NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Arizona Coyotes
cz Streda 21.01.2015, 02:40 • United Center, Chicago • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta letos odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned několik zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Chicago Blackhawks a Arizona Coyotes, zápas začíná ve 2:30!

CHICAGO BLACKHAWKS

Poslední 3 zápasy:
    CHICAGO – Dallas 3:6
    CHICAGO – Winnipeg 2:4
    CHICAGO – Minnesota 4:1

Nejproduktivnější hráč: Patrick Kane – 48 bodů (21+27)
    Nejlepší střelec: Patrick Kane – 21 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Duncan Keith – 26 bodů (6+20)
    Brankářská jednička: Corey Crawford – 29 zápasů, 17 výher, úspěšnost zásahů 92,0%, průměr obdržených branek na zápas 2,28, 1 čisté konto

ARIZONA COYOTES

Winnipeg – ARIZONA 4:3 po náj.
    Minnesota – ARIZONA 3:1
    ARIZONA – Calgary 1:4

Nejproduktivnější hráč: Antoine Vermette – 30 bodů (11+19)
    Nejlepší střelec: Mikkel Boedker – 14 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 29 bodů (4+25)
    Brankářská jednička: Mike Smith – 30 zápasů, 7 výher, úspěšnost zásahů 88,7%, průměr obdržených branek na zápas 3,43, žádné čisté konto
    Na listině zraněných Coyotes jsou aktuálně obránci Gormley a Michálek, nově také útočník Boedker.

Československá stopa v dnešním utkání:

Marián HOSSA (CHI) – 45 zápasů, 32 bodů (9+23)
    Michal ROZSÍVAL (CHI) – 34 zápasů, 5 bodů (1+4)

Martin HANZAL (ARI) – 34 zápasů, 23 bodů (7+16)
    Martin ERAT (ARI) – 44 zápasů, 19 bodů (6+13)
    Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 42 zápasů, 7 bodů (1+6)

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Rundblad, Rozsíval – Saad, Toews (C), Hossa – Bickell, Richards, Kane – Sharp, Teräväinen, Shaw – Nordström, Kruger, Smith. Trenér: Joel Quenneville.

Arizona Coyotes: Smith (Lee) – Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Gormley, Samuelsson – Rieder, Vermette, Doan (C) – Korpikoski, Hanzal, Gagner – McMillan, Chipchura, Moss – Lessio, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Chmielewski, Rooney – Nansen, Murchison.

Oba týmy jsou již nastoupeny na ledové ploše, americkou státní hymnu zazpívá Jim Cornelison.

00:01

00:22
    Hossova střela se mezi tři tyče nevešla, stejně tak ani dorážka Brandona Saada z těžké pozice.

01:03
    Martin Hanzal přihrál hodně nepřesně, z jeho rozehrávky se nakonec stalo zakázané uvolnění.

01:20
    Smith likviduje dobrou střelu Andrewa Shawa z levé strany, Chicago pokračuje s kombinací v útočném pásmu.

01:47
    Teuvo Teräväinen se do útočného pásma neprobil, na druhou stranu už míří B. J. Crombeen.

02:08
    Antti Raanta si připisuje první úspěšný zákrok v dnešním zápase, když kryje skrytou střelu Olivera Ekman-Larssona od modré čáry.

02:35
    Odpískáno postavení mimo hru Coyotes, zápas začal z obou stran celkem opatrně.

03:12
    Z boje o puk v rohu kluziště nakonec vzešli jako vítězové domácí hráči, Johnny Oduya už zaváží kotouč do útočného pásma.

03:50
    McMillan nahodil puk do útočného pásma, tam o něj ale hosté rychle přišli.

04:16
    Antoine Vermette se dostal k odraženému puku a ihned pálil na Raantovu branku, tu ale netrefil.

04:39
    Po zakázaném uvolnění Blackhawks se bude opět vhazovat před Raantovou brankou.

04:53
    Puk sražen na hostující střídačku, vhazovat se bude opět v obranném pásmu Chicaga.

05:30
    Michael Stone nahazoval puk od modré čáry, kus černé pryže se ale zastavil na hradbě těl před brankou.

05:47
    Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, na trestnou lavici míří za podražení Lucas Lessio.

