SP v biatlonu - stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: S. Schempp (GER) (kon.) | | | SP v biatlonu - stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) |
Sjezd SZ (druhý den) | (kon.) |
SP v alpském lyžování - sjezd žen, St. Moritz | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
SP v severské kombinaci - skoky HS134, Sapporo | Vítěz: F. Steindl (AUT) (kon.) | | | SP v severské kombinaci - běh 10 km, Sapporo | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - sprint volně mužů i žen | Vítěz: J. Öbergová (SWE) a F. Pellegrino (ITA) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace muži HS134 | Vítěz: M. Poppinger (AUT) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Sapporo | Vítěz: Peter Prevc (SLO) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf | Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP v biatlonu - stíhačka žen 10 km, Anterselva
Vítěz: D. Domračevová (BLR)
Tomáš Lysý
1. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR) 30:58,5 (0)
2. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS) +1:21,0 (1)
3. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN) +1:29,0 (5)
4. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER) +1:29,3 (1)
5. Marie DORIN HABERTOVÁ (FIN) +1:38,0 (2)
6. Susan DUNKLEEOVÁ (USA) +1:40,8 (1)
7. Jana GEREKOVÁ (SVK) +2:00,2 (2)
8. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA) +2:03,1 (3)
9. Franziska PREUSSOVÁ (GER) +2:06,8 (3)
10. Dorothea WIEREROVÁ (ITA) +2:13,0 (2)
11. Valj SEMERENKOVÁ (UKR) +2:19,2 (3)
12. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA) +2:20,2 (3)
13. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER) +2:20,5 (2)
14. Weronika NOWAKOWSKA-ZIEMNIAKOVÁ (POL) +2:25,1 (3)
15. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS) +2:33,7 (3)
16. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUSÚ +2:37,1 (2)
17. Marte OLSBUOVÁ (NOR) +2:37,2 (1)
18. Elisa GASPARINOVÁ (RUS) +2:40,1 (3)
19. Veronika VÍTKOVÁ (CZE) +2:42,2 (4)
20. Julija DŽYMOVÁ (UKR) +2:44,0 (1)
21. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE) +2:48,1 (2)
22. Monika HOJNISZOVÁ (POL) +2:52,4 (2)
23. Marine BOLLIETOVÁ (FRA) +3:09,5 (2)
24. Tiril ECKHOFFOVÁ (NOR) +3:10,6 (6)
25. Fanny Welle-Strand HORNOVÁ (NOR) +3:14,0 (3)
26. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN) +3:28,2 (1)
27. Jana ROMANOVOVÁ (RUS) +3.30,1 (1)
28. Naděžda SKARDINOVÁ (BLR) +3:31,3 (4)
29. Megan HEINICKEOVÁ (CAN) +3:32,0 (2)
30. Irina TRUSOVOVÁ (RUS) +3:34,4 (2)
31. Nastassia DUBAREZAVOVÁ (BLR) +2:40,7 (2)
32. Teja GREGORINOVÁ (SLO) +3:45,3 (2)
33. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT) +3:48,0 (3)
34. Eva TOFALVIOVÁ (ROU) +3:57,2 (2)
35. Olga ABRAMOVOVÁ (UKR) +3:57,2 (3)
36. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN) +4:31,6 (5)
37. Luise KUMMEROVÁ (GER) +4:33,4 (6)
38. Anais BESCONDOVÁ (FRA) +4:36,2 (5)
39. Lena HÄCKIOVÁ (SUI) +4:39,7 (7)
40. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN) +4:50,9
...
45. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK) +5:34,0 (5)
50. Terezia POL'IAKOVÁ (SVK) +7:35,2 (5)
Eva PUSKARČÍKOVÁ a Jitka LANDOVÁ do stíhačky nenastoupili.
Ze slovenských závodnic byla jasně nejlepší Jana Gereková, která ze čtvrtého místa na startu doběhla na parádní sedmé pozici. Martina Chrapánová tentokrát nebodovala, z osmatřicátého místa šla na pozici pětačtyřicátou a Paulina Fial'ková uzavřela výsledkovou listinu padesátým místem.