Lisabon – Coimbra 1:0 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 4:1 (kon.) | Belenenses – Penafiel 0:0 (kon.)
Moreirense – Nacional 2:3 (kon.) | Praia – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Porto 1:0 (kon.)
Boavista – Braga 1:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
4:1 (1:1)
Rio Ave FC
cz Nedeľa 25.01.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setúbal • Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítejte u on-line přenosu utkání osmnáctého kola portugalské Primeira Ligy, v němž domácí VITÓRIA FC SETÚBAL přivítá RIO AVE. Utkání se odehraje na Estádio do Bonfim v Setúbalu a bude ho řídit trojice rozhodčích, jako hlavní Cosme Cunha Machado, na čarách mu pak budou asistovat Alfredo Augusto Braga a Pedro Fernandes. Čtvrtým rozhodčím je dnes Luís Alberto Cansado Reforço.

Hosté přijíždějí do Setúbalu v roli favoritů, opravňuje je k tomu postavení v tabulce Primeira ligy, kde se Rio Ave nachází na sedmém místě. V lednu nejprve Rio dvakrát zvítězilo (v lize a v poháru), poté ale přišly remíza a dvě porážky, v lize a v poháru.

Setúbalu se zatím v lize příliš nedaří, aktuálně "okupuje" až patnáctou příčku, s desetibodovou ztrátou na svého dnešního soupeře. 4. ledna přerušil Setúbal dlouhou sérii ligových porážek, ale hned v následujících dvou ligových zápasech zaznamenal další dvě prohry.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Vitória FC Setúbal: Ricardo Baptista – Pedro Queirós, Venâncio, François, Kiko – Dani, Paulo Tavares, André Horta – Zequinha, Suk, Miguel Pedro
    Náhradníci: Raeder, João Schmidt, Pelkas, Miguel Lourenço, Lupeta, Ney Santos, Advíncula

Rio Ave FC: Cássio – Lionn, Nelson Monte, Prince, Marvin – Pedro Moreira, Diego Lopes, Tarantini – Ukra, Hassan, Del Valle
    Náhradníci: Ederson, Luís Gustavo, Bressan, Boateng, Ernest, Abalo, Esmael

Rozhodčí: Machado – Braga, Fernandes.

1

4
    Suk se dostal ke střele, i přes snahu obránce Rio Ave, ale branku soupeře netrefuje.

5
    Domácí Kiko střílí z pravé strany, z hranice vápna soupeře, ale míč končí mimo branku, aniž by ho kdokoliv tečoval.

7
    Miguel Pedro padá v pokutovém území soupeře, ale rozhodčí nepíská faul.

8
    Kiko rozehrává rohový kop Setúbalu, Cássio odraží míč na další roh.

9
    Z něho se již domácí neprosazují, míč pro Rio Ave.

11
    Vitória má zatím převahu, ale na nějakou šanci v podání domácího týmu si musíme ještě počkat.

14
    Domácí záložník Dani faulován, vypadá to na nějaký problém s nohou.

16
    Pokračuje se ve hře, zranění Daniho zřejmě není vážné.

19
    Korejec Suk (Vitória) se dostává do šance, přešel přes obránce Rio Ave, střílí uvnitř vápna, ale jeho pokus vytěsnil Cássio na roh!

20
    Z rohového kopu se domácí neprosazují, hosté mají míč.

22
    Další přerušení hry pro zranění hráče, tentokrát hostující Diego Lopes potřebuje ošetřit.

23
    Na trávník dokonce musí nosítka, je otázka, jestli bude moci Diego Lopes pokračovat ve hře.

26
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Diego Lopes posílá dlouhý pas za obranu soupeře, kde si nabíhá UKRA. který přesnou střelou trefuje pravý dolní roh. Gólman Ricardo Baptista nemá čisté svědomí.

30
    Mohlo být vyrovnáno, Hassan dostává dobrou přihrávku od Diega Lopese, ale jeho střelu Ricardo Baptista chytá.

31
    Paulo Tavares se odhodlal ke střele z hranice pokutového území, Cássio chytá.

33
    Střelec první branky zápasu Ukra znovu zkouší "štěstí", tentokrát přestřelil.

36
    Rio Ave má nyní velkou převahu.

39
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Paulo Tavares centruje z pravé strany, ve vápně se k míči dostává HJUN-DŽUN SUK, který má dostatek času a prostoru na střelu, chyba v defenzivě Rio Ave a je vyrovnáno!

41
    Žlutou kartu dostává Ahmed Hassan (Rio Ave FC).

45
    Poslední minuta řádné hrací doby, nakonec sudí Machado nastaví další dvě.

45+2

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Po prvním poločase je to stále nerozhodně, ovšem tentokrát 1:1, když nejprve šli do vedení hosté, když se ve 26. minutě prosadil Ukra. Za domácí pak srovnal ve 39. Suk.

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

46

48
    Žlutou kartu dostává Prince Gouano (Rio Ave FC).

51
    Útočná akce Rio Ave končí střelou Tarantiniho, který však branku Setúbalu vysoko přestřeluje.

52
    Domácí mají k dispozici rohový kop.

53
    Obrana Rio Ave ubránila rohový kop domácího týmu.

56
    Žlutou kartu dostává Miguel Pedro (Vitória FC Setúbal).

57
    Ukra vysílá Hassana do koncovky, ten je ve velmi dobré pozici, ale jeho hlavička skončila pouze nad brankou Setúbalu.

60
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Diego Lopes, přichází Renan Bressan.

61
    Pedro Queirós se dostal do zakončení, Cássio chytá.

63
    Byla nařízena penalta pro domácí! Marvin fauluje Paulo Tavarese, Jorge Sousa píská faul.

64
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Horta, přichází Pelkas.

65
    ZEQUINHA proměňuje nařízený pokutový kop a dostává domácí tým do vedení.

65
    Žlutou kartu dostává Zequinha (Vitória FC Setúbal).

69
    DIMITRIS PELKAS je na hřišti sotva pár minut a hned skóruje! Navíc náramně, jeho střela se odráží od břevna do tyče a odtud za brankovou čáru.

70
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Lionn, přichází Abalo.

75
    Žlutou kartu dostává Abalo (Rio Ave FC).

75
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Nélson Monte, přichází Boateng.

78
    Žlutou kartu dostává Ricardo Dani (Vitória FC Setúbal).

78
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Miguel Pedro, přichází João Schmidt.

79
    Tarantini nyní pálil na branku Setúbalu, bez úspěchu.

82
    Probíhá poslední desetiminutovka a domácí hájí dvoubrankové vedení.

86
    Domácí chystají střídání, do hry vstoupí Lupeta.

87
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Hjun-Džun Suk, přichází Jucie Lupeta.

88
    JOÃO SCHMIDT pálí levačkou do levého dolního rohu, Cássio bez šance.

90
    Sudí Machado nastavil ještě tři minuty.

90+3

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích, kteří po vyrovnané první půli rozhodli ve druhém poločase třemi góly o výhře 4:1.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:00)