Colorado – Dallas 4:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Columbus – NY Islanders 2:5 (kon.)
Arizona – Ottawa 1:5 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Carolina 5:4 (1:0 po s.n.)
Vancouver – Calgary 0:1 (kon.) | LA Kings – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 1:3 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
cz Nedeľa 11.01.2015, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

63:13
    Pens si zahrají přesilovou hru. Je potrestána hráčská lavice domácího celku.

54:08
    Další vyloučení. Za hákování si odpyká dvou minutový trest Jemelin.

52:16
    Tom Gilbert (MTL) je vyloučen na dvě minuty. Hosté tak mají možnost zahrát si přesilovou hru a dostat se do vedení.

45:53
    Hostující celek měl hrát v šesti mužích. Takže dvě minuty pro hráčkou lavici hostů.

33:02
    Dvouminutový trest si musí odpykat Despres, který se provinil podražením.

27:01
    Dvouminutový trest za podražení si odpyká Jemilin (MTL). Hosté si tak budou moct vyzkoušet přesilovou hru.

19:59
    Ještě není konec první třetiny. Těsně před sirénou přijde vyloučení. Dvě minuty za podražení si odpyká Bortuzzo.

09:52
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou lavici míří Ehrhoff (PIT) na dvě minuty za držení.

Jan Thöma

Góly a asistencie: 19. Pacioretty – 39. Malkin (Despres, Spaling), 64. Crosby (Malkin, Letang)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) Markov, Subban, Beaulieu, Gonchar, Jemelin, Gilbert – Pacioretty, Galchenyuk, Gallagher – Desharnais, Plekanec, Weise – Sekac, Eller, Prust – Bournival, Malhotra, Thomas.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Letang, Martin, Bortuzzo, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Perron – Spaling, Malkin, Bennett – Rust, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams.