Třinec – Litvínov 4:1 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta Praha 6:3 (kon.)
Hradec Králové – Liberec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:6 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
cz Utorok 27.01.2015, 18:20 • KV Arena • Tipsport extraliga (ČR)

56:34
    Teď usedá na trestnou lavici jmenovec Jan Sýkora (PLZ), který vysekl hůl z ruky Gorčíkovi.

54:30
    Teď nebo nikdy! Na trestnou lavici usedá Tomáš Sýkora (PLZ) na dvě minuty za sekání a obrovská příležitost pro Vary.

50:01
    Další možnost pro domácí. Na trestnou lavici míří Jan Schleiss (PLZ) za podražení.

45:50
    Jenže TOmáš Harant (KVA) udělal chybu a zastavil soupeře pouze za pomoci držení, odedí si tedy také dvě minuty na trestné lavici.

45:41
    Miroslav Indrák (PLZ) to neudělal nejlépe a domácí můžou vstřelit kontaktní branku, když si hostující útočník odsedí dvě minuty za vyhození puku.

42:47
    Možnost pro domácí na srovnání. Jozef Balej (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:16
    A Radek Duda (KVA) opět míří na trestnou lavici, tentokrát za podražení.

34:14
    Hned k tomu budou mít ale příležitost. Za nedovolené bránění si odsedí dvě minuty Lukáš Pulpán (PLZ).

30:22
    Radek Duda (KVA) znovu usedne na trestnou lavici. Pomohl si totiž krosčekem.

26:09
    Juniorský reprezentant Sebastian Gorčík (KVA) oslabí svůj tým, jelikož si odpyká dvě minuty za krosček.

20:14
    Nepříjemnost hned v úvodu. Vladimír Sičák (KVA) oslabuje svůj tým a je dost možné, že se bude opakovat začátek první třetiny.

17:14
    Jenže síly na ledě se záhy vyrovnají. Nicholas Johnson (PLZ) bude na trestné lavici dělat společnost Dudovi, jelikož je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

17:08
    A pro Vary může být hůř. Radek Duda (KVA) nedokázal kontrolovat svou hůl a je vyoučen na dvě minuty.

08:14
    Nyní se ale bude opět vylučovat na plzeňské straně. Michal Moravčík (PLZ) usedne na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

05:35
    Teď však přichází komplikace pro Energii. Tomáš Micka (KVA) je odeslán na trestnou lavici za hákování.

02:40
    Máme tu první vyloučení. Jozef Balej (PLZ) se provinil v útočném pásmu podražením a nabízí domácímu týmu možnost na srovnání.

David Košinár

Góly a asistencie: 45. Koblasa (Kverka, Duda) – 1. Simon (Johnson, Kratěna), 12. Lev (Indrák, Pulpán), 33. Simon (Johnson, Sýkora)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Redlihs, Deyl, Bičánek, Šmach, Tomeček J. – Duda, Balán, Hruška D. – Vachovec, Skuhravý, Tomeček V. – Micka, Kverka, Koblasa – Gorčík, Heizer, Flek.Trenér: Karel Mlejnek
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Johnsnon, Simon, Sýkora J. – Schleiss, Bižňák, Kratěna – Pletka, Lev, Indrák – Hollweg, Sýkora T., Balej – Kubalík. Trenér: Michal Straka

Rozhodca: Pešina, Souček – Zíka, Jindra