Kladno – Č. Budějovice 0:4 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 8:0 (kon.) | Sparta Praha – Třinec 5:4 (2:1 po s.n.)
Chomutov – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
cz Štvrtok 29.01.2015, 18:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Dnešní utkání sledovalo 90 diváků!

58:44
    Pardubice to zkouší v šesti!

57:39
    Rohlík získal kotouč zcela sám před klecí, nicméně jej nedokázal uklidit za záda Růžičky.

55:51
    Radovan Chvojka (PCE) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Toto se tedy domácím moc do karet nehodí.

52:42
    Šance pro domácí. Šimon Červinský (MBL) je vyloučen na dvě minuty za napadení

50:51
    Sonnek nastřelil tyč! A chvíli poté se prezentoval další střelou, tu ale semaforem vyrazil Husár.

48:43
    Po zmatcích za brankou je vyloučen na dvě minuty Otakar Husár (PCE), který podrazil soupeře. Trest odpyká Hlaváček.

46:29
    Další přesilovka pro Pardubice. Menší trest pro hráčskou lavici Mladé Boleslavy za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Vojtěch Němec (MBL).

44:06
    Další šance pro domácí. Stanislav Brzák (MBL) si jde sednout na 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

43:41
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to byl úžasný gól! Nejprve se úchvatnými kličkami dostal před Růžičku Kusý, ten poté usměrnil kotouč na Pipka a ten místo střely přihrál na volného RADOVANA CHVOJKA, který tak snižuje. Asistence: Tomáš Pipek, Denis Kusý

42:04
    Za držení si jde sednout Ivan Ďurač (MBL). Počet hráčů na ledě se tak vyrovnává.

40:37
    Tomáš Pipek (PCE) si jde sednout na dvě minuty za hákování.

35:33
    Ihned po návratu z trestné se dostal Adam do samostatného úniku! Jeho pokus si však našel cestu pouze do lapačky Růžičky.

34:07
    Brzák dostal přihrávku před branku, avšak úchvatnou zadovkou přenechal puk Kurkovi! Ten však bohužel pro hosty přestřelil.

33:26
    Za nedovolené bránění si jde sednout Luboš Adam (PCE).

31:35
    Projektil Kotaly jen těsně proletěl nad brankou Husára!

26:23
    Přesilovka zužitkována po dvaceti vteřinách! Od modré čáry si najel MATĚJ BAŽANT a přesnou střelou zápěstím snižuje skóre. Asistence: Jiří Kysela.

26:03
    Patrik Podsedníček (MBL) si odsedí dvouminutový trest za krosček.

20:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nepříjemná situace pro domácí. V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval JAKUB KOTALA a uklidil kotouč do sítě. Asistence: Vojtěch Sedmík, David Bernad

19:59
    Tak to je silný kalibr pro domácí, ti inkasují sekundu před koncem. PATRIK PODSEDNÍČEK si skvěle najel před Husára a vystřelil, pardubický gólman kotouč vyrazil přímo zpět na boleslavského hráče, který tak dává domácím gól do šatny. Asistence: David Bernad

15:30
    Hosté jdou do vedení! Z pravého kruhu bezchybně zamířil JAN SONNEK a překonal dosud bezchybného Husára. Asistence: Jakub Kotala, Matěj Hes

14:31
    Poljanyčkův pokus vyrazil Husár na zcela volného Kroniho, nicméně i tento pokus domácí gólman fantastickým zákrokem zastavil.

12:37
    Podsedníček se z ničeho nic ocitl sám před Husárem, ten však jeho pokus zlikvidoval.

08:34
    Stanislav Brzák z bezprostřední blízkosti nepropálil Husára!

06:53
    Karel Nedbal (PCE) si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:31
    Bažantův pokus se od mantinelu odrazil před brankoviště, kde byl ovšem do branky poslán mimo rámec pravidel. Gól domácích tedy neplatí.

01:57
    První vyloučení, Zdeněk Borovec (MBL) si jde sednout na dvě minuty za faul kolenem.

Karel Janeba

Góly a asistencie: 27. Bažant (Kysela), 44. Chvojka (Pipek, Kusý) – 16. Sonnek (Kotala, Hes), 20. Podsedníček (Bernad), 21. Kotala (Sedmík, Bernad)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Pilný, Franc, Bažant, Adam, Nedbal – Chvojka, Havrda, Rohlík – Barkóci, Kusý, Hlaváček – Pipek, Kysela, Martinec
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala – Poljanyčka, Kroni, Podsedníček – Brzák, Borovec, Ďurač – Sedmí, Sonnek, Motloch

Rozhodca: Veinfurter – Potůček, Tasch