Novokuzneck – Vladivostok 5:4 (2:1 po s.n.) | Novosibirsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Togliatti 4:3 (2:1 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Metallurg Novokuzneck.
    Autorom víťazného gólu je RYAN STOA.
    HESHKA - 4:4

59:30
    Vladivostok dal gól!
    V power -play sa podarilo hosťom skórovať, keď autorom gólu je SHAUN HESHKA.
    Asistencie: Kolář, Zubov.
    KOMARISTIJ - 4:3

30:42
    Metallurg Novokuzneck dal gól!

Domáci sa dostávajú do vedenia, keď otáčajú priebeh stretnutia vo svoj prospech. Autorom gólu je ALEXANDR KOMARISTIJ.
    Asistencie: Turukin, Plotnikov.
    KAPRIZOV - 3:3

21:19

Domáci v úvode druhej tretiny vyrovnali stav stretnutia po druhom góle KIRILLA KAPRIZOVA.
    Asistencie: Galimov, Faurchild.
    KAPRIZOV - 2:3

19:25

V závere prvej tretiny sa podarilo domácim znížiť.KIRILL KAPRIZOV je autorom kontaktného gólu.
    Asistencie: Ansel Galimov, Arťjom Garifullin.
    BERGFORS - 1:3

15:08
    Vrece s gólmi sa roztrhlo. Hostia už vedú o dva góly. Presadil sa NICLAS BERGFORS.
    Asistencie: Tom Wandell, Ivan Glazkov.
    UŠENIN - 1:2

13:13
    Krátko po presilovke sa podarilo hosťom dostať do vedenia. Z diaľky triafa presne VLADIMIR UŠENIN.
    Asistencia: Arťjom Zemčjonok.
    Konstantin SOKOLOV - 1:1

10:21
    Hostia bleskovo odpovedajú na domáci gól. O vyrovnanie sa postaral KONSTANTIN SOKOLOV.
    Asistencia: Richard Gynge.
    Vadim PLOTNIKOV - 1:0

09:49

Domáci sa podarilo po skončení oslabenia dostať do vedenia, keď sa dokázal presadiť VADIM PLOTNIKOV.
    Asistencia: Mitrjakov.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 10. Plotnikov (Mitrjakov), 20. Kaprizov (Galimov, Garifullin), 22. Kaprizov (Galimov, Faurchild), 31. Komaristij (Turukin, Plotnikov), rozh. náj. Stoa – 11. Sokolov (Gynge), 14. Ušenin (Zemčjonok), 16. Bergfors (Wandell, Glazkov), 60. Heshka (Kolář, Zubov)