Jihlava – Slavia 4:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:6 (2:1, 0:2, 2:3)
HC Slavia Praha
cz Pondelok 26.01.2015, 16:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Já vám přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou. (18:40:44)

Je za námi dnešní utkání, které bylo velmi vyrovnané. O chloupek byli lepší hostující hráči, kteří nakonec vítězí.

60:00

59:29
    Slavia právě vstřelila branku!
    A do prázdné branky pečetí výhru LUKÁŠ KASALA. Asistence: Filip Hlinka.

59:13
    Dukla se nemůže dostat do útočné třetiny.

58:23
    Střecha se snažil dostat přes hostující beky, což se mu podařilo, ale následnou střelu už mu obránci zablokovali do ochranné sítě.

58:00

57:45
    Puk byl ve skrumáži hráčů a rozhodčí raději přerušuje.

57:14
    Jistý Vacek kryje ránu, kterou vyslal od modré čáry Ječný.

56:45
    Ofsajd, ve kterém je nachytána Dukla.

55:12
    Divák, který se dnes rozhodl přijít na Horácký zimní stadion jistě není zklamán a je svědkem vyrovnané bitvy a chvílemi i dobrého hokeje.

54:09
    Dukla nahazuje puky za branku soupeře a snaží se usadit v útočném pásmu. Zatím se jí to však nedaří.

53:30
    Slavia už jen jezdí do rychlých protiútoků a soustředí se hlavně na to, aby neudělal zbytečnou chybu.

52:48
    Aktivní Dukla se tlačí za vyrovnáním a nyní likviduje šanci Dukly vynikající Štefko!

51:51
    Střecha napřáhl z mezikruží a trefuje pouze mantinel za brankou.

51:10
    Dukla bojuje o kotouč v útočné třetině a dělá problémy pražským bekům v rozehrávce.

50:31
    Je pískán úmyslný ofsajd Slavie a hra se stěhuje ke Štefkovi.

49:52
    Zakázané uvolnění Dukly.

49:35
    Dukla náhle oživla a nyní je to Slavia, která hraje v mírném útlumu a má starost o výsledek.

47:47
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je tu další snížení Dukly! LUKÁŠ ANDĚL se rozhodl vypálit od modré a prostřeluje vše co mu stálo v cestě. Tímto zaznamenává svůj hattrick.Asistence: Jan Marcilis a Lukáš Jicha.

47:23
    A je tu další šance pro Jihlavu! Za sekání se jede posadit hostující Procházka.

46:18
    Ve třetí třetině sledujeme svižný hokej, ve kterém jsme svědky už třech gólů.

45:49
    A hosté opět odskakují na rozdíl dvou branek! VIKTOR NESTRAŠIL střelou pod víko nedává šanci Vackovi, který byl nyní bez šance. Asistence: Bez asistence.

45:08
    Vacek předvedl jistý zákrok proti střele Ječného.

43:13
    A Jihlava snižuje zásluhou HYNKA TOBOLY, který tak dává ještě naději domácímu celku. Asistence: Tomáš Střecha.

42:34
    Dukla nyní propadla ve středním pásmu a Hosté jeli v přečíslení 2 na 1 a na konci akce byl FILIP JEČNÝ, který zakončuje do odkryté branky. Asistence: Viktor Nestrašil a Adolf Straka.

42:10
    Slavia po delší chvíli zase u branky Dukly a zákrok si připisuje domácí Vacek.

41:20
    Dukla se usadila v útočném pásmu a kombinuje podél mantinelu. Slavia zatím pozorně brání a rozhodně nechce udělat zbytečnou chybičku.

40:52
    Slavia vyhazuje až na zakázané uvolnění.

40:32
    Na druhé straně si připisuje zákrok i domácí Vacek a následuje vhazování po jeho levici.

40:07
    Štefka ihned kryje nahození od modré.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli, jak Slavia otočila průběh utkání. Po brankách Červeného a Kasaly odchází spokojenější oproti jihlavské Dukle. Třetí třetina začne přibližně v 18:04.

40:00

39:46
    Kotouč je ve středním pásmu a zdá se, že do kabin se bude odcházet za stavu 2:3 pro hosty.

