Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:2 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Hradec Králové 0:5 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:4 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 25.01.2015, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

53:11
    Přesně 33 vteřin budou hrát domácí přesilovku pěti proti třem. Martin Dočekal (KOM) 2 minuty za sekání.

51:44
    Tomáš Malec (KOM) vyfasoval 2 minuty za hákování.

35:36
    Rozhodčí signalizuje, že domácích bylo na ledě o jednoho více a Kometě se nabízí minutu a 33 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři. Trest odpyká Bedřich Köhler (ZLN)

35:09
    Kometa bude mít přesilovou hru. Petr Holík (ZLN) 2 minuty sekání.

28:42
    Na ledě se začíná jiskřit a vylučuje se na každé straně. Jiří Ondráček (ZLN) – Jozef Kováčik (KOM) oba dvě minuty za hrubost.

26:29
    Kometa si zahraje přesilovku pěti proti čtyřem. Tomáš Žižka (ZLN) je potrestán dvěma minutkami za nedovolené bránění.

16:22
    Kometa chvilinku nestíhala tlaku domácích a musela si pomoci faulem. Konkrétně Jozef Kováčik (KOM) si odpyká dvouminutový trest za hákování.

11:04
    Jan Hruška (KOM) 2 minuty za nedovolené bránění.

8:45
    Leoš Čermák (KOM) 2 minuty za nedovolené bránění.

0:25
    Kometa si zahraje z kraje utkání jako první přesilovou hru. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 11. Říčka (Holík, Vlach), 15. Veselý (Marušák, Čajánek), 33. Říčka (Vlach), 54. Čajánek (Leška, Köhler) – 2. Káňa (Čermák, Hanzlík), 46. Ton (Hruška, Honejsek)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Valenta, Matějíček, Žižka, Kotvan, Urbanec, Stuchlík – Ondráček, Čajánek, Veselý – Holík, Vlach, Říčka – Okál, Leška, Köhler – Kubiš, Šťastný, Čech.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Malec, Kuboš, Kováčik – Honejsek, Hruška, Ton – Burian, Koreis, Vondráček – Káňa, Čermák, R. Zohorna – Dočekal, Ostřížek, Mrázek.

Rozhodca: Pešina, Smitka – Barvíř, Blüme