Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
SK Kadaň
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
AZ Havířov
cz Streda 14.01.2015, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Je konec! Kadaň přejela Havířov jasně 6:2 a raduje se z cenného vítězství. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (19:54:19)

60:00

59:14
    Müller čistým zákrokem poslal k ledu Tomiho, vysloužil si potlesk.

58:49
    Zápas už se pouze dohrává, domácí kotel spustil oslavný chorál.

56:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH TOMI dokázal ujet kadaňské obraně podél mantinelu a střelou k tyči kosmeticky upravuje skóre zápasu. Asistence: Daniel Kurovský.

56:21
    Chrpa dostal přihrávku zpoza branky, jeho přízemní střelu však Matoušek vyrazil.

53:46
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí jsou nadále hladoví, na ukazateli skóre už svítí hrozivých 6:1! Před brankou se po Jírově přihrávce zmocnil puku NICOLAS HLAVA a překonal Matouška střelou mezi betony. Asistence: Petr Jíra.

51:20
    Hlava našel šikovným nahozením rozjetého MARTINA ŠAGÁTA, jenž jeho nabídkou nepohrdl – jemným přiťuknutím dostal puk za záda Matouška. Asistence: Nicolas Hlava, Aleš Pavlas

51:10
    Pavlasova rána od modré našla náruč připraveného Matouška.

50:17
    Havířov se zatím dobře brání, nyní je puk před Moučkem.

49:22
    Vyloučen Klimša (HAV), jenž se provinil hákováním.

48:56
    Šlahař se snažil prokličkovat před Moučka, stopku mu vystavil Hlava.

48:15
    Trefného ránu od modré Matoušek kryje.

47:01
    Mazance puk zasáhl pravděpodobně do oblasti levého boku. Zdá se, že bude v pořádku.

46:46
    Mazanec se obětavě vrhl do střely jednoho z havířovských hráčů a dlouho se svíjel na ledě. Za potlesku publika už odjel na střídačku.

45:10
    Domácí v plném počtu. Havířovu se tato přesilovka příliš nevyvedla.

44:29
    Sztefek přistižen v ofsajdu.

43:53
    Pechanec nabil Klimšovi, jeho ránu Mouček zneškodnil svým pravým betonem.

43:10
    Domácí Tejnor obdržel menší trest za hákování.

41:54
    Sztefek se snažil Moučka překvapit střelou z levého křídla, gólman Kadaně byl pozorný.

40:56

40:01
    Hosté střídají brankáře! Do branky se postaví Petr Matoušek.

40:01

Po druhé třetině je výrazně spokojenější Kadaň, která do závěrečná periody půjde s třígólovým náskokem. Ve 24. minutě zaznamenal svůj druhý gól v zápase Ton, poté se trefil Jakub Novák a na 4:1 zvyšoval ve 36. minutě Kůs. Třetí třetina začne cca v 19:20.

40:00

39:25
    Fořt se rozjel podél pravého mantinelu, Mouček jeho střelu podržel v lapačce. Vhazuje se po levé ruce kadaňského brankáře.

38:56
    Ve čtyřech teď bude Havířov, Repe potrestán za podražení.

38:24

37:18
    Puk v obranném pásmu Havířova, hosté se ještě k ohrožení Moučka nedostali.

36:24
    Jakub Novák (KAD) vyloučen za sekání.

36:24
    Foltýn vyslal přízemní ránu z pravého křídla, Mouček zasáhl betonem.

35:12
    Také za trest Jiránka hosté pykají obdrženým gólem. Mrázek našel pravém kruhu volného JAROSLAVA KŮSE, který se trefil přesně pod břevno havířovské svatyně. Asistence: Jaroslav Mrázek.

34:14
    Daneček sebral ze vzduchu nahození Tona, pískána hra vysokou holí. Vhazuje se po pravé ruce gólmana AZetu.

33:25
    Hlava ztratil puk a hosté jej následně vyvezli až za branku Moučka.

32:16
    Havířovský Jiránek obdržel 2+2 za vysokou hůl. Hosté s verdiktem rozhodčího nesouhlasí, ovšem není jim to nic platné.

