Třinec – Slavia 5:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:1 (2:0 po s.n.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta Praha – Vítkovice 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.) | Hradec Králové – Zlín 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Nedeľa 11.01.2015, 17:20 • Home Credit Aréna, Liberec • Tipsport extraliga (ČR)

62:50
    Bulík dostává dvě minuty a velká příležitost pro Vervu!

52:20
    Další trest pro Ručinského, jenž nyní podrazil Barteka. Domácí kapitán se ani nezlobil a odporoučel se na trestnou lavici.

49:24
    Ale Martin Ručinský dostává dvě minuty za sekání a jde se tak do čtyř.

48:58
    Víšek byl potrestán dvěma minutami za krosček, další přesilovka pro Krušnohorce!

46:07
    Jánský zahákoval Bakoše, dostává dvě minuty a Liberec tak dostává příležitost znovu se dostat do vedení!

38:51
    Za katr si teď jde posedět Jelínek a domácí opět budou hrát v početní výhodě.

33:58
    Domácí tým dostane další příležitost zvýšit své vedení. Martin Bartek si totiž odpočine dvě minuty na trestné lavici za podražení.

24:09
    Ale následně je kanonýr Liberce potrestán menším trestem za vysokou hůl.

20:39
    A pozor, i domácí tým půjde do čtyř. Kubát poslal k zemi Filippiho a dostává tak dvě minuty za podražení. To je dnes zatím nejčastější trest.

19:04
    Kajíne podrazil Martynka a Litvínov bude hrát další přesilovku!

16:28
    Nyní bude pro změnu pykat liberecká hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě, trest si odsedí Bakoš.

15:05
    A Tygři znovu budou hrát v pěti proti třem, neboť Hübl podrazil Výtiska. Navíc tentokrát hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovku podstatně déle!

14:02
    Jánský dostává dvě minuty za podražení a Liberec si zahraje krátkou přesilovku pět na tři.

12:11
    První přesilovku si zahrají i Severočeši. Martynek totiž dostává dvě minuty za podražení.

07:12
    Urban inkasuje dvě minuty za držení protihráče a Litvínov si tak zahraje druhou přesilovku.

02:36
    Víšek dostává dvě minuty za podražení a Litvínov si zahraje poprvé v početní převaze.
    Góly a asistencie: 9. Jurčík (Martynek, Pavelka), 18. Jánský (Hübl, Ručinský), 64. Lukeš (Petružálek) – 6. Filippi, 46. Vampola (Radivojevič)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Chaloupka, Pavlík, Pavelka, Štindl, Frolo – Jánský, Hübl, Lukeš, Petružálek, Hanzl, Ručinský, Martynek, Gerhát, Trávníček, Písařík, Šrámek, Jurčík
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Výtisk, Šimek, Voráček, Kajínek, Gřegořek, Vitásek, Radivojevič, Vampola, Balaštík, Bulík, Filippi, Bakoš, Vlach, Jelínek, Bartek, Víšek, Urban, Bulíř

Rozhodca: Hodek, Úlehla – Komárek, Ondráček