Slavia – Veselí n/M 29:22 (kon.) | Olomouc – Bratislava 35:14 (kon.) | Partizánske – Prešov 32:23 (kon.)
HK Slavia Partizánske
32:23 (15:12)
ŠŠK Prešov
cz Streda 14.01.2015, 18:00 • ŠH Partizánske • Hádzanárska interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Po sobotňajšom 10. kole pokračuje ženská Interliga WHIL v hádzanej predohrávkou 11. kola.
    V Partizánskom budú hostiť dievčatá HK Slávia Partizánske súperky zo Šariša nováčika Bemaco Prešov.
    Zverenkyne Petra Olšavského budú chcieť odčiniť zlý výkon,ktorý predviedli v sobotu proti Slávii Praha.
    Bemaco nestačilo v sobotu doma na Michalovce a podľahli im o 7 gólov.

Favoritom stretnutia je domáci celok.

HK Slavia Partizánske: Súlovská – Vasičová, Blažeková, Szőkeová, Kankulová, Horníková, Radovanovičová, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Grergušová, Kapsová, Gajdošová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková. Tréner: P. Olšavský.

Bemaco ŠŠK Prešov: Kocanová, Kundratová, Nemčíková, Novická, Goboňová, Šutranová, Simič, Babuková, Kuti, Vencuriková, Čirčová, Harčarufková, Jevčáková, Ujhelyová, Medveďová, Dlugošová. Tréner: P. Hižnay..

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Szőkeová otvára skóre stretnutia. (1:0)

3
    Vyrovnať sa podarilo Rebeke Čirčovej. (1:1)

6
    Tretí gól stretnutie dáva Eliška Bettáková a v 6. min. posiela Partizánske do vedenia. (2:1)

7
    Selma Blažeková a domáce vedú o dva góly. (3:1)

9
    Žltá karta pre Klaudiu Michnovú. (3:1)

9
    Sedmičkou znížila Tatiana Šutranová. (3:2)

9
    Na druhej strane sa presadila Eliška Bettáková. (4:2)

10
    Szandra Kuti znížila znovu na rozdiel gólu. (4:3)

11
    Selma Blažeková dáva svoj druhý gól. (5:3)

12
    Žltá karta pre Mriannu Nemčikovú. (5:3)

13
    Veronika Gajdošová zvýšila na trojgólový rozdiel. (6:3)

14
    Ďalšia žltá karta pre Máriu Babukovú. (6:3)

14
    Sedmičku premenila Klaudia Michnová. (7:3)

14
    Szandre Kuti sa podarilo znížiť. (7:4)

16
    Eliška Bettáková sa dokázala presadiť. (8:4)

16
    Oddychový čas Prešova. (8:4)

17
    Žltá karta pre Tatianu Šutranovú. (8:4)

17
    Valentína Kapsová zakončuje akciu domácich gólom. (9:4)

17
    Prvé vylúčenie pre Marianu Nemčikovú. (9:4)

17
    Mária Babuková znížila na rozdiel štyroch gólov. (9:5)

23
    Mária Babuková strieľa druhý gól Prešova po sebe. (9:7)

23
    Túto sériu prerušila Klaudia Michnová. (10:7)

24
    Na strane Prešova znížila Tatiana Šutranová, ale na druhej strane sa veľmi peknou akciou presadila Eliška Bettáková. (11:8)

25
    Marianna Nemčiková dokázala znížiť znovu na dva góly. (11:9)

26
    Po góle Dominiky Novickej je to len o jeden gól. (11:10)

26
    Následne je úspešná Klaudia Michnová. (12:10)

28
    Po góle Zuzany Hollej je to opäť veselšie pre Partizánske, ktoré vedie o tri góly. (13:10)

28
    Soňa Siimičová však znížila. (13:11)

28
    Na druhej strane je úspešná Eliška Bettáková. (14:11)

29
    Dve minúty v závere polčasu pre Viktóriu Vencurikovú. (14:11)

29
    Miriam Šimáková dáva 15. gól domáceho celku. (15:11)

30
    Ako posledná zrejme v prvom polčase sa presadila Mária Babuková. (15:12)

30
    První poločas skončil. (15:12)

Skončil sa prvý polčas stretnutia medzi Sláviou Partizánske a Bemacmo Prešov. Stretnutie je bojovné, ale nemá takú kvalitu, ako bola v Partizánskom v sobotu, keď domáce podľahli Slávii Praha. Jedinou vyčnievajúcou na palubovke je domáca brankárka Simona Súlovska.

