Omsk – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Barys – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 4:2 (kon.)
Ufa – Kazaň 5:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Togliatti – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Jaroslavľ – Záhreb 4:3 (kon.) | Nižnekamsk – Novokuzneck 6:0 (kon.) | Soči – A. Mytišči 6:4 (kon.)
Viťaz – HC Slovan 2:1 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (0:3, 0:0, 2:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pondelok 12.01.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

46:57
    Roman Starčenko dostáva 2 minúty za hákovanie a Metallurg má k dispozícii presilovku.

30:09
    Jan Kovář je v druhej tretine po druhý krát vylúčený. Teraz dostáva 2 minúty za podrazenie.

20:21
    Jan Kovář dostáva 2 minúty za držanie a tak je tu presilovka pre domácich.

10:40
    Nikolaj Antropov dostáva 2 minúty za hrubosť a oslabuje tak domáci celok.

03:08
    Magnetka už oslavovala vedúci gól, ale ten rozhodca neuznal pre nebezpečnú hru vysokou hokejkou v podaní Stapletona, ktorý putuje na trestnú lavicu.

02:27
    Pomerne skoro sme sa dočkali aj bitky! Na svedomí ju majú Ryspajev a Timkin. Domáci hráč bol o niečo úspešnejší. Rozhodca oboch vylúčil na 5 minút.

Martin Platko

Góly a asistencie: 55. Dawes (Bochenski, Boyd), 56. Starčenko (Antropov) – 7. Ibragimov (Zaripov, Lee), 10. Osala (Platonov), 13. Platonov (Lee)

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Malgin) – Dallman, Lundin, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ryspajev, Ibrajbekov – Dawes, Boyd, Bochenski – Rudenko, Antropov, Starčenko – Michailis, Upper, Puškarjov – Poliščuk, Gavrilin, Romanov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Ibragimov, Tereščenko, Chabarov, Lee, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Platonov, Stapleton, Kosov – Timkin, Brent, Kaletnik – Jakucenja, Osala, Kamenev.

Rozhodca: Gusev, Jeřábek – Balodis, Golovjov