Čile – Bielorusko 23:34 (kon.) | Slovinsko – Brazília 35:32 (kon.) | Irán – Rakousko 26:38 (kon.)
Katar – Španielsko 25:28 (kon.) | Bosna a Hercegovina – Tunisko 24:27 (kon.) | Macedónsko – Chorvátsko 26:29 (kon.)
Irán
26:38 (13:18)
Rakousko
cz Streda 21.01.2015, 15:00 • Ali Bin Hamad Al-Attiyah Arena, Dauhá (Katar) • Majstrovstvá sveta mužov

Je dobojováno! V utkání vítězí Rakousko. Favorit se ujal vedení hned v úvodu utkání, a to postupem času navyšoval. Po závěrečném hvizdu je rozdíl ve skóre dvanáctibodový a ze zisku dvou bodů se raduje evropský celek. (16:35:40)

60
    Konec zápasu. (26:38)

60
    Posledním střelcem utkání je Rakušan Nikola Bilyk, který svou střelou v závěrečné vteřině uzavřel gólový účet zápasu. (26:38)

60
    O zmírnění náskoku Rakouska se pokusil Kiani, ale brankáře Marinovice překonat nedokázal. (26:37)

60
    Na startu závěrečné minuty navýšil vedení Rakouska Lucas Mayer. (26:37)

58
    Dvouciferný náskok však Rakousku vrací Nikola Bilyk. (26:36)

57
    Irán nechce prohrát o deset a více branek, proto zakončil Milad Masaeli, který se nemýlil. (26:35)

57
    Nikola Bilyk nedokázal překonat Babasafariho. (25:35)

56
    Z rychlého protiútoku se dokázal prosadit Dominik Ascherbauer a Irán prohrává již o deset branek! (25:35)

55
    Evropané si ale suverénní náskok hlídají a zásluhou Roberta Webera jej také navyšují. (25:34)

54
    Sajad Esteki přiblížil Írán blíže svým soupeřům. (25:33)

53
    Navíc devítigólový náskok vrací Rakušanům Lucas Mayer. (24:33)

53
    Jalal Kiani se postaral o snížení, zápas se ale rychle blíží ke konci. (24:32)

51
    Náskok Rakouska je díky brance Vytautase Ziury devítibrankový. (23:32)

50
    Deset minut před koncem zápasu načal čtvrtou desítku vstřelených branek Rakouska Lucas Mayer. (23:31)

49
    O chvíli později však dokázal korigovat Milad Masaeli. (23:30)

48
    Třicátou branku Rakušanů vsítil Raul Santos. (22:30)

47
    Gólmana Íránu překonal přesnou ránou Viktor Szilagyi. (22:29)

46
    Mezi úspěšné střelce se opět zapsal Vytautas Ziura. (22:28)

46
    Realižační tým asijského celku si vyžádal time-out. (21:27)

45
    Náskok Rakušanů je díky brance Roberta Webera již šestibrankový. (21:27)

43
    V téže minutě zaznamenal branku také Lucas Mayer. (21:26)

43
    Evropský celek vede díky Vytautasovi Ziurovi o čtyři góly. (21:25)

42
    Zásluhu na snížení má Sajad Nadri. (21:24)

41
    Prosadil se nejlepší střelec Rakouska v dnešním utkání, kterým prozatím je Raul Santos. (20:24)

41
    Amin Kazemi nedokázal překonat brankáře Marinovice, který vytáhl pohotový zákrok. (19:23)

40
    Sajad Esteki střílí další branku Íránu. (19:23)

39
    Vzápětí ale na opačné straně předvedl přesný zásah Viktor Szilagyi. (18:23)

39
    Time-out házenkářům Íránu pomohl, branku totiž zaznamenal Sajad Esteki. (18:22)

38
    Trenér íránského reprezentačního mužstva si vyžádal oddechový čas. (17:22)

38
    Vedení Rakouska navýšil Raul Santos. (17:22)

37
    Do listiny střelců se zapsal Vytautas Ziura, který překonal íránského brankáře. (17:21)

35
    Náskok Rakušanů je znovu pouze tříbodový, když přesný zásah zaznamenal Omid Sekenari. (17:20)

35
    O snížení nepříznivého skóre se postaral Mahdi Bijari. (16:20)

34
    Evropané ale zásluhou Schlingera a Hermanna získali pětibrankový náskok zpět. (15:20)

32
    Celek z Asie na startu druhé půle vsítil dva rychlé góly. (15:18)

31
    Začal druhý poločas. (13:18)

30
    První poločas skončil. (13:18)

30
    V závěru úvodního dějství se prosadil Omid Sekenari. (13:18)

30
    Kazemi však přesným střeleckým pokusem dokázal snížit nepříznivé skóre. (12:18)

29
    Necelé dvě minuty před koncem úvodního poločasu vede evropský celek o sedm branek. (11:18)