Everton – West Bromwich 0:0 (kon.)
Everton FC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Pondelok 19.01.2015, 21:00 • Goodison Park, Liverpool, Anglicko • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Zápas sa skončil bezgólovou remízou. Prevahu mali domáci, no nepresadili sa ani uz pokutového kopu, ktorý v 44.minúte nepremenil Mirallas. Everton sa po zápase nachádza na 12.mieste, West Brom na 14.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (22:51:38)

90+4

90+4
    Coleman vybojoval rohový kop. Tak toto je posledná šanca pre The Toffees.

90+3
    Nebezpečný center do pokutového územia hostí bol odvrátený. Domáci ostávajú pri lopte.

90+2
    Everton tlačí svojho súpera od prvej minúty až po túto 92.minútu. Stav je stále bezgólový.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 4 minúty!

90
    Dorrans (West Brom) videl za faul na Bainesa žltú kartu. Domáci majú jednu z posledných šancí na strelenie gólu.

89
    Tlak The Toffees stále neprestáva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 34739 divákov!

86
    Obrovský tlak Evertonu vrcholí. Prichádzajú tam centre sprava aj zľava, no ani Lukaku a ani Kone sa nevedia dostať k zakončeniu.

85
    Obrana Albionu stále odoláva. Tony Pulis naordinoval svojim zverencom túto nie príliš peknú taktiku, no ako sa zdá, zrejme hosťom prinesie zisk jedného bodu.

84
    Hostia ešte trochu vystrkujú rohy, no už sa opäť vracajú do defenzívy, kde dnes hrajú ukážkovo.

83
    Nebezpečný prízemný center Wisdoma do pokutového územia domácich našiel jeho spoluhráča Sessegnona. Tomu strela veľmi nesadla. Kop od brány.

82
    Hosťujúci Brunt vystrelil spoza pokutového územia, jeho pokus bol však zblokovaný.

80
    Striedanie v tíme Evertonu: ihrisko opúšťa Bešić, jeho miesto zaujíma Kone.

79
    Striedanie v tíme West Bromu: ihrisko opúšťa Anichebe, jeho miesto zaujíma Brown.

78
    Bešić (Everton) poslal k zemi Anichebeho a bude z toho žltá karta.

77
    Lukaku sa dostal k zakončeniu po peknej kombinácii jeho spoluhráčov, lenže Belgičanova strela nebola práve najlepšia.