06:06
    Smith zlikvidoval ránu Duncana Keitha, Riederovi se posléze podařilo dostat kotouč alespoň do středního pásma.

06:31
    Korpikoski nyní ušetřil několik cenných vteřin v oslabení, Chicagu se zatím nedaří rozestavět svou přesilovkovou kombinaci.

06:53
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Jako bych to ale zakřikl! Seabrook udržel na poslední chvíli útočné pásmo, předal puk na Sharpa, jenž ještě posunul na Kanea, který od levého mantinelu našel v mezikruží připraveného JONATHANA TOEWSE, který svou střelou nedal Smithovi žádnou šanci! Asistence: Patrick Kane a Patrick Sharp.
    Jonathan TOEWS - 1:0

07:34
    Hanzal málem obral Toewse o puk v nebezpečné vzdálenosti od Raantovy branky, nakonec ale domácí kapitán a střelec úvodní branky dnešního zápasu situaci zvládl.

07:48
    Raanta nyní přerušuje hru zákrokem proti nahození Shana Doana, po reklamní přestávce se tak bude vhazovat před domácí brankou.

08:13
    Smith hledal před brankou Nordströma, přihrávku ale srazil Connor Murphy.

08:47
    Stone si špatně zpracoval přihrávku, a tak nemohl střílet, jeho další přihrávka navíc našla pouze protihráče.

09:11
    Mike Smith kryje tvrdou ránu Davida Rundblada od modré čáry.

09:18
    Další Smithův zákrok, tentokrát proti střele Mariána Hossy.

09:50
    Další střelecký pokus z hole Mariána Hossy končí těsně vedle Smithovy svatyně.

10:29
    Brad Richards mohl se svými kumpány postupovat do velmi zajímavé šance, hosté se ale stihli velmi rychle vrátit.

10:56
    Sharpovo nahození nadělalo Smithovi značné problémy, pomohl mu až obránce Samuelsson.

11:25
    Chicago se opět usadilo v útočném pásmu, v posledních minutách jsou domácí jasně lepším týmem na ledě.

11:59
    Kruger zpoza branky našel před Smithem volného Brandona Saada, který nepotvrdil svou formu a pouze nastřelil hostujícího brankáře. Saad vstřelil v posledních 4 zápasech hned 5 gólů!

12:26
    Smith vyráží střelu Teuvo Teräväinena, domácí se ale nadále drží v útočném pásmu.

12:48
    Blackhawks se ujímají dvoubrankového vedení! Bickell vybojoval v souboji s Chipchurou puk, zpoza branky jej přihrál Teräväinenovi, který další rychlou přihrávkou našel před brankou volného ANDREWA SHAWA, jenž po rychlé otočce poslal puk za Smithova záda! Asistence: Teuvo Teräväinen a Bryan Bickell.
    Andrew SHAW - 2:0

13:08
    Domácí hráči nemají dost, Smith musí likvidovat další střelu z hokejky Mariána Hossy.

13:40
    Hossa se tentokrát ke střele nedostal a pouze posunul puk Toewsovi do jízdy.

13:58
    Tvrdou ránu Saada v klidu kryje Smith, jenž rovněž rychle vytřepal puk ze své lapačky.

14:19
    B. J. Crombeen se tlačil do zakončení, puk má ale ve své moci Antti Raanta.

14:48
    Brad Richards pálil rychle po otočce, branku ale minul. Při následné akci se k další zajímavému pokusu odhodlal Duncan Keith, i on se mezi tři tyče netrefil.

15:33
    Murphy nepustil do další akce Patricka Kanea, který byl již dlouho na ledě.

16:00
    Na začátku 17. minuty dnešního utkání má Chicago úctyhodnou bilanci 17 střel.

16:48
    Oduya pouze nahodil puk do útočného pásma, Kojotům se nyní alespoň částečně podařilo rozbourat vytrvalý tlak Blackhawks.

17:27
    Brent Seabrook se individuálně proti třem soupeřům neprosadil, Chicago ale velmi rychle získalo kotouč zpátky na své hole.

17:55
    Chicagu je poskytnuta výhoda, Raanta při sprintu na střídačku trochu vtipně zakopl a skončil na ledě.

