A. Mytišči – D. Moskva 2:3 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 4:3 (po pr.) | Riga – Novgorod 2:1 (kon.)
CSKA Moskva – Helsinki 4:3 (po pr.)
HC Dinamo Riga
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 11.01.2015, 16:00 • Arena Riga • KHL

Sledovali sme vyrovnaný a bojovný zápas v ktorom boli domáci možno o ten gólik lepším mužstvom. V zápase bolo veľa nepresností a bojovnosti. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok víkendu. (18:18:16)

60:00

59:54
    Domáci majú puk na svojích hokejkách a dnešný zápas už vyhrajú.

58:59
    Domáci sa dobre bránia a hostia sa do šancí nedostávajú.

58:40
    Hostia hrajú bez brankára! Biryukov je na striedačke!

57:37
    Po šarvátke sú vylúčení Saulietis (RIG) a Malevich (NMO).

57:11
    Domáci Cipulis sa predieral do tretiny hostí, zastavil ho tvrdo hosťujúci obránca a tak sa strahla veľká bitka.

56:32
    Torpedu viažne rozohrávka a zápasu momentálne chýba kvalita.

55:43
    Zakázaé uvoľnenie domácich. Riga vypadá dosť unavene.

55:22
    Momentálne je v hre veľa nepresností, uvidíme či sa Torpedo dostane k záverečnému tlaku.

54:02
    Strelu Salminena chytil Sedláček do lapačky.

52:34
    Torpedo sa tlačí dopredu, ale domáci hrajú obetavo, a puk vyhadzujú.

51:59
    Domáci Charles Genoway dostáva 2 minúty.

51:58
    Denis Kazionov dostáva 2 minúty za nešportové správanie.

51:57
    Darzinš sa výborne predral pred Biryukova! Lenže hosťujúci brankár si povedal, že dnes už ďalší gól nedostane.

51:02
    Riga má veľký tlak, ale do šancí sa nedostáva.

50:30
    Domáci už v pásme a kombinujú.

50:12
    Arťom Blažijevskij dostáva 2 minúty za podrazenie (NMO).

50:00
    Biryukov v jednom ohni! Domáci zatlačili hostí a Darzinš spolu s Wilsonom spálil veľké šance! biryukov chytá teraz perfektne!

49:21
    Sedláčka preveril nepríjemnou strelou Salminen.

48:50
    Obrovská šanca hostí! Stoljarov sa ocitol pred Sedláčkom, ale ani na dva krát ho neprekonal!

48:43
    Ofsajd domácich.

48:00
    Wilson sa ocitol pred bránou, puk sa mu zamotal medzi korčulami, Biryukov ho zbadal skôr a tak mu ho vypichol.

47:21
    Bukarts zrýchlil a predvideol perfektnú kontru, ktorej chýbal už len gól. Biryukov vytiahol dobrý zákrok.

46:40
    Seldáček kryje nahodenie z pravej strany.

46:32
    Máme tu komerčnú prestávku.

45:49
    Domáci v plnom počte.

45:00
    Hostia zatlačili domácich, ale do šancí sa vôbec nedostávajú.

44:40
    Torpedo hrá opäť presilovku veľmi zle. Domáci sa v pohode bránia.

44:15
    Dinamo vyhadzuje puk a získava drahocenné sekundy.

43:49
    Lauris Darzinš dostáva 2 minútový trest za hákovanie.

43:12
    Torpedo tlačí Rigu, a diváci pískajú, nepáči sa im takýto obraz zápasu.

42:11
    Savinainen pekne dva krát vypálil na Sedláčka, ale ten chytá výborne.

41:42

41:21
    Domáci si robia momentálne na ľade čo chcú a diváci to oceňujú potleskom.

41:00
    Domáci opäť vyhadzujú puk cez všetky čiary.

40:12
    Domáci vyhrali buly a tak hostia musia ísť po puk až k svojej bráne.

40:01

Máme za sbou druhú tretinu a videli sme v nej len jeden gól. Dali ho hostia, konkrétne Jusso Hietanen, keď využil presilovú hru. Hostia sa vrátili do zápasu a na začiatku tretej tretiny budú mať možnosť presilovej hry. Tretina tretina začne o 15 minút.

40:00

39:42
    Sotnieks dostáva 2 minúty za krošček. Hostia majú výbornú príležitosť na vyrovnanie.

39:30
    Wolski sa dostal pred Sedláčka, ale český brankár vystihol jeho úmysel a puk mu vypichol.

39:00
    Posledná minúta druhej tretiny.

37:11
    Dinamo sa stiahlo a Torpedo ide do plných, domáci sa výborne bránia.

