NJ Devils – Ottawa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:4 (kon.) | Washington – LA Kings 4:0 (kon.)
Columbus – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | St. Louis – Tampa Bay 2:1 (po pr.)
Nashville – Toronto 4:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Colorado 2:3 (3:4 po s.n.)
Vancouver – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Anaheim – Carolina 5:4 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Arizona Coyotes
cz Streda 04.02.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

54:14
    Je tady šance pro domácí. Na trestnou lavici míří Tobias Reider (ARI) – 2 min za nedovolené bránění

38:38
    A vylučuje se. Provokatér Ryan Johansen (CBJ) uštědřil Stoneovi jednu svižnou hokejkou a dostává dvě trestné minuty za krosček.

28:14
    Domácí si aktivitou vykoledovali faul, na trestnou lavici již zamířil Antoine Vermette (ARI), který zahákoval Anisimova.

24:16
    Znovu se vylučuje. Ryan Murray (CBJ) se provinil hákováním a oslabuje Columbus.

21:56
    Střelec vyrovnávací branky James Wisniewski (CBJ) zastavil nedovoleným způsobem Korpikoskiho a míří na trestnou lavici.

19:24
    Dobrým pohybem si domácí vykoledovali faul, na lavici hanby již míří Connor Murphy (ARI), který se provinil krosčekem.

09:09
    Poté, co se kotouč ocitl v ochranné síti za bránou Forsberga se do sebe zlehka pustili Brandon Dubinsky (CBJ) a Kyle Chipchura (ARI) a oba jdou na pět minut na trestnou lavici za bitku.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 21. Wisniewski (Johnson, Hartnell) – 8. Lessio (Crombeen, Shinnimin), 23. Ekman-Larsson (Yandle, Vermette), 26. Doan (Korpikoski, Yandle), 58. Rieder (Vermette)

Columbus Blue Jackets: Forsberg (McElhinney) – Johnson, Tjutin, Savard, Murray, Wisniewski, Leopold – Atkinson, Johansen, Foligno – Tropp, Dubinsky, Hartnell – Skille, Anisimov, Wennberg – Boll, Letestu, Connauton
    Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Campbell – Doan, Vermett, Rieder – Erat, Gagner, Korpikoski – Moss, Chipchura, McMillan – Crombeen, Shinnimin, Lessio

Rozhodca: Greg Kimmerly, Justin St. Pierre – Trent Knorr, David Brisebois

Diváci: 14108