31
    Začal druhý poločas. (15:12)

33
    V druhom polčase sa ako prvá presadil po sedmičke Klaudia Michnová. (16:12)

33
    Prešov znížil zásluhou Tatiany Šutranovej. (16:13)

34
    Eliška Bettáková je dnes pri streleckej chuti. (17:13)

34
    Po nej skórovala Zuzana Hollá. (18:13)

36
    Partizánske navyšuje svoje vedenie. Autorka gólu je Klaudia Michnová. (19:13)

37
    Domáce už vedú o sedem gól, keď sa presadila Zuzana Hollá. (20:13)

38
    Opäť je úspešná Zuzana Hollá a Prešov si berie oddychový čas. (21:13)

39
    Po oddychovom čase znížila Daniela Harčarufková. (21:14)

40
    Prešov dáva následne Viktóriou Vencurikovej na rozdiel šiestich gólov. (21:15)

41
    Valentina Kapsová zvýšila vedenia domácej Slávie. (22:15)

43
    Po Kapsovej sa znovu presadzuje Zuzana Hollá. (23:15)

45
    Domáci tréner si v polovici druhého polčasu vyžiadal oddychový čas. (23:15)

45
    V priebehu jednej akcie dostáva Viktória Vencuríková dve minúty za nedodržanie vzdialenosti pri 9m hode a následne za rečnenie dostáva ďalšie dve minúty a je to jej tretie vylúčenie, čo znamená automaticky červenú kartu. (23:15)

46
    Dve minúty aj pre Danielu Harčarufkovú. (23:15)

46
    Veronika Gajdošová využila presilovku. (24:15)

47
    Ďalšie dve minúty pre Miriam Šimákovú. (24:15)

47
    Sedmičku premieňa a znížila stav Tatiana Šutranová. (24:16)

47
    Na druhej strane odpovedá gólom Selma Blažeková. (25:16)

48
    Prešov znížil po góle Soni Simičovej. (25:17)

48
    Soňa Simičová znížila ďalším gólom. (25:18)

50
    Úspešná je aj Tatiana Šutranová a už je to len o šesť gólov pred domáce dievčatá. (25:19)

50
    Peter Olšavský si berie oddychový čas. (25:19)

50
    Lenže ani oddychový čas nezastavil Prešov a ten znížil po góle Mariany Nemčíkovej. (25:20)

51
    Selma Blažeková zastavila šnúru Prešova. (26:20)

52
    Klaudia Michnová zvyšuje sedmičkou. (27:20)

53
    V bráne Prešova nahradila Medveďová kolegyňu Dlugošovú. (27:20)

53
    Ďalší gól Elišky Bettákovej. (28:20)

54
    Prešov dvoma gólmi znížil. Ich autorkami sú Šutranová a Kuti. (28:22)

56
    Dnes to padá Eliške Bettákovej. Je to jej 8 gól. (29:22)

57
    Miriam Šimáková sa opäť presadila a domáce vedú o osem gólov. (30:22)

57
    Po tomto góle je tu oddychový čas Prešova. (30:22)

58
    Selma Blažeková znovu skóruje a na druhej strane znížila Szandra Kuti. (31:23)

60
    V poslednej minúte sa ešte dokázala presadil Denisa Krajčovičová. (32:23)

60
    Konec zápasu. (32:23)

Stretnutie medzi Sláviou Partizánske a Bemacom Prešov sa skončilo. Domáce dievčatá odčinili prehru so Sláviou Praha a zdolali dnes súperky o 9 gólov 32:23.

Peter Olšavský (Tréner Slávia Partizánske): "Dnes to bol úplne iný výkon ako tomu bolo v sobotu. Dievčatá podali kolektívny výkon. Darilo sa nám na spojke, vychádzali nám rýchle protiútoky. Podržala nás skvelá Simona Súlovká. Ešte viac by som bol spokojnejší, ak by sme dostali o päť gólov menej. Bol by som veľmi rád, keby naše výkony boli stále takého a vyvarovali sme sa chybičkám."

Pavol Hižnay (tréner Bemaco Prešov): " Gratulujem domácim k víťazstvu, ktoré je zaslúžené. Boli počas celého zápasu lepším tímom. V domácom mužstve rozhodla skúsenosť s mladosťou. Darilo sa Michnovej a Bettákovej. V bráne chytala skvelá Súlovská. Zápas zlomilo dvojnásobné vylúčenie na našej strane. Pochváliť by som chcel v druhom polčase našu brankárku Katku Dlugošovú, ale v závere aj jej chýbali sily. Som rád, že sa odohrali fair play stretnutie a nikto sa nezranil." (19:37:50)

Marek Antalík

HK Slavia Partizánske: Súlovská, Škvareninová – Vasičová, Blažeková, Szőkeová, Kankulová, Horníková, Radovanovičová, Michnová, Bettáková, Grergušová, Kapsová, Gajdošová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková. Tréner: P. Olšavský.
    ŠŠK Prešov: Goboňová, Medveďová, Dlugošová – Kocanová, Kundratová, Nemčíková, Novická,vŠutranová, Simič, Babuková, Kuti, Vencuriková, Čirčová, Harčarufková, Jevčáková, Ujhelyová, Tréner: P. Hižnay.