
    Hraje se čtyři na čtyři.

33:14
    Vyloučen hráč Česka Dalecký na dvě minuty za hru vysokou holí.

32:54
    Vyloučen hráč Slovenska Lunter na dvě minuty za faul loktem.

32:53
    Zakázané uvolnění českého týmu. Vhazovat se bude po levici Polívky.

32:20
    Češi jsou stále aktivni a Slováci stále nevystřelili na branku ve druhé třetině.

30:28
    Švaříček nic nevymýšlel a zkusil vystřelit, ale jeho střela trefila břevno!

29:49
    Střela Nováka od pravého mantinelu končí v náručí Žiaka.

29:37
    Češi dobře napadají a rychle přistupují k hráčům Slovenska a ti mají problém s rozehrávkou.

28:55
    Češi hrají v plném počtu. Slovensko se nedostalo ani do útočné třetiny při přesilové hře.

28:24
    Valášek s Matějkou se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale Valáškovu nahrávku zblokoval jeden z obránců Slovenska.

28:08
    Česko znovu vyhazuje a Slováci se znovu nemohou dostat do útočné třetiny.

27:24
    Peslar vyhazuje až k Žiakovi.

26:55
    Další vyloučení na straně Česka. Vyloučen Arnošt na dvě minuty za faul kolenem.

26:10
    Slováci vyhazují přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se pískat nebude. Češi začínají s rozehrávkou od vlastní branky.

25:35
    Švaříček se pokoušel překvapit Žiaka zpoza branky, ale brankář Slovenska si tyčku pohlídal a kotouč přikryl.

24:55
    Brzobohatý se zbavil orbánce v rohu, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče slovenské branky.

23:51
    Žiak přerušuje hru po střele Daleckého od modré čáry.

23:10
    Šťastný se dostal do zakončení z prostoru mezi kruhy, ale jeho střelu Žiak vyrazil betonem do rohu.

22:34
    Češi hrají v plném počtu a Slovensku se znovu přesilová hra nepovedla.

21:27
    Slováci se usadili v útočné třetině, ale Češi zatím skvěle brání a k ničemu je nepouští.

20:52
    Slováci se dostali do postavení mimo hru.

20:34
    Vyloučen hráč Česka Šťastný na dvě minuty za podražení.

20:01

Češi vedou po první třetině 1:3! Češi byli celou první třetinu lepším týmem a zaslouženě vedou o dvě branky. Uvidíme jestli se Slováci ve druhé třetině probudí a pokusí se dohnat dvougólový náskok Česka. Další třetina začne přibližně v 14:20.

20:00

19:40
    Češi dobře napadají a Slováci mají problém s rozehrávkou.

18:41
    Rusina se dostal do střelecké pozice, ale Polívka skvěle zasáhl betonem.
    Petr ŠKOLOUD - 1:3

17:16
    Češi jdou znovu do vedení o dvě branky! PETR ŠKOLOUD vystřelil od mantinelu a dojel vyražený kotouč a dorazil ho backhandem po horní tyč Žiakovi branky. Asistence: Arnošt Daniel, Šteiner Dominik

16:49
    Češi hrají v plném počtu a Slováci při přesilové hře nic neudělali.

15:47
    Češi zatím skvěle brání a Slováci se nemohou dostat do útočné třetiny.

14:49
    Vyloučen hráč Česka Švaříček na dvě minuty za podražení.
    Matúš TRENČAN - 1:2

14:03
    Slováci snižují při ponechané výhodě! MATÚŠ TRENČAN dotlačil kotouč za Polívku. Bez asistence

13:58
    Slováci mají ponechanou výhodu.

12:48
    Slovensko má kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

12:14
    Tým Slovenska hraje v plném počtu. Čechům se přesilová hra nepovedla.

11:25
    Slováci vyhazují až k Polívkovi a Češi musí začít od vlastní branky.

10:44
    Češi jsou v útočné třetině a snaží se vymyslet nějakou kombinaci.

10:14
    Vyloučen hráč Slovenska Ketner na dvě minuty za hákování.

09:49
    Šťastný zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho střelu Žiak chytil bez větších problémů.

08:56

08:28
    Češi jsou znovu v útočné třetině a snaží se ohrozit Žiaka v brance domácích.

07:30
    Slováci se po dlouhé době dostali do útočné třetiny, ale Polívku v brance Česka neohrozili.

07:16
    Brzobohatý se snažil přejít obránce, ale ten ho dobře odbránil a získal kotouč.