18:17
    Druhá přesilová hra pro Chicago v dnešním zápase, menším trestem za vražení na hrazení je potrestán Connor Murphy.

18:42
    Ekman-Larssonovi ani Korpikoskimu se nepodařilo vyhodit, Chicago se ale nakonec vyhnalo mimo útočné pásmo samo špatnou přihrávkou.

19:15
    Sharpova dělovka od modré čáry přímo podťala blokujícího Stona, další následnou střelu Keitha likviduje Smith.

19:43
    David Moss vyhozením do středního pásma osvobodil svůj tým, v první třetině už zřejmě k další změně skóre nedojde.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

První třetina jednoznačně patřila domácím Blackhawks, kteří si připsali málo vídaných 20 střel na branku. Dvě rány se navíc ujaly, a tak Chicago vede po první části hry 2:0.

Skóre zápasu otevřel v 7. minutě v přesilové hře domácí kapitán Jonathan Toews. Velkou šanci poté neproměnil Saad, který sám před Smithem nastřelil pouze hostujícího brankáře.

Ve 13. minutě ale po výborném forčekingu získali domácí puk a nehlídaný Andrew Shaw z předbrankového prostoru zvýšil na 2:0. Tento stav pak vydržel až do konce první periody.

20:17
    Arizona zvládla i zbytek oslabení, Murphy je už na ledě, hosté hrají v plném počtu.

20:48
    Lauri Korpikoski nemůže pokračovat ve své akci, byl mu odpískán ofsajd.

21:09
    Uvidíme první přesilovku Coyotes v dnešním zápase, za hákování je vyloučen Marcus Kruger.

21:47
    Coyotes se zatím v početní výhodě vůbec nedaří, domácí hráči už dvakrát dokázali vyhodit.

22:12
    Po kostrbaté kombinaci Coyotes v útočném pásmu nakonec vypálil od modré čáry Ekman-Larsson, s jeho pokusem ale Raanta neměl moc problém.

22:40
    Blackhawks se ale v oslabení zatím brání skvěle, opět se jim podařilo vyhodit.

23:09
    Po ráně Stona od modré čáry dorážel na hranici brankoviště McMillan, Raanta si s jejich pokusy ale poradil, vyloučený Kruger je navíc již zpátky na ledě.

23:51
    Po zvládnutém oslabení se navíc domácí velmi rychle prosazují! Kane zavezl puk do útočného pásma, kde jej přenechal Bradu Richardsovi, jehož střelu Smith betonem vyrazil pouze před sebe, kde už byl PATRICK KANE připraven na dorážku, kterou bez problému zvyšuje vedení Chicaga na 3:0! Asistence: Brad Richards a Patrick Sharp.
    Patrick KANE - 3:0

24:24
    B. J. Crombeen se nyní v útočném pásmu ke střeleckému pokusu nedostal.

24:37
    Teuvo Teräväinen nyní v situaci dvou na jednoho zvolil střelu, Smith jeho pokus vyráží betonem!

24:59
    Raanta v klidu likviduje střelu Shana Doana, vhazovat se bude v útočném pásmu Coyotes.

25:30
    Gormleyho střelu z levé strany srazil jeden z obránců Blackhawks do bezpečí, hosté se ale nadále drží s pukem v útočném pásmu.

26:04
    Korpikoski přenechal v útočném pásmu puk Doanovi, jehož střela končí zblokována za domácí brankou.

26:20
    Chicago si zahraje další přesilovou hru, za podražení je vyloučen Martin Hanzal.

26:48
    Joe Vitale se dostal ke kotouči a vyvezl jej hodně daleko od Smithovy branky, hosté tak mohou vystřídat.

27:23
    Kane servíroval puk před branku na Shawa, hostující čtveřice se ale opět osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

27:50
    Černým jestřábům se tato přesilová hra zatím vůbec nedaří, na Smithe ještě nešla jediná střela.

28:20
    Doan podržel dalších několik cenných vteřin s pukem v útočném pásmu, mezitím Hanzal naskakuje zpátky na led, Arizona hraje v plném počtu.

28:52
    Po střele Bena Smithe vyrazil jeho jmenovec v brance Coyotes puk do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

29:13
    Andrew Shaw vypálil z levé strany hodně nebezpečně, Smith si ale prostor u bližší tyče pohlídal.

