NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Z pravého kruhu vystřelil Jakub Voráček, jehož střelu neudržel Greiss ve své výstroji. Kotouč zůstal ležet v brankovišti a první si ho všiml CLAUDE GIROUX, jenž neměl problém trefit odkrytou branku. Asistence: Jakub Voráček, Mark Streit.

62:04
    Hosté v plném počtu dlouho nevydrželi. Tučňáků bylo příliš mnoho na ledě a trest odpyká Perron.

60:00
    Do prodloužení půjdou Letci v početní výhodě, na trestnou lavici usedá Sill.

58:06
    Z první vystřelil Chris Kunitz, jenž orazítkoval brankovou konstrukci Emeriho branky! Nyní měla Philadelphie obrovské štěstí.

54:56
    Tučňáci si zahrají v další početní výhodě. Na trestnou lavici už usedá Brayden Schenn, jenž dostává trest za nedovolené bránění.

52:02
    Domácí Del Zotto vyhodil kotouč přímo do hlediště a jde na trestnou lavici. Tučňáci mají šanci dostat se do vedení.

48:52
    Bortuzzo podrazil Voráčka a jde si odpočinout na dvě minuty.

47:16
    Jakub Voráček se nyní vrátil na střídačku a v utkání bude pokračovat.

46:57
    Tučňáci jeli dva na jediného obránce. Celou situaci na sebe vzal Jevgenij Malkin, který neprostřelil Emeryho, jenž měl nyní hodně štěstí.
    Chris VANDEVELDE - 2:2

44:02
    Tak opět sledujeme hokej! Od modré čáry nahodil kotouč Del Zotto, jehož pokus lehce tečoval CHRIS VANDEVELDE a Greiss byl bez šance. Asistence: Michael Del Zotto, Vincent Lecavalier.
    Beau BENNETT - 1:2

42:01
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hosté jeli do přečíslení, kterého dokázali využit! BEAU BENNETT našel Jevgenije Malkina, jenž si položil obránce a následně našel prvního jmenovaného, jehož pokus končí za bezmocným Emerym. Asistence: Jevgenij Malkin, Nick Spaling.

40:07
    Domácí obránce trefil Spalinga, který se řítil na Emeryho, ten ale obstál.

36:51
    Oba borci se jdou uklidnit do kabin, ale do utkání se ještě vrátí.

36:40
    V další bitce se střetli Bellemare s Farnhamem, který dostal tvrdou ránu, ale následně poslal soupeře na led.

30:59
    Giroux vystřelil z první a po odpískání dostal kotouč do branky Simmonds, jehož gól nemůže být uznán!

29:48
    Downie se do dnešního utkání také nezapojí a navíc k bitce dostává ještě dvě + dvě minuty.

29:01
    Jakub Voráček bitku vyprovokoval bez domluvy a dostane navíc dvě minuty za napadení + osobní trest na deset minut.

27:49
    Jakub Voráček se pustil do soupeře a bitku vyhrává! Scuderi dostal od českého útočníka, co proto!

25:27
    Další přesilovou hru si zahrají Tučňáci. Emery se lapačkou ohnal po Perronovi a domácí brankář dostává dvě minuty.

23:58
    Obrovská šance Umbergera, který našel kotouč v brankovišti, jenže za brankovou čáru ho nedokázal dostat.
    Chris KUNITZ - 1:1

22:59
    Hosté dávají branku v oslabení! Přihrávku na Jakuba Voráčka vystihl CHRIS KUNITZ, který jel s Crosbym na jediného obránce, ale celou situaci vzal na sebe a prostřelil Emeryho. KUNITZ si připisuje pětistý bod v NHL! Bez asistence.

21:55
    Sledujeme bitku! Raffl si troufl na Silla, který svému soupeři dost naložil!

20:47
    Giroux našel osamoceného Jakuba Voráčka, který měl před sebou odkrytou klec, ale Greiss se rychle přesunul!

17:23
    Od modré čáry vystřelil Ehrhoff, jehož rána zazvonila na tyč!

16:45
    Malkin přihrál mezi kruhy, kde byl Crosby, který našel lépe postaveného Perrona, jehož pokus šel těsně nad horní tyč!

15:36
    Zbytečný zákrok který předvedl Rinaldo, který si na Letanga ještě naskočil! Domácí hráč dostává 5 minut!

15:36
    Na ledové ploše zůstal po tvrdém úderu ležet Letang, který se svírá v bolestech a hosté se jdou mstít!
    Brayden SCHENN - 1:0

13:11
    Hosté udělali obrovskou chybu, jelikož Bennett přihrál na modrou čáru, kde už čekal BRAYDEN SCHENN, jehož rána zaplula přesně do horního rohu branky. Greiss na druhou střelu domácích nedosáhl a jen se vyčítavě podíval ke svým spoluhráčům. Bez asistence.

06:23
    Od modré čáry vystřelil Letang, jehož pokus vyrazil Emery opět před sebe, kde byl první Crosby, který trefil opět jeho beton.

04:01
    Registrujeme první vážnější šanci! Střelu Malkina vyrazil Emery před sebe, kde první Spaling, jenž nedokázal dopravit černou gumu do branky!

Michal Luxa

Góly a asistencie: 14. Schenn, 45. VandeVelde (Del Zotto, Lecavalier), 64. Giroux (Voráček, Streit) – 23. Kunitz, 43. Bennett (Malkin, Spaling)

Philadelphia Flyers: Emery (Zepp) – MacDonald, Streit, Del Zetto, Schenn, Manning, Lauridsen – Schenn, Giroux, Voráček – Umberger, Couturier, Simmonds – Rinaldo, Raffl, Read – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier.
    Pittsburgh Penguins: Greiss (Fleury) – Martin, Letang, Ehrhoff, Harrington, Scuderi, Bortuzzo – Kunitz, Crosby, Perron – Spaling, Malkin, Bennett – Arcobello, Sutter, Downie – Sill, Adams, Farnham.

Rozhodca: Sutherland, Pollock – Lazarowich, Murphy

Diváci: 19982