SP v běhu na lyžích - sprint klasicky mužů i žen Vítěz: I. F. Östbergová a T. Northug (oba NOR) (kon.) | SP v severské kombinaci - skoky HS109, Seefeld Vítěz: T. Edelmann (GER) (kon.)
SP v severské kombinaci - běh 10 km, Seefeld Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.)
koniec udalosti
SP v severské kombinaci - běh 10 km, Seefeld

Vítěz: E. Frenzel (GER)

cz Sobota 17.01.2015, 15:45Klasické lyžovanie

CÍL
    Petr Kutal nakonec dojel na předposledním místě se ztrátou 5 minut a 2 sekund. Alespoň porazil Poláka Cieslara a J. Watabeho, který závod nedokončil.

6,3 KM
    Kutal se propadl na 47. místo. Ted má navíc těžkou pozici, protože jede úplně sám.

3,8 KM
    Kutal se ze 45. příčky neposunul dopředu, ale stále zrychluje pomalými krůčky. V tuto chvíli spolupracuje s Martinem z Francie, oba ztrácejí na první příčku 3 minuty a 10 vteřin.

2,5 KM
    Petr Kutal se drží na 45. příčce, po čtvrtině trati ztrácí na vedoucího Edelmanna 3:17. Je vidět, že mírně zrychluje. Snad se mu podaří dojet Haertulla, který je vepředu o zhruba dvacet sekund.

START
    Také Petr Kutal je už na trati. O jeho výsledcích na měřených úsecích Vás samozřejmě budeme informovat.

Čech Petr Kutal (CZE) skončil nakonec na 45. místě a do druhé části závodu odstartuje se ztrátou 3 minut a 27 sekund. Snad se ještě posune průběžným pořadím a zaznamená alespoň kvalitní výkon.