29:42
    Domácí přidávají čtvrtou branku v dnešním zápase! Po rychlé akci se do útočného pásma vřítil s pukem Bryan Bickell, přihrávkou na levou stranu našel TEUVA TERÄVÄINENA, jehož první střelu Smith ještě dokázal vyrazit, na následnou dorážku už ale neměl nárok! Asistence: Bryan Bickell a Niklas Hjalmarsson.
    Teuvo TERÄVÄINEN - 4:0

30:11
    Stone nevystřelil zrovna nejlépe, následná přihrávka Vermetta před branku nikoho nenašla.

30:40
    Raanta měl nyní trochu problém se střelou Murphyho od modré čáry.

31:14
    Chicago ve druhé třetině ale není tak střelecky dominantním týmem, krátce po polovině prostřední části hry má na svém kontě 7 střeleckých pokusů.

31:51
    Dnes produktivní třetí formace Blackhawks v čele s finským mladíkem Teräväinenem se opět usazuje s pukem v útočném pásmu.

32:35
    Korpikoski se v útočném pásmu neprosadil, následný souboj Rundblada s Hanzalem rozhodčí neviděli jako nedovolený.

33:06
    Raanta kryje nebezpečnou střelu Olivera Ekman-Larssona od modré čáry. Není divu, že švédský obránce v barvách Coyotes je nejlepším střelcem celé ligy z obránců.

33:53
    Za podražení míří na trestnou lavici Keith Yandle, po reklamní přestávce si tak domácí zahrají další přesilovou hru.

34:15
    Hanzal s Korpikoskim našetřili pár cenných vteřinek mimo obranné pásmo.

34:42
    Před Smithovou brankou je nyní velmi rušno, po několika střelách dokonce zazněla i tyč, kterou z dorážky nastřelil Kane.

35:11
    Další pokus Jonathana Toewse likviduje svou vyrážečkou Mike Smith.

35:28
    Patrick Kane si nabruslil k tvrdé střele, branku ale netrefil.

35:53
    Yandle je na ledě, obrovský tlak Blackhawks ale pokračuje i při rovnovážném počtu hráčů na ledě.

36:24
    Až nyní se hosté dokázali naplno osvobodit, Yandle navíc ze středního pásma nahazuje puk na Raantu.

36:50
    Patrick Sharp z bezprostřední blízkosti střílel na hostující branku, Smith jeho střelu vyráží.

37:16
    Zakázané uvolnění Chicaga, po dlouhé době se hra stěhuje před Raantovu branku.

37:54
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hosté zaznamenávají čestný úspěch! Po rychlé akci se Gagner dostal do situace dvou na jednoho společně s LUCASEM LESSIEM, jehož vyslal do úniku, který mladý útočník Coyotes zvládl skvěle a po bravurně provedeném bekhendovém blafáku se může radovat ze své první branky v NHL v kariéře! Asistence: Sam Gagner a Keith Yandle.
    Lucas LESSIO - 4:1

38:08
    Další icing na straně Blackhawks, vhazovat se bude opět před Raantou.

38:33
    Keith Yandle zachytil puk až ve středním pásmu, a tak hosté musí vyklidit útočnou třetinu.

39:01
    Už probíhá poslední minuta druhé třetiny, Coyotes po vstřelené brance trochu narostla křídla.

39:20
    Domácí hráči si ale berou čtyřbrankové vedení rychle zpátky na svou stranu! Duncan Keith na modré čáře zachytil vyhození, rychlou přihrávkou vybídl v mezikruží volného ANDREWA SHAWA, jenž se přesnou střelou k tyči prosazuje podruhé v dnešním zápase! Asistence: Duncan Keith.
    Andrew SHAW - 5:1

39:49
    Ve druhé části hry se toho už moc nestane, Vermette nepřesně přihrál na Hanzala.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Druhá třetina nabídla velmi podobnou podívanou jako první část hry, jen s tím rozdílem, že padlo více branek. Patrick Kane zvyšoval ve 24. minutě na 3:0, v polovině druhé periody se pak prosadil také Teuvo Teräväinen.

