Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 14.01.2015, 18:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

59:42
    Na trestnou lavici usedá Radek Míka (LTM) na 2 minuty za podražení a Rebelové tak mají posledních 18 sekund na vyrovnání.

57:09
    Vylučuje se i na druhé straně, Lukáš Špelda (LTM) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

56:48
    Na trestnou lavici usedá David Minárik (HBR) na 2 minuty za podražení.

51:05
    Současně jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost Adam Chlapík (LTM) a Filip Seman (HBR), za kterého trest odpyká Tomáš Chlubna, bude se pokračovat ve hře 5 na 5.

40:08
    Antonín Melka (HBR) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

36:45
    Na trestnou lavici usedá Zdeněk Doležal (LTM) na 2 minuty za hrubost.

30:02
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Karel Plášil (LTM) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

28:55
    Hra pět na pět dlouho nevydržela, Tomáš Troliga (HBR) dostává 2 minuty za hákování.

26:29
    Hra se přiostřuje, Martin Ondráček (LTM) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

25:20
    Jan Sedlák (HBR) i Dominik Volek (LTM) dostávají trest na 5 minut + do konce utkání, pokračovat se bude ve hře pět na pět.

21:07
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Hostující útočník se dostal do úniku a Čeněk Novák (HBR) ho zastavil jen za cenu podražení, dvouminutový trest za něj odpyká Filip Seman.

19:52
    Domácí dostávají početní výhodu, Karel Plášil (LTM) obdržel 2 minuty za hákování.

05:24
    Domácí si zahrají přesilovou hru, hříšníkem je Martin Procházka (LTM), který dostává dvouminutový trest za sekání.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 16. Babka (Sedláček, Parýzek), 39. Seman (Babka, Troliga), 49. Sedláček (Pavlíček, Babka) – 17. Volek (Černoch), 19. M. Novák (Ondráček, Švagrovský), 36. Bílek (Kalla), 37. M. Novák (Ondráček)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Barus) – Parýzek, Sedlák, Pavlíček, Sklenička, Boháč, Janáček "A", Semrád – Tomek, Melka "C", Rousek – Sedláček, Seman, Babka – Milfait, Troliga, Minárik – Chlubna, Boček, Kozlík.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Šulc "A", D. Bílek, Míka "A", Plášil, Špelda, Kolář, Mikliš – V. Bílek, Kalla, Chlapík – M. Novák "C", Švagrovský, Ondráček – Procházka, Volek, Černoch – Racek, Zdeněk, Z. Doležal.

Rozhodca: Svatopluk Kopeček – Maxim Černý, Daniel Reich