35:56
    Vidíme teraz veľa bojovnosti, a krása ide bokom.

34:49
    Hostia v plnom počte.

33:55
    Domáci zatlačili Torpedo v pásme, ale Biryukov svojích podržal a hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

32:49
    Maxim Osipov nešťastne fauloval protihráča a ide si sadnúť na trestnú lavicu (NMO).

32:47
    Komerčná prestávka.

32:41

31:23
    MIlan Jurčina vyslal tvrdú strelu na Biryukova! Ten ju vyrazil mimo hraciu plochu.

31:02
    Bukarts zaviezol puk do tretiny hostí a rozohráva akciu.

30:41
    Jusso Hietanen dostáva 2 minúty za nebezspečnú hru s vysokou hokejkou.

30:32
    Pekná akcia Wolskeho! Ten sa už nemohol pozerať na nemohúcosť svojích spoluhráčov a zobral to na seba. Zobral puk spoza vlastnej brány a dostal sa až pred Sedláčka, ktorý vytiahol svoj betón sa zabránil Wolskemu vyrovnať!

29:54
    Dinamo pri puku a snaží sa niečo vymyslieť.

28:32
    Domáci Darzinš sa dostal do úniku, a bol v perfektnej šanci! Ale Biryukov vytiahol famózny zákrok!

27:00
    Daržins sa snažil predrať do tretiny hostí, ale jeho akciu zastavil čiarový rozhodca, ofsajd.

25:32
    Momentálne je hra trošku opatrná a obidve mužstvá čakajú na chybu súpera.

24:53
    Salminen sa pokusil ohroziž Sedláčka, avšak Jurčina ho od puku odstavil.

23:54
    Domáci sa dostali do rýchleho brejku, ale Biryukov vytiahol veľmi dobrý zákrok a podržal hostí.

22:02
    Torpedo sa tlačí dopredu, ale chybujú v rozohtávke a tak sa zmocnili puku domáci.
    Juuso HIETANEN - 2:1

21:44
    Torpédo Novgorod dal gól!
    JUSSO HIETANEN si na modrej čiare spravil miesto a technickou strelou prekonáva Sedláčka. Hostia tak využívajú presilovú hru a dávjú kontaktný gól!
    Asistencie: Vladimír Galuzin.

21:00
    Domáci sa zatiaľ výborne bránia a majú puk na svojích hokejkách.

20:32
    Hosťujúci hráč sa predieral okolo Cibulskisa, ktorý fauloval a dostáva 2minúty.

20:01
    Úvodné buly vyhrali domáci hokejisti.

20:01

Máme za sebou prvú tretinu, ktorú ovládli domáci hokejisti. Vidíme vyrovnané stretnutie, ale domáci vyučujú svojho súpera v efektivite. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina, ktorá začne za 15 minút.

20:00
    Kaspr SAULIETIS - 2:0

19:28
    Dinamo Riga dalo gól!
    hneď po buly sa puk dostal ku KASPAROVI SAULIETISOVI a ten hneď z prvej prekonáva Biryukova!
    Asistencie: Maris Bičevskis

19:00
    Posledná minúta prvej tretiny.

18:54
    Riga je za bránou súpera a bojuje tam o puk. Domáci su veľkí bojovníci čo aj teraz dokazujú.

17:54
    Nahodenie na bránu chytá Sedláček.

16:59
    Torpeda zatlačilo domácich a tí sa musia mať na pozore, lebo dva krát po sebe ohrozil Sedláčka Wolski.

16:00
    Ospravedlňujem sa vám za chybnú informáciu, ale v bránke hostí je od začiatku zápasu Biryukov a nie Alyapkin. Za pochopenie ďakujem.
    Miks INDRAŠIS - 1:0

15:59
    Domáci využívajú presilovú hru! MIKS INDRAŠIS dostal fantastickú prihrávku od Wilsona a prekonáva Alyapkina!
    Asistencie: Kyle Wilson

15:08
    Vladimír Malevich dostáva 2 minúty za podrazenie. Domáci majú možnosť presilovej hry.

14:32
    Daržins výborne zobral puk Bernatskemu a z pravej strany sa rútil sám na Alyapkina! Ten však jeho strelu vyrazil vyrážačkou.

13:56
    Kombinácia viazne aj hosťom. Momentálne si nerozumejú a ďalšiu akciu musia založiť od svojej brány.

12:58
    Stoljarov sa pekne preštrikoval až pred Sedláčka, ale ten jeho strelu v pokľaku chytá.

12:38
    Sedláček chytil ďalšie nahodenie hostí a následuje komerčná prestávka.

12:00
    Strela Darzinša bola zblokovaná. Hostia sú pri puku a vyrážajú pred Sedláčka.