V závěru třetiny se ale prosadili také hosté, když ve 38. minutě využil přečíslení ve svůj první gól v kariéře v NHL Lucas Lesio. Ještě do sirény ale přidal pátý zářez na domácí stranu svým druhým gólem v zápase Andrew Shaw. Chicago tak po čtyřiceti minutách hry vede nad Arizonou 5:1.

40:33
    Toews nádhernou přihrávkou hledal Hossu, který se ale přes těsnou obranu k puku nedostal. V pokračující akci ale slovenský hokejista měl dobrou příležitost, svou střelou ale napálil pouze Smithe.

40:58
    Mike Smith v pohodě likviduje slabé nahození Niklase Hjalmarssona.

41:40
    Po střele Samuelssona od modré čáry se k dorážce nejdříve dostal Lessio, jenž nastřelil Raantu, Vitale z další dorážky dokonce tyč domácí branky!

42:16
    Keithova dělovka od modré čáry orazítkovala pouze mantinel za Smithovou brankou.

42:36
    Kruger se řítil do zajímavé šance, kterou mu ale hákováním zmařil Kyle Chipchura. Domácí si tak zahrají již pátou přesilovou hru v dnešním zápase.

43:02
    Domácí hráči se zatím nedokáží postavit v útočném pásmu tak, aby mohli začít kombinovat.

43:33
    Korpikoski nyní vyhazuje alespoň do středního pásma, hosté ale nemohou vystřídat.

44:00
    Marián Hossa se po pravé straně prohnal až do zakončení, jeho střela po ledě ale Smithe nepřekvapila.

44:36
    Chipchura se vrací na ledovou plochu, Arizona hraje v plném počtu.

44:55
    Yandleovu střelu od modré čáry šikovně tečoval Sam Gagner, Raanta i přes nepříjemnou teč dobře zasáhl.

45:29
    Lessiovi úvodní branka v NHL výrazně pomohla na sebevědomí, jeho další střelecký pokus mířil mimo tři tyče, Hanzal poté nepřetlačil Raantův beton.

46:01
    Gormleyho rána ze středního pásma nemohla Raantu nikterak překvapit, puku se ujímají domácí.

46:42
    Smith se nyní u své branky srazil se spoluhráčem Stonem, rozhodčí hru nepřerušili, domácí hráči ale nedokázali vystřelit do zcela odkryté branky hostí.

47:26
    David Moss se individuálně neprosadil, při následném protiútoku se Richards s Bickellem dostali do postavení mimo hru.

47:51
    Andrew Shaw zaútočil na hattrick, jeho střelu zápěstím z levé strany ale Smith v klidu pokryl.

47:57
    Přesilová hra pro Coyotes, za držení protihráče je vyloučen Brandon Saad.

48:19
    Keith Yandle vyslal během krátké chvíle snad tři střely od modré čáry, všechny zastavil Raanta.

48:42
    Jonathan Toews podruhé vyhazuje, nyní dokonce ušetřil pár vteřin s pukem v útočném pásmu.

49:14
    Ekman-Larsson vystřelil od modré čáry, Doan poté chtěl vybídnout Vermetta k zakončení do prázdné branky, akce hostům ale nevyšla podle představ.

49:40
    Domácím se podařilo dvakrát rychle vyhodit a přesilová hra Coyotes se už výrazně krátí.

49:57
    Saad je na ledě, Blackhawks hrají v plném počtu.

50:26
    Hosté pouze prostrkali kotouč do středního pásma, sehraná obranná dvojice Keith-Seabrook uklidňuje hru ve vlastním obranném pásmu.

51:07
    Brad Richards dojel dlouhou přihrávku, a tak se icing domácích pískat nemohl, s pukem dopředu už ale opět míří hosté.

51:35
    Antti Raanta likviduje střelecký pokus Brandona Gormleyho od modré čáry.

52:09
    Oduyova dlouhá přihrávka končí až na zakázaném uvolnění, vhazovat se tak bude před Raantovou brankou.

52:26
    Yandle si sjel na střelu až téměř před branku, mezi tři tyče se ale jeho střela nevešla.

52:59
    Smith si proti ráně Seabrooka od modré čáry musel povyskočit, puk ale dokázal zastavit.

53:11
    Shaw opět útočil na hattrick, po rychlém obtočení kolem branky se pokusil překvapit Smithe, který je i ale za výrazně nepříznivého skóre skvěle připraven.

