Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:2 (kon.) | Ufa – Novgorod 0:6 (kon.) | Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)
Jaroslavľ – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.) | D. Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Helsinki – Záhreb 1:4 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Riga – A. Mytišči 3:1 (kon.)
HC Dinamo Riga
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Atlant Mytišči
Streda 28.01.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

Videli sme zaujímavé stretnutie. Z víťazstva sa tešia domáci hokejisti a treba uznať, že zaslúžene. Zápas rozhodli v tretej tretine svomi gólmi. Hráči Dinama sú veľkí bojovníci čo predviedli aj v dnešnom zápase. Ja sa sa vami pre dnešok lúčim a prajem dobrú noc. (20:46:24)

60:00

59:59
    Dinamo Riga dalo gól!
    Domáci vyhrali buly, dostali puk do stredného pásma a GINTS MEIJA skóroval do prázdnej brány.
    Asistencie: Andris Dzerinš, Oskars Cibulskis
    Gints MEIJA - 3:1

59:53
    Výborne Meija vložil hokejku do strely jedného z hráčov Atlantu!

59:29
    Po zakázanom uvoľnení Dinama si berie oddychový čas ja tréner Arturs Abols.

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny.

58:56
    Sošnikov sa natlačil pred Sedláčka a skoro zasunul puk za jeho chrbát! Sedláček, ale puk na poslednu chvílu vyrazil a tak zachránil domácich od vyrovnania.

58:42
    Sedláček si poradil so Sheylovou strelou.

58:30
    Atte Engren zostáva na striedačke! Atlant v šestici!

58:30
    Hosťujúci tréner Alexej Kudašov si berie oddýchový čas.

Dnešný zápas sleduje 5880 divákov.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:55
    Atlant sa dostal do výbornej šance! Nepríjemnú strelu vyrazil Sedláček!

57:25
    Leschenko už v útoku, zaviezol puk do tretiny domácich, ale k strele sa nedostal.

56:51
    Hostia v plnom počte.

55:49
    Bukarts zaviezol puk do tretiny hostí, našiel K.Redlihsa, ktorý pálil z prvej, ale Engren jeho puk chytá.

54:51
    Vjačeslav Leschenko dostáva 2 minúty z nebezpečnú hru s vysokou hokejkou, keď trafil Abolsa.

Lissko

Góly a asistencie: 22. Indrašis (Darzinš, Wilson), 51. Genoway, 60. Meija (Dzerinš, Cibulskis) – 6. Shmelyov (Sošnikov)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs(A), Cibulskis, M. Redlihs, Videll, Trotter – Genoway, Jurčina(A), Darzinš(C), Wilson, Indrašis – Jerofejevs, Sotnieks, Abols, Dzerinš, Meija – Grinbergs, Skvorcov, Saulietis, Bičevskis
    Atlant Mytišči: Engren (Artemyev) – Korobov(A), Gilroy, Potapov, Sošinkov, Shmelyov – Novopashin, Sorokin, Khlopotov, Chernov, Bodrov – Tyulyapkin(C), Jarullin, Taratuchin(A), Levitsky, Kozlov – Babchuk, Voronin, Yunkov, Leschenko, Yashin

Rozhodca: Soin, Kulakov – Sivov, Shelyanin