Chomutov – Prostějov 9:1 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kadaň – Kladno 3:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 2:4 (kon.)
Šumperk – Most 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
9:1 (2:1, 3:0, 4:0)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 04.02.2015, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

45:12
    Pěstní souboj vyhrál jednoznačně domácí hráč, který tak demonstruje průběh utkání. Oba aktéři bitky dostávají dvě minuty.

35:35
    Hra v plném počtu se moc dlouho nehrála. Prostějovský Malý odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:13
    Koma (CHM) odjíždí na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový trest po zákroku na Kňazeva, kterého fauloval vysokou holí.

31:46
    Na trestnou lavici míří Malý (PRO), který si odpyká dvouminutový trest.

28:07
    Síly na ledě se srovnají. Roupec míří na trestnou lavici na dvě minuty.

27:10
    Další vyloučení na domácí straně, takže Prostějov bude hrát 18 vteřin přesilovou hru pět na tři. Vyloučen je Šulák na dvě minuty za podražení.

25:28
    Do třetice Marek Hovorka, tentokrát míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový trest za sekání. Síly na ledě se tak srovnají.

23:59
    Na trestnou lavici míří Malý (PRO), který se provinil krosček.

19:20
    Moučka (PRO) dostal desetiminutový trest za nesportovní chování plus dvacetiminutový trest do konce utkání, takže pro něj zápasu už skončil.

14:31
    Za podražení míří na trestnou lavici hostující Roupec, ten si odpyká dvě minuty.

09:03
    Na trestnou lavici míří Duba (PRO) na dvě minuty za hákování.

Jan Thöma

Góly a asistencie: 5. Ondřej Kaše (Kämpf, Dušek), 18. Chlouba (Bartejs, Stehlík), 24. Růžička (Rutta), 33. Hovorka (Rutta, Hřebejk), 39. Rutta (Gajovský, Hřebejk), 44. Chlouba (Lukáš Květoň), 50. Šagát (David Květoň, Račuk), 50. Hovorka (Gajovský), 54. Gajovský (Hovorka, Hřebejk) – 7. Matyáš (Kňazev)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Rutta, Toman, Koma, Skinner, Scalzo, Šulák, Stehlík, Bartejs – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – Květoň D., Růžička, Šagát – Kaše O., Kämpf, Dušek – Chlouba, Račuk, Květoň L..
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (od 41. Kocián) – Kužel, Látal, Roupec, Husák, Matyáš, Malý, Kaluža – Matuš, Krejčík, Meidl – Kňazev, Venkrbec, Luňák – Indra, Duba, Moučka – Stejskal, Kajaba.

Rozhodca: Jílek – Rittich, Polák