Kladno – Šumperk 7:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.)
Havířov – Prostějov 2:1 (kon.) | Most – Třebíč 2:1 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 1:2 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
SK Kadaň
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
cz Sobota 31.01.2015, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

54:20
    Rebel Minárik vyloučen za hákování. Kapitánovi hostí se verdikt nelíbí a své stanovisko rozhodčímu důrazně vysvětloval.

51:24
    Pavlas (KAD) vyloučen za zdržování hry.

47:06
    Milfait vysekl hokejku jednomu z domácích hráčů sedících na střídačce a odsedí si dvě minuty za sekání.

46:50
    Mrázek si odsedí dvě minuty za hákování.

42:30
    Hostující Maliník potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

39:54
    Jíra byl příliš aktivní při napadání a odsedí si dvě minuty za hákování.

34:37
    Berlev (KAD) si odsedí dvě minuty za držení.

31:05
    Ton se řítil sám na branku hostí, Novák však vyjel a kotouč mu vypíchl.

30:40
    Po zmatcích před brankou hostí se bude vylučovat. Novák (HBR) je vyloučen za zdržování hry a domácí si zahrají 20 vteřin 5 proti 3.

26:57
    A domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru! Rousek si odsedí 2+2 minuty za hru vysokou holí.

26:07
    Kolář (HBR) si odsedí dvě minuty za podražení.

21:04
    Menší trest za hru vysokou holí si odsedí kadaňský Jíra.

18:20
    První vyloučení na straně domácích. Za napadení vyloučen Wágner.

08:39
    První vyloučení dnešního zápasu. Za držení vyloučen Saňa (HBR).

Filip De Bolle

Góly a asistencie: 43. Pavlas (Sikora) – 17. Sedláček (Chlubna, Minárik), rozh. náj. Melka