39:06
    Dukla hraje v plném počtu.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:39
    Slavia tlačí domácí tým, který se zuby nehty brání.

37:28
    Vacek fantasticky chytá střelu od modré a plno následných dorážek!

37:06
    Hohl nyní fauloval kolenem a Slavia má k dispozici další přesilovou hru.

36:25
    Dukla až nyní se začíná dostávat opět do zápasu. Opět jsme svědky vyrovnané hry nahoru a dolu.

35:30
    A Jihlava mohla srovnat stav utkání! Střecha z rychlého protiútoku jel na Štefka, který výborně chytá!

34:08
    Dukla už v žádném případě nepůsobí tak uvolněným dojmem jako v první třetině. Jihlava má problém se na delší dobu usadit před Štefkem.

32:34
    A pražané se dostávají do vedení v dnešním utkání. Červený jel na bránu Dukly, který ještě trefil pouze tyč, ale dorážející LUKÁŠ KASALA neměl problém dorazit kotouč za brankovou čáru. Asistence: Patrik Červený.

32:02
    Icing Dukly.

31:57
    A Slavia opět zakládá novou útočnou akci a vymýšlí, jak by mohla ohrozit jihlavskou branku.

30:48
    A další velká šance Dukly osamocená Jícha obdržel přesnou přihrávku mezi kruhy, ale střelou kterou vyslal pouze vyprášil Štefkův beton!

30:40
    Slavia vyhazuje přes všechny čáry.

29:51
    Slavia nyní dělá Jihlavě velké problémy v rozehrávce a ta pouze kombinuje ve své třetině.

29:18
    Dukla nastěhovaná v útočném pásmu a ostřeluje bránu, zatím však nepřesně.

28:48
    Havelka nepříjemně dohrál Bambulu a dostává dvouminutový trest za úder do oblasti hlavy a osobní desetiminutový trest. Další možnost pro jihlavskou Duklu.

28:28
    Jeden z obránců Dukly nahodil kotouč na Štefku, který raději přerušuje hru.

26:02
    A opět to byl Bamubla, který mohl skórovat! Bambula dostal přihrávku před bránu, ale v poslední chvíli mu puk přeskočil hokejku!

25:20
    Dukla je nyní hraje jak opařena vroucí vodou. Domácí zaskočila vyrovnávající branka a Slavia i nadále útočí!

24:29
    Teď by se hodilo nedáš dostaneš! Po zmatcích v obrané třetině Dukly vyrovnává PATRIK ČERVENÝ. Asistence: Filip Hlinka.

23:50
    A další šance Dukly! Bambula dostal nádhernou přihrávku od svých spoluhráčů před branku a střílí těsně vedle levé tyče!

22:40
    Marcilis nyní měl namířeno na branku Štefka a když už se zdálo, že bude zakončovat, tak ho dohrál ukázkovým bodyčkem Vala!

22:00

21:28
    Kotouč mimo kluziště a následuje vhazování ve středním pásmu.

20:52
    Slavii se nedaří dostat do přesilové formace a spíše jen nahazuje kotouče za branku Vacka.

20:01
    Dukla dostává do druhé třetiny trest za hráčskou lavici. Trest jede odsedět Balaštík.

20:01

Je za námi první třetina, ve kterém jsme viděli tři branky. Dukla měla výborný nástup do třetiny, když se dvakrát trefil Anděl. Hosté později stihli ještě snížit zásluhou Sani. Druhá část začne přibližně v 17:17.

20:00

19:38
    Dukla má kotouč na hokejkách a je jasné, že v první části už se nic vážnějšího nestane. Dukla pouze čeká na konec třetiny.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:30
    Hosté kombinují okolo Vackovi branky rychlými přihrávky, střela však nepřichází.

17:50
    Slavia ztratila kotouč v útočném pásmu a Dukla zakládá další útočnou akci od své branky.

17:03
    Ofsajd Dukly.

16:59
    Dukla je po inkasované brance pod velkým tlakem a vyhazuje opět až na zakázané uvolnění.

