Chodov – Vítkovice 4:5 (kon.) | Bulldogs – Bohemians 3:4 (kon.) | Ostrava – Tatran 5:8 (kon.)
Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 2:9 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:9 (1:3, 0:2, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 01.02.2015, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga (CZ)

55:56
    Petr Novotný dostává dvě minuty za sekání. První přesilová hra pro Vinohrady.

55:08
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přesnou střelou se dokázal trefit dnes již podruhé JIŘÍ CURNEY. Asistence: Jan Jelínek.

49:13
    TADEÁŠ CHROUST po přihrávce svého bratra dává osmou branku Mladé Boleslavi. Asistence: Tomáš Chroust.

44:31
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    S brankami se v této části roztrhl pytel. JOSEF MAREŠ dokázal překonat gólmana Rytycha a domácí střílí druhou branku. Asistence: Jan Svoboda.

42:16
    PETR KOLOŠ vypálil míček na branku Královských Vinohrad a překonal tak přesouvajícího se Weissgärbera. Asistence: Martin Rožnovják.

40:56
    TOMÁŠ CHROUST střílí třetí branku dnešního utkání. Nyní přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi domácích šanci. Asistence: Jiří Curney.

33:28
    Pavel Bouška našel přesnou přihrávkou JIŘÍHO BOUŠKU, který přesnou ránou střílí pátý gól celku Technology Florbal. Asistence: Pavel Bouška.

31:02
    Přesná střela JIŘÍHO CURNEYE končí v brance Vinohradů. Hosté odskakují na rozdíl tří branek. Asistence: Radim Křenek.

27:19
    Curney nedokázal zasunout míček do prázdné branky!

26:12
    Josef Mareš dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra pro hosty může začít.

23:30
    Tomáš Chroust stál sám před prázdnou brankou, ale míček se mu nepodařilo trefit.

11:30
    TOMÁŠ CHROUST dostal na hůl špatnou přihrávku domácích, kterou v klidu využil. Bez asistence.

10:40
    Bouškova střela trefila tyč a od ní se míček odrazil mimo hrací plochu.

09:59
    Domácí snižují. JAKUB RENČÍN vstřelil sekundu před začátkem druhé půle první třetiny gól a dostává domácí zpět do hry. Bez asistence.

06:02
    Pavel Bouška se dostal do velké šance. Jeho střelu vyrazil ovšem Weissgärber přesně na JIŘÍHO BOUŠKU, který tak vstřelil druhou branku hostů. Asistence: Pavel Bouška.

05:36
    Hosté jdou podle očekávání do vedení. Tadeáš Chroust našel TOMÁŠE CHROUSTA, KTERÝ přesnou střelou otevírá skóre dnešního utkání. Asistence: Tadeáš Chroust.

03:22
    Curney se objevil v ideální pozici, ve které ovšem trefil tyčku domácí svatyně.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 10. Renčín, 45. Nareš (Svoboda) – 6. Chroust To. (Chroust Ta.), 7. Bouška J. (Bouška P.), 12. Chroust To., 32. Cruney (Křenek), 34. Bouška J. (Bouška P.), 41. Chroust To. (Curney), 43. Kološ (Rožnovják), 50. Chroust Ta. (Chroust To.), 56. Curney (Jelínek)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Mrkos) – Rossi, Beran, Svoboda, Raiter Š. – Mareš, Králík, Raiter M., Bína, Konečný, Dolejš, Záň, Zezulka, Stuchlík O., Stuchlík Z., Nigrin, Renčín
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Pech) – Novák, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Křenek, Jelínek – Bouška P., Novotný, Salát, Chroust To., Chroust Ta., Bouška J., Mátl, Ludvík, Kološ, Curney, Kroupa

Rozhodca: Pangerl, Šedivý