Omsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Togliatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 2:3 (kon.)
Kazaň – D. Moskva 1:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 3:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Záhreb 3:2 (kon.)
A. Mytišči – HC Slovan 4:3 (kon.)
Atlant Mytišči
4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
HC SLOVAN Bratislava
Utorok 03.02.2015, 17:30 • Aréna Mytišči, Mytišči, Moskovská oblasť • KHL

Zápas v Mytišči je minulosťou, chlapci spod Tatier nestačili na domácich a Atlant si do tabuľky KHL pripíše tri dôležité body. Pekný večer a dobrú noc všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (19:45:10)

60:00

59:42
    Signalizované vylúčenie hráča hostí, Engren vykorčuľoval na striedačku.

59:06
    Oddychový čas hostí. Matikajnen formuje svoje rady pre záverečné powerplay.

58:24
    Bitkárom sa skončil trest a po prerušení sa vrátia na striedačku.

58:13
    Dnešné stretnutie sleduje 4.700 divákov.

57:45
    Nagy naskočil na ľadovú plochu, Slovan sa bude snažiť o vyrovnanie.

56:53
    Od modrej vystrelil Gilroy, Backlund puk ukryl v lapačke.

56:33
    Leščenko z pravého kruhu príklepom vypálil, Backlund puk zrazil za svoju bránku.

55:45
    Nagy dostal dve minúty za krošček, presilovka pre domácich na potvrdenie víťazstva v zápase.

54:46
    Slovan sa snaží o vyrovnanie, útočná modrá domácich je nepriechodná.

53:24
    Barker a Ťuľapkin dostali obaja po 5 minút za bitku.

52:23
    Nagy a jeho formácia na chvíľu zamkli Atlant no nedarí sa im dať gól.

49:44
    Hostia v plnom počte, Slovan môže poslať zápas do predĺženia. Podarí sa im to?

48:55
    Atlant zamkol Slovan v pásme, belasí sa úporne bránia.

47:44
    Kozák dostal dve minúty za podrazenie. Presilovka pre Atlant.

47:04
    Hostia sa nikam neponáhľajú, puk je za bránkou Atlantu a odtiaľ pôjde akcia.

45:55
    Hostia s plným počtom hráčov, Atlant svoju presilovku nevyužil.

43:55
    Barker dve minúty za hákovanie, presilovka pre domácich, pred Backlundom bude horúco.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 8. Leščenko (Šmeľov), 15. Babčuk (Bodrov, Novopašin), 27. Černov (Kozlov, Jarullin), 39. Bodrov (Gilroy) – 29. Kudrna, 30. Hudáček (Murley), 31. Surový (Barker, Kudrna)

Atlant Mytišči: Engren (Artemev) – Gilroy, Korobov (A), Sorokin, Novopašin, Ťuľapkin (C), Jarullin, Jekimovs, Babčuk, Šiafotdinov – Taratuchin, Kozlov, Černov – Chlopotov, Bodrov, Levicky – Potapov, Leščenko, Šmeľov – Voronin, Junkov, Pugolovkin
    HC SLOVAN Bratislava: Backlund (Godla) – Starosta, Sersen (C), Barker, Štajnoch, Kozák, Brejčák, Mihálik, Rehák – Nagy (A), Murley, Hudáček – Jeglič, Tičar, Netík – White,Surový (A), Kudrna – Lunter, Šťastný Ölvecký

Rozhodca: Gamalej, Šeňov – Aľjošin, Nesterov

Diváci: 4.700