31:16
    JAKUB NOVÁK trestné střílení proměňuje! Danečka překonal krásným blafákem.

31:16
    Jakub Novák faulován před brankou Havířova, pískán nájezd!

30:41

30:22
    Havířov se osvobozuje.

29:35
    Šagát pálil bez přípravy, gólman AZetu vyráží holí do rohu hřiště.

29:30
    Tejnorova dělovka od modré končí v náručí Danečka.

28:45

28:41
    Hostující Kubiš potrestán za nesportovní chování.

28:10
    Ton vyhazuje puk.

27:48
    Střela Lenďáka neprošla přes hradbu těl před kadaňskou brankou.

27:20
    Havířovu se zatím nedaří usadit se před Moučkem.

26:45
    Další trest na straně Kadaně. Mrázek vyloučen za sekání.

25:25

25:25
    Repeho ránu dokázal zblokovat Šagát.

23:45
    Ve vlastním oslabení se Kadani daří zvrátit skóre ve svůj prospěch. KAREL TON ujel hostujícím zadákům a v tváří tvář Danečkovi chladnokrevně zavěsil. Asistence: Petr Jíra, Martin Mazanec.

23:25
    Šulák (KAD) vyloučen za vysokou hůl.

23:14
    Na modré se do puku opřel Mrázek, střela však neprošla přes Ostrčila.

22:55
    Ihned po buly střílel Lukáš Novák, napálil vyrážečku gólmana AZetu.

22:45
    Hlava vystihl rozehrávku Havířova a vypálil z prostoru levého kruhu, Daneček byl pozorný.

21:23
    Po tlačenici u mantinelu za Moučkovo brankou rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

20:01

Úvodní třetina je za námi, na tabuli svítí skóre 1:1. Gólový účet zápasu otevřel v 9. minutě Pechanec, za Kadaň odpověděl v 17. minutě Ton. Obě branky padly v početní výhodě. Druhé dějství dnešního duelu bude pokračovat za nějakých 17 minut.

20:00

19:41
    Jíra nahodil ve středním pásmu, Daneček raději přerušil. Vhazuje se po jeho levé ruce.

18:37
    Opalkovu střelu od modré Daneček vyrazil do rohu hřiště, s následnou střelou z úhlu neuspěl Chrpa.

15:49
    Mazancovu střílenou přihrávku před brankou tečoval KAREL TON, Daneček neměl na puk mířící k levé tyči nárok. Asistence: Martin Mazanec, Jaroslav Kůs

15:10
    Na trestnou lavici opět míří Tomi (HAV), tentokrát se provinil podražením.

14:15
    Oba týmy v plném počtu.

14:05
    Tečovaná rána Loskota se dokutálela do lapačky Moučka, vhazuje se po jeho pravici.

12:46
    Lenďák se tlačil před Moučka, Kůs ho pohotově odstrčil od puku.

12:15
    Kadaň si početní výhodu příliš dlouho neužila. Jíra putuje na trestnou lavici za podražení.

12:11
    Tomi (HAV) fasuje menší trest za sekání.

11:41
    Po ataku jednoho z hostujících hráčů se z ledu těžce zvedá Müller.

11:26
    Prudkou ránu Ringlera Daneček vykopl do rohu hřiště.

11:08
    Kadani se podařilo dostat AZet pod tlak, pramení z toho icing hostujícího týmu.

09:57
    Důrazný Hammerbauer se natlačil před havířovskou branku, Daneček s pomocí svých spoluhráčů ošemetnou situaci zvládl.

08:19
    Nyní už Kadaň nespasil ani Mouček. Po Klimšově přihrávce se před brankou ke kotouči prodral ANTONÍN PECHANEC, jenž dokázal prostrčit puk mezi betony kadaňského gólmana. Asistence: David Klimša, Michal Sztefek.

08:00
    Nikým neatakovaný Loskot pádil na Moučka, gólman Kadaně se roztáhl na brankové čáře a zlikvidoval jeho zakončení svým pravým betonem!

