Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 14.01.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

56:47
    Stach střílel do prázdné branky, ale obránce Škopek padl do jeho rány a zabránil jistému gólu.

56:09
    Martin Semrád (CEB) dostává dvě minuty za hákování.

52:57
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Eberle ze vzduchu zpracoval přihrávku, bekhendem naservíroval puk před branku a TOMÁŠ PITULE měl poměrně snadnou úlohu. Prázdnou branku trefil bez obtíží. Asistence: Jan Eberle, David Růžička.

49:05
    Rudovský napřáhl na modré a jeho rána rozezvučela tyč.

48:10
    Ladislav Marek (CEB) dostává dvě minuty za podražení.
    David STACH - 4:0
    Utkání můžete sledovat živě zde.

43:40
    Aby z toho ještě nebyl debakl pro Budějovice. DAVID STACH se prohnal po pravé straně a svou střelu z nápřahu umístil přesně mezi betony brankáře. Asistence: Petr Tenkrát.
    Jan EBERLE - 3:0

43:15
    Hořava na druhé straně hřiště zavezl puk do pásma a našel mezi kruhy trestuhodně volného JANA EBERLEHO. Ten si kotouč zpracoval a poslal jej nad lapačku Gáby. Asistence: Miloslav Hořava.

40:58
    Pitule zadovkou zpoza branky našel Hořavu, který sám před Gábou minul branku.
    Denis KINDL - 2:0

36:51
    Jak "snadné" je občas vstřelit branku. Růžička od modré neměl jinou možnost, tak nahodil puk před branku, kde jej do protipohybu Gáby tečoval DENIS KINDL. Ten se tak prosadil potřetí ve třetím duelu za Kladno. Asistence: David Růžička.

27:00
    Současně vyloučení Suchánek s Redlichem jsou na ledě. Na trestnou ale míří další hráč. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Pitule (KLA).

26:05
    Petr Punčochář (CEB) dostává dvouminutový trest za hákování. Přesilovka čtyři na tři.

24:53
    Tomáš Redlich (KLA) dotíral na Gábu, který puk neměl pod kontrolou. Kladenský útočník dostal dvě minuty, ale stejně tak budějovický obránce Jakub Suchánek (CEB), který domácímu forvardovi sundal helmu hokejkou.

19:16
    A domácí spálili obrovskou šanci. Tenkrát před brankou sice puk trefil špatně, jenže kotouč se dostal před volného Bahenského. Host ze Sparty měl před sebou téměř odkrytou brankou, ale půlkruhem poslal touš mimo.

15:21
    První přesilovou hru si vyzkouší také hosté. Dvě minuty za hákování dostává Petr Tenkrát (KLA).

10:54
    A ti se provinili faulem. Dvě minuty za sekání dostává Radek Prokeš (CEB).

06:49
    Hosté budou jako první bránit v oslabení, dvě minuty za zdržování hry dostává Dušan Žovinec (CEB).
    Michal DRAGOUN - 1:0

05:47
    Hosté se neprosadili a tak trestají domácí. Rudovského nahození od modré čáry tečoval před Gábou MICHAL DRAGOUN a hostující brankář neměl nárok zareagovat. Asistence: Jan Rudovský, David Růžička.

05:20
    Klouček vyrobil chybu ve středním pásmu a Boháč se rozjel vstříc Lukášovi. Kladenskou branku o kousek minul.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 6. Dragoun (Rudovský, Růžička), 37. Kindl (Růžička), 44. Eberle (Hořava), 44. Stach (Tenkrát), 53. Pitule (Eberle, Růžička)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský – Rudovský, Dragoun, Horna – Eberle, Pitule, Hořava – Bahenský, Stach, Tenkrát – Strnad, Kindl, Redlich.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (21.-24. Bláha) – Žovinec, Punčochář, Suchánek, Vráblík, Semrád, Chmelíř, Škopek – Švihálek, Pajič, Marek – Heřman, Straka, Nouza – Prokeš, Rob, Vaniš – Boháč, Bárta, Švec – Přibyl.

Rozhodca: Würtherle – Hejl, Podrazil