Chomutov – Havířov 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 5:2 (kon.) | Most – Litoměřice 3:6 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 6:4 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (3:0, 1:1, 1:3)
BK Havlíčkův Brod
cz Pondelok 26.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Tomáš Drtil dvě minuty hrubost. Jan Platil dvě minuty sekání plus dvě minuty hrubost.

59:57
    Vhazuje se před Svobodu, hosté hrají bez gólmana.

59:57
    Máme tu ještě jedno vyloučení. Martin Novotný dostává dvě minuty za sekání.

59:28
    Čeněk Novák na střídačce, hosté to zkouší se šesti hráči v poli.
    Jakub BABKA - 5:4

57:38
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A opět tu máme velké drama! JAKUB BABKA dokázal nadvakrát dostat puk za záda Miroslava Svobody a snižuje tak stav utkání na 5:4. Asistence: Antonín Melka, Tomáš Rousek.

56:46
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování. Ve stejném čase je vyloučen i hostující hráč Antonín Melka za hrubost.
    Tomáš DRTIL - 5:3

55:27
    Draci právě vstřelili branku!
    Souhra po ose TOMÁŠ DRTIL – Plášek – Sedlák kočí brankou na 5:3. Prvně jmenovaný dostal křižnou přihrávku a i když se mu následná střela příliš nepovedla, tak zapadla až za záda Čeňka Nováka. Asistence: Karel Plášek, Tomáš Sedlák.

55:13
    Jakub Babka dostává dvě minuty za vysokou hůl.

55:13
    Holík byl zasažen vysokou holí a hosté půjdou do tří!

54:22
    Klhůfek dostává dvě minuty za nesportovní chování.
    Martin PARÝZEK - 4:3

46:27
    A je zaděláno na velké drama! Od modré střílel Rousek a směr puku před domácí bránou dokázal změnit svou holí MARTIN PARÝZEK, který tak dokázal poslat kotouč až za záda Svobody. Asistence: Tomáš Rousek, Antonín Melka.
    Aleš PADĚLEK - 4:2

44:19
    Hosté snižují stav utkání na rozdíl dvou branek. Puk se volně pohyboval před domácí bránou, jako první si ho všiml ALEŠ PADĚLEK, který kus černé gumy dokázal protlačit za brankovou čáru mezi tyčí a Svobodovým betonem. Asistence: Roman Maliník.
    Svoboda se na brankové čáře roztáhl a zabránil tak Tomkovi proměnit samostatný únik.

38:41
    Tomek ujížděl v oslabení sám na Svobodu, ten jeho pokus dokázal vychytat svým pravým betonem.

37:15
    Dvě minuty za podražení si vyfasoval Aleš Padělek.
    Jan MILFAIT - 4:1

33:31
    Hosté se dočkali branky, která padla v přesilové hře. Melka poslal puk zpoza branky na JANA MILFAITA, který měl před sebou odkrytou branku, kterou dokázal trefit. Asistence: Antonín Melka, Jan Platil.

32:13
    Šumperk jde do čtyř. Tomáš Drtil dnes již podruhé na trestné lavici, tentokrát za faul kolenem.
    Tomáš DRTIL - 4:0

23:31
    TOMÁŠ DRTIL se zrovna vracel z trestné lavice, když mu na hůl přiletěl přesný pas od Patrika Moskala, který dokázal využít tvrdou střelou k pravé tyči Novákovy brány: Asistence: Patrik Moskal.

21:02
    Domácí jdou do tří. Tomáš Drtil dostává dvě minuty za vysokou hůl.

20:26
    Tomáš Rousek a Lukáš Žálčík odchází na trestnou lavici za sekání. Hraje se čtyři na čtyři.

16:40
    Havlíčkův Brod jde již potřetí do čtyř. Pavel Sedláček dostává dvě minuty za sekání.
    Michal VELECKÝ - 3:0

14:39
    Domácí využívají i svoji druhou přesilovou hru. Karel Plášek viděl volného MICHALA VELECKÉHO, který následnou střelou k levé tyči posílá Šumperk do tříbrankového vedení: Asistence: Karel Plášek, Patrik Moskal.

14:07
    Pavel Klhůfek dostává dvě minuty za napadení.
    Karel PLÁŠEK - 2:0

12:46
    Ke gólu v oslabení přibývá i gól v přesilové hře. KAREL PLÁŠEK se dokázal dobře zorientovat před bránou a poslal puk nad levý beton hostujícího gólmana. Asistence: Marek Haas, Marek Bail.

12:22
    Hosté jsou do čtyř. Dvě minuty za podražení dostává Antonín Melka .
    Lukáš ŽÁLČÍK - 1:0

11:22
    Šumperk se dokázal prosadit ve vlastním oslabení. LUKÁŠ ŽÁLČÍK s Michalem Veleckým ujížděli do přečíslení dva na jednoho, prvně jmenovaný pak bekhendovým blafákem dokázal překonat Čeňka Nováka. Asistence: Michal Velecký.

09:38
    Hostům se nabízí další přesilová hra v krátkém sledu. Tomáš Brunec vyloučen za podražení.
    Gól hostům nebyl uznán z důvodu posunuté branky.

07:24
    Parýzek to zkoušel z velkého úhlu, Svoboda vyrazil puk před sebe na hůl Antonína Melky, který dokázal překonat domácího gólmana. Tato branka ovšem nemohla být uznána, protože ještě dříve byla svatyně Miroslava Svobody vychýlena ze svého postavení.

07:11
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si jede odpykat Jakub Slavík.

Kateřina Glogarová

Góly a asistencie: 12. Žálčík (Velecký), 13. Plášek (Haas M., Bail), 15. Velecký (Plášek, Moskal), 24. Drtil (Moskal), 56. Drtil (Plášek, Sedlák) – 34. Milfait (Melka, Platil), 45. Padělek (Malník), 47. Parýzek (Rousek, Melka), 58. Babka (Melka, Rousek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Koutský) – Bail, Holík, Gewiese, Sedlák T., Novotný, Slavík, Drtil – Haas M., Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Bláha, Vachutka – Rimmel, Berger, Popelka
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Barus) – Platil, Parýzek, Semrád, Kolář, Pavlíček, Sklenička, Sedlák J. – Tomek, Melka, Rousek – Maliník, Padělek, Babka – Milfait, Sedláček, Minárik – Chlubna, Klhůfek, Kozlík

Rozhodca: Kubičík – Barteček, Vengřín