Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:1 (kon.) | Most – Motor ČB 0:4 (kon.)
Kadaň – Prostějov 3:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:3 (kon.) | Šumperk – Jihlava 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.)
HC Most
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 21.01.2015, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

56:59
    V obrovské šanci byl před brankou Havlíček, následně ještě pálil od modré mimo Čeerný.

56:28
    Další faul Motoru, Suchánek vys. hůl. Most 28 vteřin 5/3.

54:56
    Za faul loktem je vyloučen Vráblík (CEB).

51:39
    Stříleli postupně Punčochář, Švihálek, Pajič a znovu Punčochář. Horák vše dokázal vyřešit, bravo!

50:59
    Další trest pro Most – Písařík podražení. Motor celé 2 minuty 5/3.

48:02
    Domácí Nedrda dostává 5 minut + OT za zásah do oblasti hlavy a krku a k tomu 2+2 minuty za hrubost. Nouza dostává 2+2 minuty za hrubost.

45:40
    Vaniš se protáhl přes Kříže až před Horáka, který měl při jeho střele velké štěstí.

32:24
    Ned. bránění se píská Švihálkovi. Most 37 vteřin 5/3.

31:01
    Trest i na druhé straně, Heřman za hrubost.

29:57
    Kuchejda vyškolil domácí obránce Kokeše a po něm i Charouska. Zastavil ho až Nedrda hákováním.

29:00
    Vaniš úplně sám před Horákem, až se té šance zalekl, jeho střela byla hodně nepovedená.

25:54
    Straka se dostával do brejku, ale neměl rychlost, takže volil střelu z kruhu, kterou Horák chytá.

24:07
    Suchánek (CEB) vyloučen za podažení.

23:24
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Nouza zatáhl puk do pásma, nahrál mezi kruhy MARTINU HEŘMANOVI, který zvednul Alinčovi hokejku, aby se k té přihrávce vůbec dostal, následně ho tělem odstavil a střelou do horní poloviny branky zvyšuje na 0:4. Asistence: Tomáš Nouza, Ján Mucha.

16:16
    TOMÁŠ NOUZA překonává Soukupa střelou z levého kruhu, která směřovala mezi jeho betony, domácí gólman sice puk ztlumil, ale puk se přesto pomalu došoural za brankovou čáru 0:3. Asistence: Martin Heřman, Dušan Žovinec.

11:36
    Tauš (MST) vyloučen za hákování.

07:52
    Chmelíř (CEB) vyloučen za hákování.

06:07
    Nedrda trefil z levého kruhu Bláhovu masku, následně se puk odrazil k dojíždějícímu Alinčovi, který dokázal nemožné, ze tří metrů, zcela sám, místo prázdné branky trefil pouze vnější oblouk branky!

04:18
    Kuchejda poslal zpoza branky přihrávku před branku na ROKA PAJIČE, který jenom lehce přehodil ležícího Soukupa 0:2. Asistence: David Kuchejda.

01:12
    Straka posunul puk po zadním mantinelu na Heřmana, jenž ho okamžitě adresoval před branku na TOMÁŠE NOUZU, který zůstal nekrytý mezi dvěma obránci a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu 0:1. Asistence: Martin Heřman, Josef Straka.

00:50
    Mostecký Černý je vyloučen za hákování.

Jiří Rybář

Góly a asistencie: 2. Nouza (Heřman, Straka), 5. Pajič (Kuchejda), 17. Nouza (Heřman, Žovinec), 24. Heřman (Nouza, Mucha)

HC Most: Soukup (21. Horák) – Kokeš, Charousek, Černý, Kříž, Baránek, Gula, Procházka, Havelka – Nedrda, Alinč, Slavíček – Tauš, Smolka, Budínský – Přeučil, Havlíček, Písařík – Bojer, Válek, Mical
    Banes Motor České Budějovice: Bláha – Punčochář, Žovinec, Mucha, Vráblík, Chmelíř, Suchánek, Škopek – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Bárta, Boháč – Přibyl

Rozhodca: Doležal – Guth, Rittich