53:32
    Lessio parádně uvolnil Stona, který z vynikající střelecké pozice nedokázal prostřelit Raantu.

54:11
    Domácí přidávají šestou branku i v zatím ospalé třetí třetině. Richards zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej předal Kanovi, jenž s typickým přehledem našel najíždějícího DAVIDA RUNDBLADA, jehož střela se otřela o McMillanovu hokejku a zastavila se až v síti ve Smihově brance! Asistence: Patrick Kane a Brad RIchards.
    David RUNDBLAD - 6:1

54:42
    Odpískána přihrávka rukou, po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

55:11
    Oduya vysokým obloukem našel až v útočném pásmu Hossu, který dokázal udržet puk.

55:26
    Hjalmarssonovu střelu Smith v klidu kryje, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:13
    Další střelecký pokus z hole Brenta Seabrooka končí mimo tři tyče, Smith nemusel zasahovat.

56:44
    Po dobré práci Martina Hanzala za brankou se do šance dostal Lucas Lessio, jeho střelu ale zastavil Raanta.

57:23
    Utkání už se pomalu chýlí ke svému konci, v útočném pásmu se opět usadili domácí hokejisté.

57:54
    Zakázané uvolnění Coyotes, vhazovat se bude před Smithovou brankou.

58:16
    Další icing na straně hostů, kteří už by se nejraději viděli v šatně.

58:49
    Čtvrtá formace Blackhawks se v útočném pásmu k ničemu výraznému nedostala, dopředu tak míří pro změnu hosté.

59:12
    Andrew Shaw zaznamenává padesátou střelu Chicaga v dnešním zápase, zároveň už poněkolikáté zaútočil na hattrick, kterého se dnes už ale s největší pravděpodobností nedočká.

59:41
    Lucas Lessio si ještě našel odražený puk, v dobré pozici ale pouze promáchl hokejkou ve vzduchu.

60:00

Dnešní utkání se od samého začátku odvíjelo zcela jednoznačně, obrovský favorit dnešního zápasu z Chicaga od první minuty diktoval tempo hry a nakonec zvítězil jednoznačně 6:1.

Skóre zápasu otevřel v 7. minutě při přesilové hře kapitán domácích Jonathan Toews. O pár minut později se na hranici brankoviště nejlépe zorientoval Andrew Shaw a poslal Blackhawks do dvoubrankového vedení.

Na začátku druhé části hry se pak z dorážky prosadil dnes tříbodový (1+2) Patrick Kane. Na 4:0 z pohledu Černých jestřábů pak v polovině základní hrací doby zvyšoval finský mladík Teuvo Teräväinen.

Ve 38. minutě se ale čestného úspěchu v podobě gólu dočkali také hosté, svůj první gól v kariéře v NHL zaznamenal po úspěšně zvládnutém brejku Lucas Lessio. Ještě do sirény ukončující druhou třetinu se ale podruhé v zápase prosadil Andrew Shaw.

Konečnou podobu skóre pak dal v 55. minutě bývalý hráč Coyotes David Rundblad. Chicago tak smetlo Arizonu tenisovým poměrem 6:1 a připisuje si tak dva body do tabulky Západní konference.

Největší čas na ledě: Keith 22:05 – Stone 22:42

Branky a nahrávky: 7. Toews (Kane, Sharp), 13. Shaw (Teräväinen, Bickell), 24. Kane (Richards, Sharp), 30. Teräväinen (Bickell, Hjalmarsson), 40. Shaw (Keith), 55. Rundblad (Kane, Richards) – 38. Lessio (Gagner, Yandle). Diváci: 21427. Rozhodčí: Chmielewski, Rooney – Nansen, Murchison.

Martin HANZAL (ARI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:26

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:16:09)

Adam Lacek

Góly a asistencie: 7. Toews (Kane, Sharp), 13. Shaw (Teräväinen, Bickell), 24. Kane (Richards, Sharp), 30. Teräväinen (Bickell, Hjalmarsson), 40. Shaw (Keith), 55. Rundblad (Kane, Richards) – 38. Lessio (Gagner, Yandle)

Rozhodca: Chmielewski, Rooney – Nansen, Murchison

Diváci: 21427