1
22 23 25 23
cz Streda 21.01.2015, 18:00 • České Budějovice • Liga majstrov

24:23
    Venno se při bloku podle názoru rozhodčího dotkl pásky, což znamená velmi důležitý bod pro Jihostroj, jehož hráči budou podávat na vítězství v zápase!

18:18
    Hypo Tirol Innsbruck vyrovnává stav čtvrtého setu!

16:12
    Juhkamiho smeč letěla daleko za koncovou čáru, Jihostroj České Budějovice tak má čtvrtý set velmi dobře rozehraný, když vede 16:12.

12:10
    Poté bod zaznamenal Fila a posílá tak Jihočechy do dvoubodového vedení.

20:24
    Hosté přidali dva body a nyní podávají na zisk třetí sady.

17:19
    A další blok hostujících hráčů, kteří vedou ve třetí sadě o dva body.

11:13
    Innsbruck zaznamenal tři body v řadě a odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou bodů! Je čas na poradu.

10:10
    Je vyrovnáno! Oba týmy mají po deseti bodech.

7:5
    Jihočeský celek odskakuje svým soupeřům na rozdíl dvou bodů.

24:23
    Volejbalisté Innsbrucku přidali kontaktní bod, drama druhého dějství vrcholí.

24:20
    Domácí zachránili zdánlivě ztracený míč a po pokračující výměně skórovali a mají setbol.

15:9
    Domácí přidali další dva body a vedou již 15:9, volejbalisté rakouského celku od úvodu druhého dějství tahají za kratší konec.

11:6
    Doposud nejdelší výměna zápasu skončila smečí Fily, kterou tečovali hráči Innsbrucku do zámezí. Jihostroj se tímpádem dostává do pětibodového vedení a jde tak do trháku!

7:4
    Filova smeč posílá Jihočechy do tříbodového vedení!

24:20
    Nepřesný servis znamená setbol Českých Budějovic.

16:12
    České Budějovice si vytvořily čtyřbodový náskok, který se hosté po oddechovém časy pokusí dohnat.

14:12
    Domácí vedou o dva body, míč po smeči rakouského celku směřoval do zámezí.

8:7
    České Budějovice otáčejí průběh úvodního setu a poprvé v utkání se dostávají do vedení.