05:54
    Střela Nováka od modré čáry končí v lapačce Žiaka.

04:38
    Češi jsou stále aktivnějším týmem a Slováci se nemohou dostat z vlastní třetiny.

03:48
    Zakázané uvolnění Slovenska.
    Jan DALECKÝ - 0:2

02:53
    Češi vedou už 2:0! JAN DALECKÝ si nabruslil do útočné třetiny a od levého mantinelu trefil horní roh Žiakovi branky.Asistence: Peslar Jakub

02:30
    Češi jsou zatím aktivnějším týmem a kombinují v útočné třetině.
    Josef KOLDA - 0:1

01:43
    Češi jdou do vedení! JOSEF KOLDA zachytil kotouč na modré čáře a jeho střela se od tyčky odrazila do branky. Bez asistence

00:01

Nominace Slovenského týmu

Hráči: Peter Lunter (HC '05 Banská Bystrica/HC 07 Detva), Samuel Baroš (Slovan Bratislava), Roman Hús (HC 07 Detva), Denis Nociar (HC 07 Detva/HKM Rimavská Sobota), Edmund Piačka (HK Nitra), Andrej Sucharda (HC Nové Zámky), Marek Marušiak (HK Poprad), Peter Gápa (HK ŠKP Poprad/HC Prešov 07), Matúš Trenčan, Ján Zlocha (obaja HK '95 Považská Bystrica), Juraj Halo, Peter Kopecký, Denis Mihalík (všetci HC Topoľčany), Ján Pardavý (Dukla Trenčín/MHK Dubnica nad Váhom), Patrik Palovič (Dukla Trenčín/HK '95 Považská Bystrica), Matúš Budiak, Patrik Szabó (obaja HK Trnava), Jozef Kentoš (HKM Zvolen), Ondrej Rusnák (MsHK Žilina), Kristián Bača (MsHKM Žilina), Nikolas Ketner (HC Verva Litvínov/ČR), Martin Uhnák (Berkshire Battalion, FHL/USA)

Náhradníci: Peter Záviš (HC Petržalka 2010 Bratislava), Norbert Hudcovský (HO Hamikovo Hamuliakovo), Peter Klobučník (HC Nové Zámky), Ján Žiak (MHK Ružomberok), Juraj Gašparovič (Dukla Trenčín), Martin Tekáč, Rastislav Zvara (obaja Paneuropa Kings Bratislava, EUHL)

Realizačný tím: Roman Štamberský (manažer), Andrej Výboh (trenér), Imrich Antal (asistent trénera), Stanislav Beli (lekař), Ľubomír Baka (masér)

Nominace Českého týmu

Brankáří: Polívka Patrik, Sláma Jiří

Obránci: Peslar Jakub, Gutwald Michal, Šteiner Dominik, Kolda Josef, Švaříček Filip, Škvor Jan, Zbořil Mikuláš, Vojáček Filip

Útočnící: Zachar David, Muller Jan, Dalecký Jan, Hučko Petr, Arnošt Daniel, Novák Dominik, Valášek Milan, Matějka Filip, Školoud Petr, Vrána Lukáš, Vaněk Rostislav, Brzobohatý Michal, Šťastný Tomáš

Trenéři: Mgr. Jaroslav Liška, Mgr. Radek Hlavatý , Mgr. Jakub Havel
    Masér: Mgr. Jiří Stejskal
    Manažer: Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D.
    Lékař: MUDr. Pavel Horovič

Dobrý den, vítám vás u zápasu Univerziády 2015, která se uskuteční v Granadě. V dnešním utkání se střetnou výběry Slovenska a Česka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 15. Trenčan, 42. Gápa (Mihalík), 56. Mihálik (Palovič) – 2. Kolda, 3. Dalecký (Peslar), 18. Školoud (Arnošt, Šteiner), 39. Šťastný (Matějka), 39. Dalecký (Novák), 49. Dalecký (Zachar)

Slovensko: Žiak(Halo) – Kopecký, Palovič, Rusina, Sucharda, Lunter, Szabo, Nočiar – Uhnak, Hus, Ketner – Bača, Trenčan, Zlocha – Piacka, Gápa, Mihalik – Pardavý, Marušiak, Kentos – Budiak
    Česko: Polívka (Sláma) – Švaříček, Kolda, Šteiner, Zbořil, Peslar, Škvor, Vojáček, Gutwald – Dalecký, Novák, Šťastný – Školoud, Valášek, Zachar – Matějka, Muller, Hučko – Arnošt, Brzobohatý, Vrána – Vaněk