SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | SP v biatlonu - štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Sjezd SZ (druhý den) | (prebieha) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - Super-G žen, St. Moritz | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 2. kolo | Vítěz: M. Hargin (SWE) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - skiatlon muži 2x15 km | M. Vylegžanin (RUS) (kon.) | | | SP v běhu na lyžích - skiatlon ženy 2x7,5 km | J. Čekalevová (RUS) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Sapporo | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf | Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | Tým Foligno - Tým Toews 25:19 (kon.) |
koniec udalosti
SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva
Vítěz: Norsko
Michal Luxa
1. Norsko 1:15,36
2. Německo +14,6
3. Francie +42,0
4. Rakousko +49,8
5. Rusko +58,5
6. Česká republika +1:13,1
7. Ukrajina +2:32,8
8. USA +3:28,9
9. Kanada +3:36,1
10. Itálie +3:46,9
11. Slovensko +4:07,2
12. Slovinsko +4:07,5
13. Švédsko +4:24,6
14. Estonsko +4:33,1
15. Bělorusko +5:03,7 (12:13:28)
č.1 RUSKO (Jevgenij Garaničev, Timofej Lapšin, Dmitrij Meliško Alexej Volkov)
č.2 NORSKO (Ole Einar Björndalen, Tarjei Böe, Johannes Thingnes Böe, Emil Hegle Svendsen)
č.3 FRANCIE (Simon Fourcade, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Martin Fourcade)
č.4 NĚMECKO (Erik Lesser, Daniel Boehm, Arnd Peiffer, Simon Schempp)
č.5 RAKOUSKO (Daniel Mesotitsch, Julian Eberhard, Sven Grossegger, Simon Eder)
č.6 KANADA (Christian Gow, Brendan Green, Scott Gow, Nathan Smith)
č.7 UKRAJINA (Dmitrij Pidručnyj, Arťěm Tyščenko, Artěm Pryma, Vladimir Semanov)
č.8 SLOVINSKO (Peter Dokl, Jakov Fak, Rok Trsan, Lenart Oblak)
č.9 ŠVÝCARSKO (Ivan Joller, Benjamin Weger, Serafin Wiestner, Mario Dolder)
č.10 ITÁLIE (Christian De Lorenzi, Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Dominik Windisch)
č.11 BULHARSKO (Ivan Zlatev, Anton Sinapov, Dimar Partalov, Vladimir Ilijev)
č.12 BĚLORUSKO (Vladimir Čepelin, Dmitrij Djužev, Raman Jaljotnav, Jurij Ljadov)
č.13 ESTONSKO (Kauri Koiv, Indrek Tobreluts, Roland Lessing, Martin Remmelg)
č.14 SLOVENSKO (Miroslav Matiaško, Matěj Kazár, Tomáš Hassila, Martin Otčenáš)
č.15 ČESKÁ REPUBLIKA (Michal Krčmář, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec)
č.16 KAZACHSTÁN (Jan Savickij, Anton Pantov, Sergej Naumik, Alexandr Trifonov)
č.17 RUMUNSKO (George Buta, Marian Marcel Danila, Remus Faur Cornel Puchianu)
č.18 POLSKO (Krzysztof Plywaczyk, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek, Grzegorz Jakubowicz)
č.19 JAPONSKO (Kazuja Inomata, Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Ryo Maeda)
č.20 USA (Lowell Bailey, Sean Doherty, Leif Nordgren, Tim Burke)
č.21ŠVÉDSKO (Ted Armgren, Fredrik Lindström, Torstein Stenersen, Gabriel Stegmayr)
č.22 LITVA (Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Rokas Suslavicius, Karol Dombrovski)
č.23 FINSKO (Jarkko Kauppinen, Olli Hiidensalo, Ahti Toivanen, Matti Hakala)
č.24 VELKÁ BRITÁNIE (Kevin Kane, Lee-Steve Jackson, Marcel Laponder, Scott Dixon)