Almería – Sevilla 0:2 (kon.) | Bilbao – Elche 1:2 (kon.) | Granada – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Atlético Madrid 3:1 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Nedeľa 11.01.2015, 19:00Španielska LaLiga

90+3
    Hosstia zrejme všetko stavili na remízu, pretože v posledných sekundách budú striedať. Velu nahradí Agirretxe.

90
    Striedajú ale aj hostia. Canalesa nahradil Yuri.

89
    Tak, je to Piti, ktorý naskakuje v predposlednej minúte do hry miesto Márqueza.

79
    Granada dala gól!
    Uff tak to bolo šťastie teraz, ktoré stálo pri FrANOVI RICOVI, ten sa postavil k lopte, kopol ju do stredu a Rulli ju naozaj iba tesne minul!
    - 1:1

78
    Ale pozor! Výborne hrajúci Nyom si teraz vypýtal pokutový kop, keď bol zo zadu nešetrne atakovaný a máme tu ta ideálnu možnosť na vyrovnanie!

70
    Carlos Martínez nepekne kopol svojho súpera a vidí za svoj zákrok žltú kartu.

69
    Castro v dnešnom zápase končí a nahradí ho Finnbogason.

68
    Obrovská možnosť! Nyom potiahol loptu, tesne z pred pokutového územia vystrelil a jeho "pravačka" končí na žrdke hosťujúcej brány!

57
    Prišlo na rad aj spomínané striedanie. El Arabiho nahradil Success.

46
    Domáci tréner urobil pred začiatkom druhého polčasu jednu zmenu a to na miesto Foulquiera posiela Rikiho.
    VELA - 0:1

36
    Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    A máme tu úvodný gól! K bielemu bodu sa postavil CARLOS VELA a loptu poslal do pravej strany domácej brány. Olazábal sa hodil do druhej strany a tak nemal šancu!

35
    Práve Babín vidí za svoj zákrok žltú kartu.

35
    Teraz nasledoval center do šestnástky a Canales bol faulovaný Babínom v šestnástke súpera, takže budeme svedkami pokutového kopu hostí!

32
    Výborný center Castra! Na jeho hlavičku si naskočil, ako som dobre videl Ansotegi a domáci brankár vytlačil loptu rukou na bránkovej čiare!

28
    A ďalšia žltá karta! Tentokrát El Arabi dostával prihrávku za obranu, no pomohol si faulom a za svoj zákrok lakťom vidí žltú kartu.

27
    Hosťujúci Vela fauluje pri vzdušnom súboji Rica a za svoj zákrok je odmenený žltou kartou.

25
    Babin v obrovskej príležitosti!
    Tento hráč domácich si počkal na predĺžený center a z bezprostrednej blízkosti netrafil takmer odkrytú bránu Rulliho!

17
    Výborne si do šestnátky nabehol Prieto a práve od neho sa lopta odrazila. Olazábal nestihol zareagovať, no na jeho šťastie lopta nesmerovala medzi tri žrde. Nasleduje tak odkop od domácej brány.

13
    Canales dostal loptu za obranu súpera, spracoval si ju, ihneď pri ňom však bola brániaca dvojica Granady, no aj tak vystrelil a Olazábal jeho strelu vyráža na rohový kop.