11:23
    Riga sa márne snaží dostať pred Alyapkina. Hostia vo vyrovnanom stave domácim nič nedovolia.

10:45
    Hostia nahodil puk na Sedláčka a ten ho v pohode chytil do svojej lapačky.

9:55
    Dinamo sa bráni a čaká na rýchly protiútok.

9:34
    Torpedo má puk v moci a snaží sa vymyslieť útočnú akciu.

8:30
    Domáci odohrali výbornú presilovku, chýbal jej len gól.

8:15

8:00
    Torpedo vyhadzuje puk cez všetky čiary.

6:55
    Veľká šanca domácich! Kaspars Saulietis, ktorý mieril do odkrytej brány! Bohužiaľ pre domácich netrafil bránu!

6:15
    Jusso Hietanen dostáva 2 minúty za podrazenie. Domáci majú možnosť presilovej hry.

5:59

5:50
    Domácim sa moc nedarí. Nahadzujú puky do pásma hostí, ale tie si hostia pozbierajú.

5:03
    Salminen vyskúšal z kruhov prekvapiť Sedláčka, jeho strela však nebola presná.

4:03
    Torpeda už pri puku. Tlačia domácich v ich pásme, ale nedokážu nič vymyslieť.

3:12
    Domáci ukľudňujú hru a majú puk v moci.

2:59
    Hosťujúci Hietanen vyslal tvrdú strelu od modrej čiary, ale Sedláček jeho strelu chytil.

2:05
    Denis Kazionov poslal puk pred bránu Sedláčka, tam však nebol žiadny jeho spoluhráč.

1:35
    Obrovská šanca hostí! K odrazenému puku sa dostal Filatov! Jeho strela však neprepadla do chrbát Sedlačka!

00:58
    Domáci kombinujú za svojou bránou a chystajú útok.

00:06
    Po pár sekundách zakázané uvoľnenie Torpeda.

00:01
    Úvodné buly pre Torpedo.

00:01

Prajem krásne popoludnie. Zápas sa nám za pár minút začne.

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Alyapkin (Biryukov) – Hietanen, Bernatsky(A), Filatov, Dmitrij Kazionov(A), Wolski(C) – Osipov, Blazhievsky, Stolyarov, Immonen, Salminen – Malevich, Grigorev, Denis Kazionov, Galuzin, Konkov – Alyayev, Zharkov, Savinainen, Knyazev

Rozhodca: Belyaev, Ravodin – Morozov, Novikov.

Prajem vám príjemné popoludnie a zároveň vás vítam pri sledovaní dnešného zápasu KHL. V dnešnom zápase sa stretnú mužstva HC Dinamo Riga a HC Torpedo Nižnij Novgorod.

V dnešnom zápase je favorit jasný a sú ním hostia z Novgorodu. Treba, ale uznať, že mužstvo Rigy je veľmi húževnaté a určite svoju kožu nepredajú lacno.

HC Dinamo Riga sa momentálne nachádza na nelichotivom 13. mieste Západnej konferecnei so ziskom 53. bodov a skóre 99:122. Domáci hokejisti v poslednom zápase zdolali aj silného protivníka Jokerit Helsinky, zápas vyhrali 3:2.

HC Torpedo Nižnij Novgorod bojujú v hornej polovici Západnej konferencie a nachádzajú sa na 7. mieste so ziskom 62 a pozitívnym skóre 110:105. Hosťom sa v posledných zápasoch veľlmi nedarí, keď získali z troch zápasoch len dva body po výhre v Čerepovci 2:3 po predĺžení.

Očakávam vyrovnaný zápas, ktorý môžu kľudne rozhodnúť až samostatné nájazdy.

Môj tip na výsledok 2:3pp

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Lissko

Góly a asistencie: 16. Indrašis (Wilson), 20. Saulietis (Bičevskis) – 22. Hietanen (Galuzin)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K.Redlihs(A), Cibulskis, M.Redlihs, Videll, Bukarts – Genoway, Jurčina(A), Darzinš(C), Wilson, Indrasis – Sotnieks, Jerofjejevs, Cipulis, Dzerins, Meija – Augstkains, Skvorcov, Saulietis, Abols, Bičevskis
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Biryukov (Alyapkin) – Hietanen, Bernatsky(A), Filatov, Dmitrij Kazionov(A), Wolski(C) – Osipov, Blazhievsky, Stolyarov, Immonen, Salminen – Malevich, Grigorev, Denis Kazionov, Galuzin, Konkov – Alyayev, Zharkov, Savinainen, Knyazev

Rozhodca: Belyaev, Ravodin – Morozov, Novikov