SP v severské kombinaci - týmový závod, skoky | Vítěz: Rakousko I (kon.) | | | SP v severské kombinaci - týmový závod, 2x7,5 km, | Vítěz: Norsko I (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - ženy HS94, Hinzenbach | Vítězka: Daniela Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) | | | SP skokanů na lyžích - týmový závod HS145 | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
koniec udalosti
SP skokanů na lyžích - týmový závod HS145, Willingen
Vítěz: Slovinsko
Filip Ardon
1. Slovinsko 957,9 b.
2. Německo 931,7 b.
3. Norsko 916,5 b.
4. Japonsko 843,7 b.
5. Rakousko 838,8 b.
6. Česká Republika 786,6 b.
7. Rusko 674,0 b.
8. Itálie 620,5 b.
9. Švýcarsko 311,0 b.
10. Finsko 290,6 b.
11. Polsko 289,1 b.
1. Slovinsko
2. Norsko
3. Německo
6. Česká Republika
1. Slovinsko
2. Německo
3. Norsko
6. Česká Republika
1. Slovinsko
2. Německo
3. Norsko
6. Česká Republika
Pořadí po diskvalifikaci Stocha
1. Německo
2. Norsko
3. Slovinsko
4. Japonsko
5. Rakousko
6. Česká Republika
7. Rusko
8. Itálie
9. Švýcarsko
10. Finsko
11. Polsko
1. Německo
2. Norsko
3. Slovinsko
4. Japonsko
5. Rakousko
6. Polsko
7. Česká Republika
8. Rusko
9. Itálie
10. Švýcarsko
11. Finsko
1. Norsko
2. Slovinsko
3. Německo
7. Česká Republika
1. Slovinsko
2. Norsko
3. Německo
7. Česká Republika
1.Slovinsko
2.Norsko
3.Polsko
4.Česká Republika
1. Itálie (Roberto DELLASEGA, Federico CECON, Sebastian COLLOREDO, Davide BRESADOLA)
2. Rusko (Anton KALINIČENKO, Denis KORNILOV,Dimitrij VASILJEV, Vladislav BOJARINCEV)
3. Finsko (Jarkko MAEAETTAE, Harri OLLI, Olli MUOTKA, Janne AHONEN)
4. Švýcarsko (Gregor DESCHWANDEN, Pascal KAELIN, Gabriel KARLEN, Pascal EGLOFF)
5. Polsko (Piotr ZYLA, Aleksander ZNISZCZOL, Klemens MURANKA, Kamil STOCH)
6. Česká Republika (Jakub JANDA, Lukáš HLAVA, Jan MATURA, Roman KOUDELKA)
7. Japonsko (Shohei TOČIMOTO, Kento SAKUJAMA, Taku TAKEUČI, Noriaki KASAI)
8. Slovinsko (Jurij TEPEŠ, Nejc DEŽMAN, Jernej DAMJAN, Peter PREVC)
9. Norsko (Tom HILDE, Anders JACOBSEN, Anders FANNEMEL, Rune VELTA)
10. Německo (Markus EISENBICHLER, Marinus KRAUS, Richard FREITAG, Severin FREUND)
11. Rakousko (Michael HAYBÖCK, Gregor SCHLIERENZAUER, Andreas KOFLER, Stefan KRAFT)
1. Německo 1098,0 b.
2. Japonsko 1068,9 b.
3. Norsko 1061,2 b.
Výsledky 2. týmového závodu SP v Zakopane
1. Německo 1050,6 b.
2. Rakousko 1035,7 b.
3. Slovinsko 1018,4 b.