Třinec – Slavia 5:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:1 (2:0 po s.n.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta Praha – Vítkovice 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.) | Hradec Králové – Zlín 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (1:1, 4:0, 0:1)
HC Slavia Praha
cz Nedeľa 11.01.2015, 15:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Tipsport extraliga (ČR)

46:19
    Teprve počtvrté v dnešním utkání se vylučuje a je to druhý případ, kdy míří na trestnou lavici domácí hráč. Potrestán je Jakub Matyáš (TRI) na dvě minuty za vysokou hůl.

32:45
    Polanský nahodil puk do útočného pásma a pak byl velmi tvrdě dohrán Jurajem Valachem (SLA). Sudí to posoudili jako faul a slovenského zadáka vylučují za napadení na dvě minuty.

16:40
    Polanského formace dostala Slavii pod tlak a vykoledovala si první faul. Vyloučen je zkušený Pavel Kolařík (SLA) na dvě minuty za držení protihráče Draveckého.

06:31
    Divíšek vyvážel puk zpoza branky a byl při tom faulován Jakubem Orsavou (TRI), střela Linharta už proto byla zbytečná. Orsava je vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilovka hostů začne po komerční přestávce.

Ondřej Zoubek

Góly a asistencie: 20. Cienciala (Rufer, M. Růžička), 24. Hrňa (Žejdl, Orsava), 26. M. Růžička, 31. Polanský (Dravecký, Adamský), 34. Hrňa (Nosek, Plíhal) – 9. Bednář (Sklenář), 52. Stránský (Divíšek, Poletín)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla (C), Nosek, Linhart, Galvas, M. Doudera, Foltýn, L. Doudera, Matyáš – Orsava, Klepiš, Hrňa – Adamský, Polanský (A), Dravecký – Matuš, Plíhal, Žejdl – Rufer, M. Růžička, Cienciala. Trenér: Jiří Kalous.
    HC Slavia Praha: Furch (od 34. Svoboda) – König, Knot, Kolařík (A), Valach, Štich, A. Růžička, Holub – Sklenář, Bednář (C), Stránský – Kolář, Divíšek, Holec – J. Doležal, Vas, Veselý – Poletín, Vrdlovec. Trenér: Dušan Gregor.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Jozef Kubuš – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan