Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | ETO Györ – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
FC Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencvároš – Bohemians 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Chomutov
1:4 (0:0)
FK Varnsdorf
cz Sobota 31.01.2015, 11:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobré ráno. Dnes se proti sobě utká Chomutov s Varnsdorfem. Utkání se hraje v Děčíně.

FK Varnsdorf porazil v přípravě například pražskou Slavii, nebo svého soka z druhé ligy, Pardubice.

FC Chomutov si poradil se Souší a Brozany.

1

1
    Varnsdorf se hnal do útoku, ale fauloval a rozehrává celek Chomutov.

2
    Chomutov se hnal do útoku a vybojoval dokonce roh. Brankář druholigového celku byl připravený. Odkop od branky.

4
    Na prostředku hřiště byl faulován jeden z hostů. Přímý kop.

5
    Varnsodrf kombinuje na své polovině a pomalu se chystá založit útok.

6
    Míč avšak ztratili a Chomutov vhazuje na útočné polovině.

7
    Celek Roberta Vágnera vybojoval přímý kop z dobré pozice.

7
    Nakonec z toho severočeši vybojovali jen roh a míč má Varnsdorf.

8
    Dopředu se opět nebezpečně hnali chomutovští hráči, ale Varnsdorf si míč vzali do svého držení.

10
    Na vlastní polovině kombinují domácí. Vše chtěl přerušit jeden z hostů a je z toho odkop od branky.

10
    Při přechodu dopředu se ale míče opět ujali hráči druholigového celku. Ti mají míč na svých kopačkách.

11
    Volný kop pro domácí z větší dálky.

12
    Vše nakonec zakončeno střelou mimo branku. Odkop od brány.

13
    Do útoku se po delší době dostává Varnsdorf. Faulem se provinili domácí a tak hosté mají šanci založit zajímavou akci.

14
    Chomutov avšak míč zachytává a žene se vpřed.

14
    Z této akce vybojoval Chomutov aut. Ten rozehráli špatně a Varnsdorf mohl dát branku, ale domácí brankář byl pozorný.

16
    Druholigový celek kombinuje na své polovině a pomalu se chystá zaútočit.

16
    Což se jim ale nedaří, na řadě je odkop od branky.

17
    Té se hosté zmocnili a vyslali další ránu, nyní mimo branku.

19
    Chomutov po faulu Varnsdorfu odkopává z poloviny hřiště.

21
    Chomutov má míč ve svém držení a vyčkává na ideální příležitost k útoku.

22
    U míče je ale Varnsdorf a opět míč ztrácí a balón je na kopačkách domácích.

23
    Rychlý přechod chomutovských znamená třetí rohový kop v utkání pro severočechy.

24
    Chomutov vyslal střelu na branku. Míč byl vyražen a budeme svědky dalšího rohu.

24
    Chomutov se svou kombinací zahnal dál od brány a následná snaha končí ofsajdem.

27
    Po nepřesných přihrávkách se bude odkopávat od branky Varnsdorfu.

28
    Hosté vhazují na útočné polovině a chystají se založit nebezpečný útok.

31
    Hraje se hodně vyrovnané utkání. Ani jeden z týmu nemá převahu.

32
    Volný kop Varnsdordu z poloviny hřiště rozehrán do obrany.

34
    Do nebezpečného útoku se hnali chomutovští, ale nakonec z této výhody vytěžili jen vhazování.

35
    Na druhé straně hrozí i hosté, kteří vybojovali svůj první roh v utkání.

36
    Z rohu nic nevytěžili, ale vybojovali volný kop z velmi dobré pozice.

37
    Ten se jim ale vůbec nevyvedl a do útoku mohou chomutovští.

38
    Varnsdorf se míče zmocnil, postupoval dopředu, ale jejich střela minula branku.

39
    Varnsdorf začíná být aktivnější. Nyní se dostali ke střele na branku, vše ale kryje domácí brankář.

41
    Hra se uklidnila. Nyní vidíme odkop od branky Varnsdorfu.

42
    Hosté si vybojovali na polovině hřiště přímý kop, který avšak nezahráli dobře a opět jsou bez míče.

43
    A tak se opakuje podobná situace akorát na druhé straně. Přímý kop Chomutova, míč v moci Varnsdorfu.

45

Je za námi první půle přátelského utkání mezi Chomutovem a Varnsdorfem. Utkání bylo vyrovnané a nepřišlo moc šancí. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle.