07:19
    Tentokrát v ofsajdu domácí.

07:12
    Havířovští se drali do pásma, rozhodčí je rychle zastavil – ofsajd.

06:58
    Kadaň se zásluhou Račuka osvobozuje.

06:47
    Dělovku Foltýna od modré Mouček vyrazil do sítě nad brankou.

06:35
    První trest na straně Kadaně. Pavlas si odpyká 2 minuty za hákování.

05:44
    Rozjetý Hammerbauer profrčel kolem Repeho, s jeho bekhendovým zakončením si ovšem Daneček hravě poradil.

05:07
    Po závaru před kadaňskou brankou Mouček přerušil, vhazovat se bude po jeho levé ruce.

04:08
    Tvrdá rána Račuka z pravého kruhu orazítkovala tyč Danečkovy klece!

03:41
    Račuk se objevil s pukem před Danečkem, ihned se ho však ujal Šlahař a puk nakonec končí v ochranné síti.

03:16
    Hosté vyhazují, Kadaň zatím příliš nebezpečná není.

02:39
    Mrázkovu ránu před Danečkem šikovně tečoval Ton, gólman Havířova puk zkrotil a vhazuje se po jeho pravici.

02:10
    Šlahařovi se podařilo vyvézt puk až za kadaňskou branku.

01:54
    Repe vyhodil puk na box časoměřičů a čeká ho menší trest za zdržování hry.

01:44
    Domácí hned od začátku Havířov zmáčkli, jeho hráči vyhazují na icing.

00:57
    Po Jírově přihrávce se v mezikruží zjevil Kůs, bekhendové zakončení mu ale nevyšlo.

00:07
    Hosté se snažili o rychlý útok, je z toho zakázané uvolnění.

00:01

Na ledě už jsou hráči Havířova, nyní vjíždějí také hokejisté Kadaně. Domácí tým hraje v tradiční světlé sadě dresů. Příjemnou zábavu Vám přeje Jiří Novotný.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Chrpa, Ringler

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Foltýn, Krisl, Lenďák, Horák, Ostrčil, Repe, Bezuška, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Kubiš – Sztefek, Pechanec, Kurovský – Chmielewski, Maruna, Klimša

Rozhodčí: Zubzanda – Tvrdík, Malý.

Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes uvidíme zápas domácího SK s Havířovem.

Kadaň do nového roku vstoupila porážkou v Mostě, jenž následně vyloupil i arénu chomutovských Pirátů. Poté však zvládla domácí zápas s Benátkami a vyhrála také v Ústí – 5:6 po prodloužení. V tabulce černožlutým patří 8. pozice se tříbodovou ztrátou na 6. AZet. V brance Kadaně se v posledních zápasech pravidelně objevuje Václav Mouček, urostlý gólman se může pochlubit úspěšností lehce přesahující 90%. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Chlouba, který ale momentálně sbírá body v Chomutově. Z těch, co aktuálně nastupují za Kadaň, je na tom nejlépe Karel Ton.

Havířov bude Kadani chtít oplatit porážku z posledního vzájemného zápasu, kdy na svém ledě odevzdal všechny tři body po prohře 1:2. Před zápasem v Kladně AZet přehrál Havlíčkův Brod, poté po nájezdech udolal Šumperk. Nejproduktivnějším hráčem Havířova je mladý forvard Antonín Pechanec.

Jiří Novotný

Góly a asistencie: 16. Ton (Mazanec, Kůs), 24. Ton (Jíra, Mazanec), 32. J.Novák (t.s.), 36. Kůs (Mrázek), 52. Šagát (Hlava, Pavlas), 54. Hlava (Jíra) – 9. Pechanec (Klimša, Sztefek), 57. Tomi (Kurovský)

SK Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Chrpa, Ringler
    AZ Havířov: Daneček ( 41. Matoušek) – Foltýn, Krisl, Lenďák, Horák, Ostrčil, Repe, Bezuška, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Kubiš – Sztefek, Pechanec, Kurovský – Chmielewski, Maruna, Klimša

Rozhodca: Zubzanda – Tvrdík, Malý