Slavia – Kraków 1:0 (kon.) | Mariupol – Jihlava 2:2 (kon.) | Slavia – Vardar 0:1 (kon.)
Mariupol
2:2 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Pondelok 02.02.2015, 14:30Prípravný zápas

Jihlava dala ve druhém poločase dvě branky a stav utkání vyrovnala na 2:2. Děkujeme za pozornost a přejem krásný zbytek dne. (16:23:20)

90+2

90+1
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jihlava na konci utkání nakonec vyrovnává. Trefuje se Matúš Marcin.

87
    Z blízkosti střílel na branku domácích Štefánek, ale nebyl úspěšný.

75
    Po zemi vypálil Rosliakov. Jeho rána ale neohrozila Hanuše.

73
    Peter Šulek postupoval na branku, ale jeho rána šla nad branku.

71
    Český celek snižuje! Očigava poslal míč do obrany, kde jej zachytil MURIS MESANOVIČ, jenž dává Vysočině šanci na vyrovnání.

62
    Mešanovič postupoval na branku proti jedinému obránci, ten posla míč na roh.

58
    Žlutou kartou potrestán jeden z hostů.

51
    Mešanovič vystřelil na branku, jeho pokus byl sražen na roh.

46
    Střídání na straně Jihlavy. Odchází Vaculík, Kučera, Kliment a Tlustý, tyto hráče nahradí Kryštůfek, Fulnek, Přeučil a Mešanovič.

46

Je za námi první půle přátelského zápasu mezi Mariupolem a Jihlavou. Aktivnější je zatím ukrajinský celek, který po první půli vede o dvě branky.

45

44
    Mariupol právě vstřelil branku!
    Domácí celek střílí druhou branku utkání! Eremenko utekl s míčem po lajně a nacentoval jej na Pisockije, jenž prostřeluje Hanuše!