Střely na branku: 1:2
    Střely mimo branku: 2:2
    Rohové kopy: 4:1

46

47
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Ihned po rozehře vybojovali hosté míč a z nebezpečného útoku se prosazují! Autorem branky je Peter Zieris

48
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Ale je hned vyrovnáno! Pár sekund stačilo domácím na vyrovnání! Trefuje se Ivan Šarič

49
    Druhý poločas je naprosto opačný jak ten první. Už jsme viděli dvě branky a i nadále vidíme aktivní fotbal, nyní byla k vidění střela mimo z nohou hostů.

51
    Ze své poloviny Varnsdorf odkopává.

52
    U míče jsou chomutovští, kteří postupují dopředu.

54
    Dopředu se žene Varnsdorf, který vybojoval rohový kop.

55
    Následuje roh z druhé strany.

55
    A druholigový celek si vedení bere zpět. Z rohového kopu se prosazuje Radim Jurča – je to 1:2!

57
    Hosté se dostávají do ofsajdu, následuje volný kop Chomutova.

57
    Ti při přechodu dopředu míč ztratili, tak hrají hosté.

58
    Po neúspěšném rohu hrají chomutovští, kteří balón záhy ztrácejí.

61
    Další nebezpečný útok, po kterém se Varnsdorf raduje z další branky! Varnsdorfu se nyní střelecky daří. Branku dal Kristián Zbrožek.

62
    Chomutov vyrazil do protiútoku, z něhož zamířil vedle.

63
    Další přechod chomutovských neúspěšný. Varnsdorf u míče a bude se snažit podniknout další gólovou akci.

64
    Nakonec je z toho rohový kop.

65
    A je z toho čtvrtá branka v síti domácího brankáře! Varnsdorf se prosazuje po dalším rohovém kopu! Autorem branky je Fahrudin Đurđević.

67
    Po dalším útoku odkopává chomutovský brankář míč od své branky.

69
    Varnsdorf vybojoval přímý volný kop. Uvidíme, zda se jim z toho něco povede vytěžit.

69
    Nepovedlo. Chomutov odkopává od své branky.

70
    Jeden z chomutovských byl zraněn, následuje volný kop severočechů ze své poloviny.

71
    Chomutov opět míč ztrácí a poté se provinil faulem. S míčem hrají hráči ze Šluknovského výběžku.

73
    Do zajímavé akce se prodírali hosté, ale nyní neuspěli.

74
    Hra se poměrně uklidnila. Varnsdorf si vytvořil solidní náskok během osmnácti minut.

77
    Varnsdorf nachytán v dalším ofsajdu. Rozehrává se od branky chomutovských.

78
    Po delší době se ke střele dostali chomutovští, jejich střela ale brankáře neohrozila.

80
    Chomutov útočí delší dobu, ale ke střele, či nějaké překvapité akci se nedostávají.

82
    Tato snaha severočechů byla rozhodčím posouzena jako ofsajd.

84
    Chomutov se snaží o rychlé přechody dopředu, ale branku se jim ohrožovat nedaří.

86
    Utkání se spíše dohrává. Varnsdorf zkušeně stav utkání hlídá.

88
    V závěru utkání si přivodil zbytečné zranění jeden z hráčů Varnsdorfu.

89
    Další zajímavě vypadající akce Chomutova zastavena připravenou obranou hostů.

90
    Právě vypršel základní hrací čas.

90+1
    Varnsdorf je u míče a hru kontroluje.

90+1

Je za námi přátelské utkání mezi Chomutovem a Varnsdorfem. První poločas byl hodně vyrovnaný a branka v něm nepadla. Hodně divoký byl začátek druhého poločasu. Ve 47. minutě šel Varnsdorf do vedení. Chomutov na nic nečekal a pár sekund na to bylo opět vyrovnáno. Pak už ovšem střílel jen druholigovým celek. Jejich tři branky napadali do sítě chomutovského brankáře během deseti minut. Varnsdorf ukázal svou kvalitu a sílu poté, co Chomutov zkušeně porazil. (12:47:19)