16:05
    A Slavia snižuje na rozdíl jedné branky. Hosté to nyní sehráli opravdu krásně, když na konci akce byl JOSEF SAŇA, který napřáhl z kruhu a trefil se přesně k pravé tyči. Asistence: Tadeáš Hejda a Filip Hlinka.

15:52

14:45
    Střecha nyní napřáhl z mezikruží, ale trefil pouze Štefkovi betony.

14:02
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a jsme svědky rychlého hokeje. Na šance si zatím ale musíme počkat.

13:06
    A další zakázané uvolnění Dukly.

12:27
    Jícha si sjel až před branku, kde napřáhl k tvrdé střele, kterou bez problémů kryje Štefka. Následuje vhazování po jeho pravici.

11:18
    Dukla teď trochu vypadla z tempa a nemůže se dostat přes střední pásmo. Dukla vyhazuje až na zakázané uvolnění.

10:44
    Dukla kompletní.

9:33
    Slavia kombinuje v útočném branku, zatím však bez vážnějšího ohrožení branky.

8:44
    A tentokrát je tu vyloučení na domácí straně. Za držení protihráče se jede posadit Kochánek. Dočká se Slavia snížení?

7:46
    A Jihlava ihned využívá přesilovou hru! LUKÁŠ ANDĚL nic nevymýšlel a sjel si od modré čáry až ke kruhům, kde napřáhl a prostřeluje hostující brankáře po druhé. Asistence: Filip Dundáček a Lukáš Jícha.

7:32
    A další přesilová hra pro domácí tým. Na trestnou lavici míří hostující Kasala za nedovolené bránění.

7:15
    Dukla je nyní na koni a mačká svého soupeře. Slavia se osvobozuje zakázaným uvolněním.

7:08
    Slavia hraje v plném počtu.

6:33
    Dukla i nadále nastěhovaná před brankou soupeře.

5:58
    Slavia nyní nedokázala procpat kotouč ze svého pásma, což se jí málem vymstilo. Po sérii odrazů se dostal kotouč až na hůl Pospíchala, který trefuje levou tyč Štefkovi brány!

5:08
    A máme tu první vyloučení zápasu! Na trestnou lavici míří Vala a Dukla může odskočit svému soupeři.

4:36
    Štefka raději kryje nahození od modré ve své lapačce.

3:10
    Dukla vyhazuje až na zakázané uvolnění.

2:48
    Slavia po inkasované brance zatlačila Duklu ve své obrané třetině a hledá cestičku, kterou by našla k vyrovnávající brance.

1:49
    Tak to je nástup do třetiny! Hohl nahrál od modré na zcela osamoceného LUKÁŠE ANDĚLA, který se střelou ke vzdálenější tyči nemýlil. Asistence: Dominik Hohl a Jan Marcilis.

1:31

1:02
    Dukla rozehrála nepřesně a tak Slavie rozehrává od své branky.

0:15
    Marcilis ihned po vyhraném buly zaváží kotouč do útočného pásma.

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu.

HC Dukla Jihlava: Vacek (Brož) – Hohl, Dundáček, Pospíchal, Tobola, Kochánek, Leština, Pražák – Marcilis, Jícha, Anděl, Bambula, Střecha, Beran, Balaštík, Dvořák, Mahút, Nováček.

HC Slavia Praha: Štefka (Sovák) – Hejda, Saňa, Bureš, Vala, Havelka, Drahorád, Patzelt – Hlinka, Kasala, Červený, Procházka, Furch, Vyskočil, Nestrašil, Ječný, Straka, Josefus, Mušo.

Rozhodčí: Doležal – Polák, Rampír.

Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu zápas DHL extraligy juniorů a její nadstavbová část skupiny B mezi Jihlavou a Slavií, uvidíme jak toto zajímavé utkání dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Ondřej Terber

Góly a asistencie: 2. Anděl (Hohl, Marcilis), 8. Anděl (Dundáček, Jícha), 44. Tobola (Střecha), 48. Anděl (Marcilis, Jicha) – 17. Saňa (Hejda, Hlinka), 25. Červený (Hlinka), 33. Kasala (Červený), 43. Ječný (Nestašil, Straka), 46. Nestašil, 60. Kasala (Hlinka)

Rozhodca: Doležal – Polák, Rampír.