Třebíč – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Chomutov 4:6 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havířov 3:2 (4:3 po s.n.) | Prostějov – Motor ČB 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 6:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Pondelok 02.02.2015, 18:00 • Zimní stadion v Prostějově • 1. liga (ČR)

59:35
    Čtvrt minuty do konce bude se hrát 4 na 4. Radek Meidl (PRO) 2 minuty za nedovolené bránění.

59:00
    Hosté ale hráli v šesti a k tomu i s gólmanem. Jsou tak potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě na 2 minuty.

55:02
    Motoru se naskýtá velká šance na srovnání. Vyloučen je na dvě minuty Marek Indra (PRO) za zdržování hry.

50:36
    Sednout si půjdou i Českobudějovičtí. Jakub Suchánek (CEB) zalehl puk a vysloužil si za to dvě minuty za zdržování hry.

50:04
    Početní převaha hostí. Patrik Husák (PRO) dostal dvě minuty za držení.

39:47
    Počet sil na ledě se srovná. Radek Meidl (PRO) obdržel 2 minuty za hákování.

39:10
    Běží poslední minuta druhé periody a Budějovice půjdou do čtyř. Marek Vaniš (CEB) dostává dvě mnuty za sekání.

32:35
    Domácí přesilovka. Marek Vaniš (CEB) dostal 2 minuty za hákování.

26:59
    A teď si Jestřábi zahrají přesilovku 5 na 3. Lukáš Bohunický (CEB) dostává trest na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

26:28
    A teď přesilovka pro domácí. Vyloučen je Marek Vaniš (CEB) na 2 minuty za sekání.

24:06
    Jestřábí kapitán Lukáš Duba (PRO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:19
    Další trest pro Prostějov. Radek Meidl (PRO) obdržel dvě minuty za sekání.

17:08
    Další trest pro domácí, a tentokrát vyšší. Patrik Husák (PRO) dostává 2 minuty za podražení + 10 minut za nesportovní chování.

14:12
    Přesilovku si zahraje i Motor. Jan Kolibár (PRO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

11:40
    Poprvé se bude vylučovat. Za katr jde sedět Petr Škopek (CEB) na 2 minuty za podražení.

Petr Komárek

Góly a asistencie: 35. Kňazev (Venkrbec, Malý), 36. R.Meidl (Krejčík) – 51. Straka (Nouza)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Kužel, Látal, Roupec, Husák, Malý, Kolibár, Hawlík – R. Meidl, Krejčík, Matuš – Luňák, Venkrbec, Kňazev – Moučka, Duba (C), Indra – Kajaba, Stejskal.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Vráblík, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Bohunický, Suchánek – Nouza, Straka (C), Švihálek – Kuchejda, Přibyl, Boháč – Marek, Rob, Vaniš – Trummer, Bárta, Pašek.

Rozhodca: Kubičík – Lukš, Novák.